دانش آموزان این #Coronawarrior معلم فیلم دوز از امور جاری شما نیاز دارید!

داشتن شده است با فلج در سن 9 این کلکته مبتنی بر معلم شده است خود quarantining برای 40 سال در حال حاضر. او تاسیس دانش کپسول با تنها هدف از نگه داشتن دانش آموزان خود را پهلو به پهلو با امور جاری.

Rajeev Poddar, 49, یک حساب و اقتصاد معلم در کلکته بود فلج در سن 9 در سال 1980. او تا به حال به رها کردن از مدرسه بعد از کلاس 2 و چهل سال در حال حاضر, او محدود شده است به اتاق خود را با توجه به وضعیت خود است که اجازه نمی دهد هر گونه جنبش نجات برای او سر و دست.

اما هیچ چیز به تار خود آموخته فرد اشتها برای زندگی و گرسنگی برای دانش است. آنها یک ترکیب قوی و امروز Poddar است پر جنب و جوش انسانی که علاوه بر اینکه یکی از دوست داشتنی ترین معلمان در کلکته نیز TEDx سخنران و Padma شری نامزد.

“تصور کنید که در سال 1980 در هند—بدون تلویزیون و گوشی های هوشمند اینترنت و یا کامپیوتر. شما می توانید تنها با دیدن عقاب و کبوتر پرواز در خارج از پنجره و در اینجا من حتی قادر به راه رفتن” آغاز می شود Poddar.

بنابراین زمانی که تلگراف هند به زبان انگلیسی روزنامه تاسیس و منتشر شده در کلکته راه اندازی شد در سال 1982 Poddar شد در طول ماه.

“من می خواهم آن را بخوانید از پوشش برای پوشش به عنوان من می خواهم هر چیز دیگری من می توانم دراز دست من است. کمیک و رمان بخشی از رژیم غذایی اصلی بیش از حد. از شکسپیر, Agatha Christie, Alfred Hitchcock به چارلز دیکنز و Enid Blyton—من به عنوان خوانده شده همه آنها را,” او اضافه می کند.

هر یک بار در در حالی که چند فرزند خود را از محله خواهد رها کردن در محل خود برای برخی از کمک در ریاضیات. به زودی آنچه به عنوان مطلق timepass به زودی هدف از زندگی خود را.

“من شروع به خواندن کتاب خود را و در نهایت شور و شوق من برای تدریس. اتاقی که در آن اقامت من در 24 ساعت شبانه روز و 365 روز در سال است و همچنین اتاق از جایی که من آموزش هزاران نفر از دانش آموزان در هر سال” او سهام.

Rajeev Poddar

او می گوید هر چند او نیست پا را از این شهر در گذشته از 29 سال او را تجربه کرده است جهان از طریق چشم از خود دانش آموزان و با خواندن اخبار voraciously.

اما بیش از 25 سال تدریس و تعامل با دانش آموزان خود است آشنا می شود او را با این واقعیت است که جوانان فاقد آگاهی در مورد مسائل جاری در ملی و هم در سطح جهانی.

به پل شکاف Poddar که یک راه سرگرم کننده برای آوردن اخبار به دانش آموزان جوان. او تاسیس ‘دانش کپسول’ یک وب سایت و یک کانال یوتیوب اختصاص داده شده به پوشش فعلی امور در یک شیوه ای جذاب.

“من شروع به نوشتن آخرین اخبار به زبان ساده برای دانش آموزان بروید و بخوانید. به آنها انگیزه بیشتر من خواهد اعلام کند آسان برای برنده شدن در آزمونها و نیز دور رایگان پیتزا,” او می گوید.

آن را یک درجه بالاتر و مصرف اخبار خوش طعم تر برای بزرگسالان جوان Poddar آغاز ساخت فیلم بودند که با حمایت تن از تحقیقات و اطلاعات. در حال حاضر او با تمرکز بر ساخت فیلم در Coronavirus و اغلب می رود زندگی می کنند در Instagram به اشتراک گذاشتن آخرین به روز رسانی در اکثر صریح و شفاف به شیوه ای.

“هر گاه من مردم از دست دادن امید و بپرسید” چرا من؟’ من می گویند: “هنگامی که ما متوجه است که ما قادر به انجام کارهای عادی و شاید این دلیل است که ما به معنای فوق العاده ای’,” او به این نتیجه میرسد.

این سال را به وضوح کاهش نیافته Rajeev Poddar را درخشش یک بیت و در حالی که او یک دکتر یا پرستار او یک #CoronaWarrior در حق خود.


همچنین بخوانید: ‘OK می گویند شما نمی دانید’: IAS افسر سهام چگونه به مقابله با UPSC مصاحبه


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>