مبتلا به دیابت نوع 2? دکتر این همه طبیعی “انسولین” پودر می تواند کمک به

“بعد از استفاده از پودر قند کاهش یافته است فقط در 20 روز برای مشتریان خود,” او می گوید: با اشاره به یک گیاه محلی تماس بگیرید ‘انسولین گیاهی’.

Dr Devesh Gour آغاز شده Ayura ریشه در سال 2002 با 20 هکتار مزرعه در دامنه کدیکنل. پس از در نظر گرفتن بازنشستگی داوطلبانه از شورای تحقیقات کشاورزی (ICAR ) که در آن او به عنوان یک دانشمند ارشد Dr Gour شروع به آزمایش با گیاهان دارویی و پیدا کردن خود را منحصر به فرد خواص دارویی. آن را در طول یک آزمایش در سال 2005 که او در بر داشت که “کوستوس Igneus’, گیاهی از خانواده زنجبیل می تواند کمک به کسانی که به مبارزه با دیابت نوع 2.

حال یک بیمار دیابت خود, Dr Gour انجام تحقیقات گسترده در این گیاه برای ماه ها و در نهایت ایجاد یک فرم پودر از گیاهان است.

Dr Devesh Gour

این مطالعه نشان داد که این گیاه شگفت انگیز دارویی ملک کمک می کند تا احیای سلول های بتا در لوزالمعده بهبود قند خون تشخیص و ترویج تولید انسولین طبیعی.

این پودر شگفتی های کار کرده و تثبیت سطح قند خون برای بسیاری از نوع-2 در بیماران مبتلا به دیابت.

امروز Ayura ریشه رشد کرده است به یکی از بزرگترین کشتکار از کوستوس Igneus گیاه و به شکل پودر گیاه—’طبیعت دیابت ثابت’,—طراحی و توسعه توسط نام تجاری است که کمک به نوع 2 دیابت بیماران در سراسر جهان است.

چگونه به استفاده از دارو

این ‘طبیعت دیابت ثابت’ (کوستوس Igneus پودر) باید با آب مخلوط و دو بار در هر روز—در حالت ایده آل در ساعت 11 صبح و 4 در شب. این می تواند کمک به کنترل قند خوشه و نتایج قابل مشاهده در طول فقط 20 روز.

“بسیاری از مشتریان ما گفته اند که آنها شده اند درمان دیابت نوع 2 به طور کامل فقط در 6 ماه” می گوید: Vikram Gour مدیر شرکت Ayura ریشه.

این کوستوس Igneus کشت و زرع

“هنگامی که شما با استفاده از گیاهان دارویی از طبیعت برای درمان بیماری خود تغییرات است که در مورد آنها واقعا شگفت انگیز است. پس از استفاده از پودر قند را فوق العاده کاهش می یابد فقط در 6-8 ماه برای مشتریان ما. آنها نمی خواهد که به استفاده از این محصول پس از آن. که شادترین لحظه برای ما بعد مشتری ما discontinues محصول. بسیاری از آنها را واگردانی تشکر ما برای این محصول معجزه’ می گوید:” Vikram.

ما در تماس با دکتر ریتا Bhardwaj, یک متخصص تغذیه مستقر در بمبئی در مورد مزایای کوستوس Igneus. “این کوستوس Igneus کارخانه علمی ثابت شده است به کاهش سطح قند خون و موثر بوده است برای بسیاری از بیماران مبتلا به مبارزه با دیابت نوع 2.”

مشتریان راضی

Balbir نند یک مقیم کانادا شده بود مبارزه با دیابت نوع 2 برای تقریبا 25 سال قبل از او شروع به استفاده از این کوستوس Igneus پودر.

“دکتر من می خواستم برای قرار دادن من در تزریق انسولین به دلیل شکر من قرائت شد بالاتر از 350 اما من اجتناب تزریق و من گیر کرده به در نظر گرفتن طبیعت دیابت ثابت. امروز خواندن من می آیند به 105 – 106. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه سپاسگزار من برای این معجزه پودر می گوید:” Balbir.

همراه با ‘کوستوس Igneus’ پودر Ayura ریشه نیز ایجاد کرده است ‘طبیعت قند و وزن ثابت’ است که ساخته شده از برگ انبه پودر است که توانایی برای جلوگیری از شکستن گلیکوژن به گلوکز است. این مسئله موجب کاهش مقدار قند رفتن به bloodstreams و کاهش تاثیر قند در بدن است.

“همه ما را در برخی از مقدار کربوهیدرات در هر روز آگاهانه یا ندانسته. برای بیماران مبتلا به دیابت این نگرانی بسیار جدی است. اما زمانی که شما مصرف این برگ انبه پودر یک بار در هر روز کربوهیدرات ها نمی شکستن به گلوکز و شما می توانید آرام تر رژیم غذایی می گوید:” Vikram.

بعلاوه با نام تجاری تضمین می کند که مفهوم سلامتی طبیعی گنجانده شده است در هر یک از محصولات خود را و به همین دلیل همه از آن محصولات طبیعی و عاری از سموم است.

“توسط عبارت ‘سلامتی طبیعی ما به این معنی است که طبیعت به راه حل برای همه انواع بیماری ها. اگر ما به طور مداوم در راه حل های از طبیعت ما به زودی می تواند سیستم ایمنی بدن به بیماری های مزمن. همه محصولات ما هستند به طور کامل طبیعی است و هیچ مصنوعی عناصر اضافه شده” می افزاید: Vikram

زنان کارگر در Ayura ریشه مزرعه

Ayura ریشه استخدام کشاورزان محروم و زنان از نزدیکی محلات و سبب آنها را با یک منبع منظم درآمد.

“تمام مواد اولیه استفاده می کنیم و همچنین منابع محلی و یا رشد در مزارع. ما اطمینان می دهم که تمام محصولات ارگانیک شده است وجود دارد و بدون استفاده از آفت کش ها و یا کود در آنها” توضیح می دهد که Vikram.

علاوه بر دیابت تجاری نیز فراهم می کند راه حل برای مراقبت از کلیه, کلسترول, فشار خون, هموگلوبین و کاهش وزن با تمام مواد مشتق شده از طبیعت است.

سلب مسئولیت: ما مصرانه از شما را به مشورت با یک پزشک قبل از جمله هر گونه گیاهی/مکمل های آیورودا در زندگی روزمره خود را.


همچنین بخوانید: 5 پایدار و Plantable ‘با تشکر از شما!’ هدیه است که وای مهمانان خود را!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>