گیر کرده در خارج از کشور ؟ 15 حقایق در مورد طرح هند برای بازگرداندن شهروندان از 12 کشور


Stuck Abroad? 15 Facts About India’s Plan to Bring Back Citizens From 12 Countries

حامل ملی هوایی هند اجازه داده شده است برای انجام این عملیات برای بازگرداندن شهروندان هند از کشورهای دیگر و مسافران خواهد بود به اتهام قیمت بلیط.

ارتقاء

منn یکی از بزرگترین کشور تخلیه تمرینات, ‘Vande بهارات ماموریت’ با هدف بازگرداندن تقریبا 14 ، 800 زمین شهروندان که رشته در سراسر جهان در طول این COVID-19 مستند. در طی این هفته از 7 مارس تا 13 آوریل دولت اجرا خواهد شد 64 پرواز را به رشته اصلی.

15 امتیاز شما باید بدانید:

 1. پرواز برنامه ریزی شده: 10 پرواز به امارات متحده عربی 7 پرواز به ایالات متحده آمریکا, انگلستان و مالزی و بنگلادش 5 پرواز به عربستان سعودی سنگاپور کویت و فیلیپین 2 پرواز به قطر و عمان و بحرین.
 2. حامل ملی هوایی هند اجازه داده شده است به انجام این عملیات و مسافران خواهد بود به اتهام قیمت بلیط.
 3. MEA را دو روز متوجه به مسافران با برنامه از بعد مکان و زمان ورود ورودی پرواز در وب سایت خود را.
 4. از 64 پروازهای برنامه ریزی شده 15 پرواز از 7 کشور عمل خواهد شد از کرالا 11 پرواز از دهلی نو 3 پرواز از جامو و کشمیر و 1 پرواز از لکنو.
 5. به محض ورود همه مسافران خواهد بود mandatorily موضوع را به 14 روز در قرنطینه و هزینه خواهد شد به عهده مسافر.
 6. این قرنطینه اتفاق خواهد افتاد یا در بیمارستان یا در نهادی قرنطینه مرکز. پس از 14 روز دیگر COVID-19 آزمون انجام خواهد شد قبل از مسافران خواهد بود مجاز به ترک.
 7. آن دسته از مسافران فرود در کرالا خواهد که به تحت هفت روز از قرنطینه در تحت حمایت دولت تسهیلات. در هفتمین روز آنها را در معرض RT-PCR در آزمون و کسانی که تست منفی خواهد بود به خانه فرستاد برای یک هفته دیگر از قرنطینه.
 8. اولویت داده خواهد شد و به کارگران مهاجر/کارگران که گذاشته شده کوتاه مدت دارندگان ویزای هستند که در مواجهه با مسائل از انقضای ویزای افراد با شرایط اضطراری پزشکی زنان باردار و افراد مسن دانش آموزان و کسانی که نیاز به بازگشت به دلیل مرگ یک عضو خانواده است.
 9. آن را نیز الزامی است که تمام مسافران و دانلود و استفاده از Aarogya Setu برنامه تلفن همراه است که کمک خواهد کرد که در پیگیری حرکات.
 10. اگر شما یک ملی رشته در خارج از کشور و سپس مطمئن شوید که شما در تماس با هند سفارت یا کنسولگری برای دریافت نام خود را در لیست. بلیط هوا خواهد تنها صادر می شود به کسانی که در لیست.
 11. به عنوان وجود دارد تقریبا 2,00,000 ثبت نام از ما به تنهایی برای سفر بازگشت روند می تواند طولانی تر از انتظار می رود.
 12. کسانی که مایل به بازگشت به هند باید تست COVID-19-منفی قبل از آنها در هیئت مدیره پرواز.
 13. نیروی دریایی هند نیز مورد استفاده قرار گیرد به تخلیه مردم از مالدیو و امارات متحده عربی.
 14. سه نیروی دریایی کشتی های اختصاص داده شده برای این عملیات است. در حالی که فهم Jalashwa و فهم Magar شده است به مالدیو فهم Shardul در راه خود را به دبی.
 15. همه مسافران داده خواهد شد PPE به طوری که آنها نیز “محافظت شده” در طول پرواز.

شما می توانید اینجا را کلیک کنید برای دسترسی به, پرواز, طرح بازگشت اتباع هند رشته در خارج از کشور سند صادر شده توسط وزارت امور خارجی.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>