استرس در نظر گرفتن تلفات در سلامت روان ؟ این رایگان آنلاین جلسات می تواند کمک به

“مراقبت از سلامت روان است اولین گام برای مراقبت از خود” می گویند مشاوران و درمانگران که توقف برای همه گیر و ارائه جلسات آنلاین در سراسر کشور به صورت رایگان.

ارتقاء

تیوی همه گیر است و همه ما رو پشت در ما, پاشنه هر دو حرفه ای و شخصا. در حالی که با استفاده از این زمان برای یادگیری مهارت های جدید و یا فقط برخی از R&R در چه بسیاری از مردم تبدیل شده است به اضطراب در مورد آینده و مفهوم ماندن در خانه برای چند روز در پایان نیز ایجاد کرده است نیاز به آدرس سلامت روان.

“عدم اطمینان در مورد آنچه پیش رو نهفته شده است یک منبع ثابت از اضطراب برای بسیاری از. بسیاری از جلسات جوش پایین به همان سوال — آیا آینده من?’ در میان دیگر مسائل مربوط به سلامت روان این وضعیت منجر به افزایش, افسردگی, اضطراب و استرس در میان مردم و من از دیدن آن در افرادی که به تنهایی زندگی می کنند و همچنین با خانواده های خود می گوید:” Soumya Srikumar یک بنگلور مبتنی بر پزشکی مددکار اجتماعی با بیش از 20 سال تجربه به عنوان یک مشاور که فراهم می کند و جلسات مشاوره آنلاین.

بسیاری از این مشاوران سلامت روان پزشکان و سازمان های رو به جلو آمده اند خود را برای ارائه خدمات رایگان از هزینه. در فقط با یک کلیک, یک, هم اکنون می توانید این کمک آنها نیاز دارند از طریق ویدئو و تلویزیون-جلسات مشاوره از سراسر کشور است.

انجمن روانپزشکی و مددکاری اجتماعی حرفه ای (APSWP)

از آنلاین حمایتهای روانی-اجتماعی برای خدمات بهداشت روان APSWP تشکیل شده است یک لیست از تجربه متخصصان سلامت روانی از سراسر کشور است. در علاوه بر این به پاکسازی تصورات غلط در مورد COVID-19 برای کمک به مردم از طریق حرکت خود بخودی این کارشناسان نیز ارائه تخصصی کمک های مختلف در مسائل مربوط به سلامت روان.

شما می توانید دسترسی به اطلاعات تماس با حرفه ای ها در اینجا

جایگزین داستان

اجتماعی و سازمانی متمرکز در آخرین مایل رویکرد به درمان و مشاوره آماده کرده است یک لیست از کارآموز مشاوران که در حال ارائه آنلاین جلسات درمانی رایگان از هزینه.

این کارآموز مشاوران در حال اتمام کارشناسی ارشد خود را در مشاوره روانشناسی با Sampurna Montfort کالج و Sampurna موسسه مطالعات پیشرفته خواهد شد و ارائه خدمات خود را تحت نظارت آموزش مشاوران پوشش آرایه ای از مسائل مربوط به سلامت روان برای بزرگسالان و کودکان و افراد از LGBTQIA+ جامعه شهروندان ارشد به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که با افراد با یادگیری و یا معلولیت های جسمی است.

شما می توانید پیدا کردن جزئیات بیشتر در اینجا.

سلامت روانی دولت تلفنی با NIMHANS

دولت هند در همکاری با موسسه ملی سلامت روان و مغز و اعصاب, علوم (NIMHANS), بنگلور, راه اندازی کرده است یک تلفن رایگان شماره تلفنی برای کسانی که در مواجهه با چالش های مختلف رفتاری.

“ما تحت یک مستند و مسائل رفتاری بسیار مهم تحت چنین شرایطی است. آن است که یک فرآیند جدید…NIMHANS راه اندازی کرده است یک شماره تلفن رایگان. من درخواست همه را به مبارزه unitedly در برابر این بیماری به طوری که اگر ما هر گونه مسائل مربوط به سلامت روان پس از آن همه موسسات مجهز شده به شما را با ارائه پشتیبانی لازم” گفت: Lav Agarwal مشترک از وزارت بهداشت در یک نشست خبری.

برای رسیدن به آنها تماس 080-46110007.

هندی انجمن روانشناسان بالینی (IACP)

به منظور مقابله با مسائل مربوط به سلامت روان در میان شیوع هندی انجمن روانشناسان بالینی (IACP) از طریق روانی tele-ارائه مشاوره و اتصال مردم با برجسته درمانگران و روانی حرفه ای از سراسر کشور است.

یکی از مشاوران Megha Rathi شده است که تمرین در کلکته برای 9 سال گذشته می گوید: “من دریافت تقریبا 25 تا 30 تماس در هر هفته در حال حاضر و بسیاری از آنها تاکید کرد و یا افسرده با توجه به وضعیت فعلی. اما خدمات رایگان مانند این کمک به ترمیم این شکاف. در حال حاضر بیشتر مردم در حال آمدن به جلو به اذعان و بحث در مورد بهداشت روانی. به علاوه جنبه tele-مشاوره می دهد بسیاری از دیگر لایه های محرمانه و دسترسی به فضای امن.”

رسیدن به IACP اینجا

MPower و BMC

این ماهاراشترا دولت همراه با Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) و MPower, یک روانی, سلامت, مرکز مشاوره, راه اندازی کرده است 24/7 خط تلفن است که به یکی دسترسی به آموزش دیده و با تجربه روانشناسان بالینی سلامت روان مشاوران و روانپزشکان به صورت رایگان.

به کتاب یک جلسه تماس 1800-120-820050

پروژه بمبئی

پروژه بمبئی در ارتباط با Prafulta, یک روانی, سلامتی, مرکز آغاز شده است ابتکار به نام مشاوران در تماس فراهم می کند که عاطفی و حمایت روانی برای هر کسی که نیاز به. با یک لیست از کارشناسان فقط با یک تماس دور آنها عامل برای 12 ساعت در هر روز است.
شما می توانید برای رسیدن به آنها را در اینجا

ارتقاء

“در میان همه این مثبت رگه افزایش تمرکز بر آگاهی در مورد بهداشت روانی. علاوه بر این خدمات داوطلبانه من نیز درگیر شده است در سلامت روان برنامه های آگاهی دهی برای والدین و کودکان. شروع یک گفتگو و destigmatizing درمانی یا سلامت روانی شده است اولین گام به سوی یک تغییر مثبت” می افزاید: Rathi تاکید بر نیاز به گام به عقب یک نفس عمیق بکشید و دریافت کمک های حرفه ای.

تصاویر حسن نیت ارائه میدهد: شاتر

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>