مبارزه پس از سیل کرالا ایجاد کرد پیدا فرشته نگهبان در این 26-YO زن

‘SBI جوانان برای هند یاران’, ابتکار SBI بنیاد فراهم می کند یک پلت فرم به جوانان شهری به مشارکت در توسعه روستایی با ایده های نوآورانه خود را به آدرس روستایی مبارزات و همچنین بهره مندی از آموخته طریق در زمین تجربه می کنند.


این مقاله شده است اسپانسر شده از طرف SBI جوانان برای هند یاران


Decades پیش در جنگل های انبوه از Wayanad, Kerala شد ساکنان غالب Paniya قبیله و اعضای آن رونق گرفت به عنوان جمع و کشاورزان است.

امروز اکثریت Paniyas ارائه شده است بی زمین و کار به عنوان دستمزد روزانه کارگران عمدتا وابسته به MGNREGA طرح. آن را نیز کمک نمی کند که ثابت رانش زمین و جاری شدن سیل در Wayanad اند به طور فزاینده ای در معرض خطر معیشت فرصت های قبیله.

بیکار و وضعیتی وخیم در فقر جامعه بود به سختی زنده ماندن هنگامی که یک توسعه روستایی, برنامه یکی بود که پتانسیل لازم برای تغییر زندگی خود را برای بهتر آغاز شد وجود دارد.

و در راس آن بود و عشا میشرا 26 سال جنس مطالعات کارشناسی ارشد.

در اصل از Noida تا عشا در Wayanad برای شروع سفر خود را به عنوان یک SBI جوانان برای هند همکار با یک پروژه که با هدف کمک به جامعه به خصوص زنان و توسعه پایدار با ارائه آنها را با یک جایگزین امرار معاش. 13-ماه برنامه کمک هزینه تحصیلی به افراد جوان در هند یک فرصت را به کار بر روی توسعه روستایی, پروژه های.


‘SBI جوانان برای هند یاران’, ابتکار SBI بنیاد فراهم می کند یک پلت فرم به جوانان شهری به مشارکت در توسعه روستایی با ایده های نوآورانه خود را به آدرس روستایی مبارزات و همچنین بهره مندی از آموخته طریق در زمین تجربه می کنند. شما می توانید درخواست برای کمک هزینه تحصیلی در اینجا.

قادر به نمایش فوق دکمه ؟ اینجا را کلیک کنید


عشا هدف نهایی شد و به بسیج و ایجاد انگیزه در جامعه ای که چند دهه است در معرض بهره برداری به تبدیل شدن به اولین نسل کارآفرینان.

سختی و کار در واقع, او به یاد می آورد هفت ماه گذشته از سفر او تا به حال سهم خود را از یو پی اس و فراز زندگی اولین گام بود برای دریافت از طریق به آنها.

شکستن یخ

عشا اولین هدف این بود که برای غلبه بر یک فرهنگی و مانع زبان و به دست آوردن اعتماد از Paniyas. اما آن را آسان تر از انجام گفت.

“به من گفته شد که جامعه بسیار ساکت و بیحرکت و نه تعامل بسیار با خارجی ها. و این چیزی است که اتفاق افتاده است! آنها به طور کامل نادیده حضور من به صورت اولیه از چند ماه و ازدحام در خانه های خود را خاموش کردن هر نقطه تماس” آغاز می شود و عشا در مصاحبه با بهتر از هند است.

بنابراین او شروع به پیدا کردن راههای جدید برای ایجاد اولین دستیابی به موفقیت و تعامل بیشتر با جامعه. پس از آن بود که او معرفی شد به مفهوم Padnaviru.

این آموزش در مراکز به صورت قبیله ای دانش آموزان در hamlets که در آن دانش آموزان بزرگتر از جامعه آموخته آنهایی که جوان. و این تبدیل به بهترین فرصت برای عشا.

“پس از من اولیه تعامل با جامعه را ندارند و نتیجه مورد نظر شروع کردم به رفتن به این شب شهریه کلاس ها در نزدیکی به جامعه است. من شروع به کمک به با پایه زبان انگلیسی و همه بچه ها شروع به تماس با من عشا chechi. جامعه به آرامی شروع به شناسایی من به عنوان یک به طور منظم در هملت آینده برای تدریس به کودکان خود را و به آرامی وجود دارد تبادل لبخند و سلام,” او می گوید.

برای دو ماه آینده تمام عشا بود برای آموزش زبان انگلیسی به قبیله ای کودکان. کمی سرخورده در مورد گام بعدی او تصمیم گرفت به استفاده از کودکان در روز به عنوان یک فرصت برای رسیدن به خروج.

“ما سازمان یافته یک تابع در هملت و دعوت پدر و مادر از کودکان است. این بود که من برای اولین بار چهره به چهره تعامل با زنان در جامعه است. همه تبدیل شده است. وجود دارد می خندد و آواز و رقص و همه در همه, ساخته شده است که آن را به یک رویداد موفق. من آن را به عنوان یک فرصت برای تماس برای جلسه بعد روز با زنان است. همه چیز رفت و دشوار از آن پس ، در این جلسه آنها ابراز علاقه خود را در دوخت اما تا به حال هیچ پول برای سفر و یا به پرداخت هزینه برای آموزش هزینه” می افزاید عشا.

به زودی یکی از زنان با پایه خیاطی و دوخت مهارت های داوطلب برای آموزش دیگران است. همه آنها تصمیم به استخر در 10 تومان در هر روز به عنوان حقوق و دستمزد و برای خرید مواد اولیه. به زودی یک زن دیگر باز او را در حياط فضا برای آموزش. در همان زمان بخش اعضای Panchayat ارائه شده به ضرب و شتم هزینه حمل و نقل از گرداندن مراکز فساد و آوردن ماشین آلات دوخت برای آنها.

“این خیلی دلگرم کننده برای دیدن آنها گرد هم می آیند همه لبخند و giggles, تلاش برای دست و پا زدن در ماشین آلات دوار دکمه و قرار دادن سوزن” را به یاد می آورد و عشا. و آن این است چگونه Tejas به واحد دوخت از Madoth Poyil به وجود آمد.

زنان در زمان مالکیت واحد و شروع به شرکت فعال در بحث و گفتگو در مورد امور مالی و استراتژی های بازاریابی.

از ساخت و تحویل سفارشات از کیسه های پارچه ای به حفظ کتاب حسابداری و نگهداری سوابق مالی و پس انداز و…. آنها به آرامی در حال تبدیل شدن خود به اندازه کافی کارآفرینان.

“آنها شروع به شرکت در Panchayat جلسات منظم داشتند بحث در مورد واحد با ذینفعان و هنگامی که این منطقه جمع آوری تعداد بازدید هملت آنها پیش نویس یک نامه بیان نیازهای خود را برای گسترش و پایداری این واحد است. این ممکن است به نظر می رسد مانند یک بی اهمیت امر اما این است که یک شاهکار از جایی که ما آغاز شده است” می افزاید: این جوان changemaker بود که تبدیل زندگی از کل جامعه با توانمند سازی زنان.

در حال حاضر یک گروه از 13 زنان پیشرو در برنامه خود توسعه.

از یک شخص به یک changemaker

عشا در یکی از بسیاری از الهام بخش changemakers که ترجمه شده اند شور و شوق خود را برای تغییر اجتماعی از طریق SBI جوانان برای هند یاران.

یک کیسه مخلوط از تجارب عشا تا به حال چند لحظه از نقاط ضعف در طول سفر حتی به نقطه ای که او تا به حال افکار تغییر جامعه و یا کار با یک قبیله مختلف. اما او می گوید: چسبیده به آن حال بیمار و دادن پرداخت می شود در دراز مدت است.


‘SBI جوانان برای هند یاران’, ابتکار SBI بنیاد فراهم می کند یک پلت فرم به جوانان شهری به مشارکت در توسعه روستایی با ایده های نوآورانه خود را به آدرس روستایی مبارزات و همچنین بهره مندی از آموخته طریق در زمین تجربه می کنند. شما می توانید درخواست برای کمک هزینه تحصیلی در اینجا.

قادر به نمایش فوق دکمه ؟ اینجا را کلیک کنید


صحبت کردن در مورد سفر و بدن بر روی زمین آموزش و پرورش دریافت کرد به دلیل این یاران او می گوید: “بسیاری از دوستان من می خواهم به انجام همان روستایی-توسعه تجربه مثل این اما بیشتر ترس از تغییر زمینه های چسبیده به شرکت ها مشاغل و…. تنها چیزی که من می خواهم بگویم این است که تجربه شده است و انجام بیشتر از هر چیزی من تا کنون انجام داده اند. بنابراین اگر کسی در دو ذهن در مورد پریدن به یک تجربه بود و سپس اجازه دهید من اطمینان آنها را برای رفتن به جلو و آن را انجام دهد. آن است که ارزش هر بیت از آن. شما باید این روز را به عنوان آن می آید صبور باشید و ایمان خود را کار می کنند.”

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>