‘Suicide Squad’ بازیگران و خدمه متوقف شد, فیلمبرداری زمانی که جیمز کان محبوب سگ در گذشت

در حالی که جیمز کان و بقیه بازیگران و خدمه بوده است سخت در محل کار در تیم ملی خودکشی , راه اندازی مجدد, مدیر تازگی اعلام کرد که آنها در زمان استراحت به سوگواری عبور از بهترین دوست خود. هر کسی که صاحب یک سگ برای هر طول زمان می داند که در نهایت آنها تبدیل به بخشی از خانواده خود را. هنگامی که یک سگ دور می گذرد می توان آن را فقط به عنوان درد اگر به عنوان یک کودک می میرد. زمانی که سگ شده است یک عضو خانواده برای بیش از یک دهه درد است و حتی واقعی تر.

کان قطعا می تواند گواهی دادن به این واقعیت است. هنگامی که مورد علاقه خود را پوچ وسلی گذشت در اوایل این ماه از خودکشی تیم ملی و Guardians of the Galaxy مدیر زمان به رسانه های اجتماعی به بحث در مورد احساسات خود را. در یک Instagram پست به یاد دوست و محبوب او صحبت در مورد تمام چیزهایی که او قرار بود به دست در مورد داشتن وسلی در اطراف خانه.

“برای نزدیک به هفده سال شما با من بودند. من صرف زمان بیشتری را با شما بیش از هر موجود دیگر در این سیاره است. شما در زندگی با من در سراسر جهان – در لس آنجلس در لندن در مالیبو در آتلانتا. شما پرسه می زدند مجموعه ای از فیلم های من (و گردش به بیش از یک شات). شما با من بودند از طریق موفقیت و شکست و شما نمی مراقبت از یک ذره در مورد آنها را به عنوان زمانی که من وجود دارد برای یک نوازش یک حلقه با یک کشتی پیاده روی و یا درمان کند.”

کان همچنین گفت که بازیگران از خدمه جدید, DC Comics, دانلود فیلم نوع به اندازه کافی برای استراحت و اجازه دهید او را غمگین برای چند روز. مدیر می گوید: او تعطیل تولید در پاناما و پرواز خانه با وسلی در ساعت نهایی. کان بود قادر به نگه داشتن سگ در آغوش گرفته در حالی که او در گذشت.

مشاهده این پست در Instagram

Clip clop از ناخنها در برابر طبقه پشت سر من بود و موسیقی متن فیلم از زندگی من است. نزدیک به هفده سال شما با من بودند. من صرف زمان بیشتری را با شما بیش از هر موجود دیگر در این سیاره است. شما در زندگی با من در سراسر جهان – در لس آنجلس در لندن در مالیبو در آتلانتا. شما پرسه می زدند مجموعه ای از فیلم های من (و گردش به بیش از یک شات). شما با من بودند از طریق موفقیت و شکست و شما نمی مراقبت از یک ذره در مورد آنها را به عنوان زمانی که من وجود دارد برای یک نوازش یک حلقه با یک کشتی پیاده روی و یا درمان. هر شب شما را به خواب رفتن فر محکم در برابر طرف من و هر روز صبح شما را لیک من گوساله خوب صبح در حالی که من peed. وقتی که من تا به حال به دور در یک اتاق هتل و نمی توانستم بخوابم, من می خواهم یک بالش از تخت قرار داده و آن را در برابر طرف من و تظاهر آن را به شما بود. معمولا کمک کرده است. از طریق طلاق و پر هرج و مرج زندگی تک و روابط مختلف با شما بود من یکی درست ثابت است. و در تاریک ترین ساعت, شما, شد, باریک افسار از عشق و شادی که من نگه داشته متصل به این شکننده زندگی است. به جهان می شد دکتر وسلی فون نیزه یا فون اسپیرز, اما من به شما شد وسلی و بهترین دوست من تا به حال. من دوست دارم شما دوستان. با تشکر از شما برای ساخت به من یک مرد بهتر. — Wesley گذشت مسالمت آمیز در آغوش من هفته گذشته است. The crew, بازیگران و استودیو نوع به اندازه کافی به من اجازه می دهد به تعطیل کردن تولید در پاناما و پرواز به خانه با او بود. اگر چه جن و من هر دو دل ما می دانیم که وسلی شگفت انگیز بود و عمر طولانی پر از مردم که او را دوست داشتم و دانا و دلسوز مراقبت های دامپزشکی. اهل تفریح و بازی تا پایان کار او آمده است یک راه طولانی از یک ولگرد, matted, snaggle دندانه دار توله سگ پیدا سرگردان خیابان های شهرستان کارسون, کالیفرنیا. با تشکر از شما به همه شما بیش از حد متعدد به ذکر است که کمک کرد تا زندگی خود را به طوری شگفت انگیز و سالم است. و اگر شما تا تمایل لطفا با در نظر گرفتن کمک به @SpayPanama برای کمک به سگ که لازم نیست همان مزایای Wesley بود. ❤️ #VonSpears

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط James Gunn (@jamesgunn) در

وقتی بازیگران و خدمه را به تیراندازی آنها را با کار در تلاش برای راست چه بسیاری از DC طرفداران احساس شد heck از یک اشتباه در اصلی تیم ملی خودکشی فیلم. وجود دارد که البته یکی از شخصیت ها که بیرون آمد از آن فیلم کمیک DC است که امید می تواند در مخاطبان هر چند آن کار نکرده که راه خیلی دور است.

مارگوت رابی Harley Quinn موفق به دریافت خود فیلم با تشکر از مخاطبان واکنش به شخصیت او در چه بود در غیر این صورت یک فیلم panned توسط منتقدان – آن 40 در تقویم – اما پرندگان شکاری بدست واکنش مخالف است. در حالی که جدیدترین فیلم موفق به دریافت و بررسی خوب مخاطبان نبوده است هجوم آوردند به تئاتر است. DC امیدوار است جیمز کان می jumpstart آنچه در آن فکر می کند که موضوع جالب در شخصیت ها در داخل و اطراف تیم ملی خودکشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>