زده COVID-19 کارآفرین سهام چگونه مهربانی به او کمک کرد از طریق

“قلب من غرق; من می توانم آن را باور نمی کند. حتی اگر من تا به حال خودم آماده ذهنی برای این سناریو انتظار نداشتم آن را به اتفاق می افتد به من.”

“ثانیهای می توانم با شما تماس ؟ من نیاز به صحبت می کنند به خانواده مثبت COVID-19 بیمار ضروری می گوید:” Sumiti سینگ با اشاره به عذرخواهی در صدای او است.

34 ساله ساکن احمدآباد بوده و آب گرفتگی با تماس های تلفنی از زمانی که او به طور کامل بهبود از COVID-19 پس از گذراندن ده روز در بیمارستان است.

Sumiti اجرا می شود که یک نانوایی به نام 7Violettes شد و نفر دوم در این شهرستان به آزمایش مثبت برای COVID-19. در زمانی که وجود دارد اطلاعات غلط زیادی در اطراف این بیماری و افرادی که تا به حال آزمایش مثبت او را به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود را برای برطرف کردن اسطوره ها و ارائه برخی از امید است.

Sumiti سینگ

بسیاری از ما در حال حاضر ممکن است احساس نگران تعداد فزاینده ای از موارد. این است که چرا Sumiti داستان چیزی است که همه ما نیاز به شنیدن. او در جاده به بازیابی الهام بخش است و وجود دارد برخی از درس های ارزشمند در انعطاف پذیری است که همه ما می تواند جذب در زندگی ما است.

چگونه آن را همه آغاز شد

Sumiti آغاز سال 2020 با فکر هدیه خودش سفر به فنلاند.

“من هیجان زده بود اما با احتیاط. اخبار در مورد کوروناویروس مؤثر مردم در ووهان و دیگر قطعات از چین در حال حاضر آغاز شده به trickling از اواسط ژانویه خود من از نزدیک زیر آن را حتی اگر وجود دارد هیچ خبری در مورد آن در هند است. من چک با هتل ها و شرکت سفر و به آنها گفت: هیچ چیز به نگرانی در مورد من فکر کردم اگر من در زمان لازم اقدامات من خواهد بود امن است. من خریداری یک N-99 ماسک و دائما sanitising همه چیز را به امن” او می گوید.

Sumiti برنامه ریزی شده بود 10 روز سفر از مارس 3-12 و آن زمانی است که همه چیز شروع به گرفتن جدی است.

“زمانی که من در بازگشت از فنلاند در 12 مارس, من متوسط بررسی شد در فرودگاه. من خوب بود—وجود دارد هیچ نشانه و نه بود من در حال اجرا در درجه حرارت بالا. اما من در ادامه به اقدامات احتیاطی مانند قبل است و تصمیم به خود منزوی پس از رسیدن به خانه” او اشاره.

Sumiti موفق خود انزوا اقدامات خود مانع از خانواده از انقباض COVID-19

اما Sumiti خواهر Suvriti که یک آشپز در 7Violettes و حال بازدید فنلاند حدود دو سال به عقب می دانستم که از تجربه شخصی که او می تواند به سقوط بیمار به علت تغییر در آب و هوا.

“دو سال پیش پس از بازگشت از فنلاند, من تا به حال کاهش یافته است بیمار به علت تغییر ناگهانی در درجه حرارت. بنابراین من انتظار می رود که چیزی مشابه اتفاق می افتد با Sumiti. من در حال حاضر به او هشدار داد و پدر و مادر من در مورد این که ما باید برای آن آماده و وحشت می گوید:” خواهر Suvriti.

خود انزوا در خانه

Sumiti خوب بود برای دو روز پس از بازگشت او اما در 14 مارس او بیدار شد با تب.

“من مردمی در تماس با پزشک عمومی که به من تب دارو و از من خواست به او اطلاع اگر من تجربه هر سرفه یا زجر تنفسی که من در این زمان,” او می گوید.

اما Sumiti در حال حاضر شروع به گرفتن شدید خود انزوا اقدامات است. در حقیقت این فوق العاده بود تصمیم که تضمین که هیچ یک از اعضای خانواده مریض شد.

“اولین چیزی که من قفل شد خودم را داخل اتاق خواب من. هیچ کس حتی اجازه لمس دستگیره درب از درب من. وجود دارد یک جدول قرار داده شده در خارج از درب اتاق خواب که در آن آنها را به مواد غذایی است. هنگامی که من انجام شد و از خوردن غذا من را به من صفحات و آنها را شستشو با آب گرم و صابون است. پس از آن که آنها را برای یک ثانیه شستشو,” او می گوید.

او می شستن لباس های خود را و سپس نگه داشتن آنها را در یک سطل را در خارج از اتاق برای خشک کردن. او حتی sanitised دستگیره و لبه سطل.

Sumiti تحت قرنطینه در بیمارستان

“من هم با احتیاط در مورد عدم استفاده از آسانسور و پله ها. بعد در 16 مارس, من احساس خیلی خوبی و تصمیم به ملاقات ما پزشک عمومی دوباره. اما هنوز هم وجود دارد هیچ ديسترس تنفسی تا او دوباره به من داد برخی از داروهای تب و فرستاده من,” او می گوید.

دو روز بعد هنگامی که Sumiti را تجربه برخی از دشواری تنفس او در تماس با دکتر Meemansa که با این نسخهها کار در سردار Vallabhbhai Patel موسسه علوم پزشکی و تحقیقاتی به عنوان محبوب شناخته شده SVP بیمارستان در احمدآباد.

“ما می دانستیم که او را به عنوان او یک مشتری به طور منظم در 7Violettes. هنگامی که من به او صحبت کرد او از من خواست به پایین آمدن به بیمارستان و من سوار تنهایی” به یاد می آورد Sumiti.

تشخیص و پی

هنگامی که او رسیده بیمارستان به او گفته شد که او را مجبور به ماندن در شب.

“من ذهنی آماده—تا به حال فقط یک جفت از لباس که من پوشیده بود اما من می دانستم که آن را مهم است برای من به بستری که در آن نقطه.”

یک سواب آزمون انجام شد که در آن amples از پشت گلو و بینی جمع آوری شد. او همچنین تا به حال به یک آزمایش خون انجام می شود همراه با یک X-ray و در 19 مارس, او گفت که او تا به حال آزمایش مثبت است.

“قلب من غرق; من می توانم آن را باور نمی کند. حتی اگر من تا به حال خودم آماده ذهنی برای این سناریو انتظار نداشتم آن را به اتفاق می افتد به من. من استرس بسیار در مورد خانواده من, اما من آرام فکر کردن در مورد تمام اقدامات ایمنی است که من تا به حال گرفته شده است. وجود دارد هیچ لغزش و یا بی دقتی در بخشی از من و من مطمئن هستم که آنها درست خواهد بود” سهام Sumiti.

خانواده او بلافاصله در زیر قرار داده و دولت موظف قرنطینه در حالی که این احمدآباد Municipal Corporation (AMC) در بازدید از خانه خود را روز بعد. یک دکتر وارد شد که بررسی وضعیت سلامت خود را و خود را در کل خانه بود fumigated همراه با ساختمان آپارتمان.

Sumiti در بیمارستان که در آن او در حال درمان

Sumiti را در زمان تست و خوشبختانه نتایج منفی بودند. “اگر چه ما احساس کم من فکر می کنم Sumiti بود ما بزرگترین منبع قدرت است. با وجود نیاز به رفتن را از طریق این توسط خود او به طور مداوم نگه داشته در تماس با ما و نگهداری ما روحیه بالا می گوید:” Suvriti.

در بیمارستان Sumiti می گوید که حفظ ارتباط با دوستان و خانواده خود را نگه داشته و احساس انگیزه. “وجود ندارد بسیار برای من انجام دهید. من در سنگین دارو و نمی باید ظرفیت روانی برای تماشا یا خواندن چیزی. من بیشتر استراحت و صحبت با آنهایی که نزدیک بیش از تماس های تصویری,” او می گوید.

با توجه به اطلاعات غلط و ترس در میان مردم در مورد این ویروس وجود دارد شایعات و نقض حریم خصوصی که در سمت چپ او احساس frazzled. “چند ساعت پس از تشخیص من من جزئیات اطلاعات غلط در مورد کسب و کار من و خواهر من نام بودند در حال گردش به عنوان واتساپ جلو می گوید:” Sumiti.

این دلیلی است که چرا او به رسانه های اجتماعی و به اشتراک گذاشتن داستان خود را. و اکثریت پاسخ مثبت ثابت کرد که او تا به حال ساخته شده است این تصمیم درست است.

“ترس که مردم تجربه تبدیل به پذیرش و حتی همدلی است. بسیاری از آنها در تماس و ارسال خوب خود را بخواهد. آن را واقعا یک تفاوت برای من خوب بودن” او می گوید.

جاده به بازیابی و حرکت رو به جلو

Sumiti در آخرین روز در بیمارستان با پزشکان در پس زمینه

حدود چهار روز پس از بستری Sumiti تجربه shallowness نفس و این که برای او ترسناک بود. اما در حضور پزشکان و به خصوص Dr Meemansha او می دانست که او فقط نیاز به ایمان و صبر و شکیبایی است.

“او باور نکردنی است. من خوش شانس بود که او را به عنوان دکتر من می گوید:” Sumiti.

با گذشت زمان Sumiti را به اعضای حیاتی و موثر بدن بهبود یافته و او همیشه بدن خود را هیدراته و استراحت هست. در نهایت پس از دو آزمایش منفی Sumiti مرخص شد و در 29 مارس ، پس از رسیدن به ساختمان پیچیده او استقبال همسایگان با یک دور از کف زدن.

در حال حاضر او همچنان به خود منزوی در خانه است اما در تماس مداوم از طریق تلفن و با افرادی که می خواهید به صحبت کردن با او.

“بسیاری از آنها با من تماس بگیرید اگر آنها احساس آنها در حال نشان دادن علائم و من همیشه آنها را به مشورت با یک دکتر. آنچه که من می توانید انجام دهید این است که به اشتراک گذاشتن تجربه من چند کلمه محبت و اطمینان که همه چیز در حال رفتن به خوب می گوید:” Sumiti.

با توجه به مستند کسب و کار خود دچار قابل توجهی ، با این حال او امیدوار است که یک بار همه چیز حل و فصل آن خواهد شد به عنوان معمول است.

Sumiti دریافت استقبال گرم

پس چه هستند Sumiti فراق کلمات ؟

“من امیدوارم که همه چیز به زودی می تواند به بازگشت به حالت عادی برای همه. در خانه ماندن است و تنها راهی است که هر کس می تواند ایمن ماندن در این لحظه. من فقط درخواست تجدید نظر خواهد بود که اگر شما می دانید کسی که آزمایش مثبت لطفا حمایت خود را نشان دهد و مهربان بود زیرا در این دوران وخیم آن واقعا مهم,” او می گوید: امضای کردن.


همچنین بخوانید: منحصر به فرد: دهلی نو برای اولین بار COVID-19 بازمانده یک پیام مهم برای به اشتراک گذاشتن


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>