‘Suicide Squad’ و ‘GOTG3’ خواهد آمد در زمان جیمز کان می گوید

Suicide Squad Guardians of the Galaxy 3 release date updates James Gunn

وقتی که می تواند ما انتظار داریم که این جفت ارز بعد از کتاب های کمیک فیلم های پرفروش از نویسنده/کارگردان James Gunn? براندون ویلیامز/گتی ایماژ

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه تولید هالیوود همچنان در تعلیق نامحدود. خوشبختانه که نباید متوقف نویسنده/مدیر Jame Gunn آینده کتاب های کمیک پرفروش خودکشی پیراهن و Guardians of the Galaxy, Vol. 3 از در زمان ورود.

روز یکشنبه Gunn زمان به توییتر برای یک Q&A با طرفداران و نشان داد که برادران وارنر و دی سی از خودکشی تیم ملی است که هنوز هم در مسیر ضربه تئاتر در اوت 6 2021. کان به حال پیچیده فیلمبرداری قبل از تولید تعطیل و تیم خود را آماده ورود به پس از تولید فاز از خانه به عنوان خود-جداسازی هنجار در سراسر کشور.

در یک بعد, صدای جیر جیر, تفنگت را پذیرفت که قرنطینه کند بود دیگر عناصر پس از تولید مربوط به تصویربرداری و تریلر به طوری که طرفداران نباید انتظار هیچ گونه رسمی peeks دزدکی حرکت کردن در این فیلم فقط رتبهدهی نشده است.

همچنین نگاه کنید به: چرا قرنطینه قسمت از ‘SNL’ احساس آرامش

برادران وارنر تصمیم به تاخیر انتشار از تابستان ویژگی های از قبیل در ارتفاعاتکه دریافت کرده است یک نسخه جدید, تاریخ و در عین حال و در تعجبم که زن 1984بود که نقل مکان کرد و از 5 ژوئن تا اوت 15. اما WB هنوز منتقل کریستوفر نولان را شعار خود جولای 17 تاریخ انتشار نشان می دهد استودیو باور است که تئاتر را دوباره باز کنید تا اواسط تابستان است.

در جای دیگر, تفنگت را بسیار پیش بینی GOTG3 برای استودیو مارول است که انتظار می رود در آن زمان 2022 تاریخ انتشار. تولید نبود که برای شروع در آن فیلم تا زمانی که پس از کار بر روی خودکشی تیم ملی تکمیل شد.

کان در اصل از کار اخراج شده توسط دیزنی در ماه جولای 2018 پس از جناح راست خبر شخصیتهای مطرح بحث توییت قدیمی خود بود اما rehired در مارس 2019. Guardians of the Galaxy, Vol. 3 در ابتدا به معنای ضربه تئاتر در این سال, اما زمان سپری شده مجبور تصویر به عقب سوز است. ضمنا WB شنود گذاشته Gunn برای خودکشی پیراهن و مارول توافق به صبر کنید تا زمانی که فیلم کامل بود به حرکت به جلو با آن threequel.

خودکشی تیم ملی است که هنوز هم یک رمز و راز به بسیاری از طرفداران. تهیه کننده پیتر Safran توصیف آن به عنوان یک “کل راه اندازی مجدد” در سال گذشته با وجود حضور در بازگشت اعضای بازیگران, مارگوت رابی, ویولا دیویس و جوئل کینامن. بیشتر احتمال دارد آن را مستقل عاقبت است که ویژگی های چهره های آشنا در حالی که گفتن کاملا جدید داستان است که جدا از دیوید آیر را به شدت بدخیم 2016 از ویژگی های خودکشی, تیم ملیکه هنوز هم به دست آورده سنگین $747 میلیون در سراسر جهان. جدید بازیگران اعضا عبارتند از: Idris Elba, جان سینا, Taika Waititi و Nathan Fillion.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>