جریان کلاس های رقص توسط بهترین اساتید از خانه (که در آن هیچ کس می توانید ببینید شما)

معلم رقص دبورا Lohse آماده برای جدید آنلاین کلاس. دبورا Lohse

در این نامشخص بی قرار و ذهنی نادرست و بار بسیاری از ما ممکن است شروع به پیدا کردن آن را دشوار است به رول از تخت ما و نه شما می دانید فقط رول را به این و آن روز است. ما به طور ناگهانی وجود دارد در جهان از محدودیت های که در آن تبدیل شدن به خصوص دشوار به چیزی جز خوردن و نوشیدن (بسیاری از آناناس). همانطور که ما وارد روز 10? 13? 24? از خود انزوا زندگی ما منتقل شده اند تقریبا به طور کامل آنلاین; زوم اسکایپ Factime گوگل Hangouts—آنها خود را با ما در حال حاضر.

بسیاری از این شیوه زندگی تغییر یک امتیاز است جایگزین انسان اجتماعی با یک مرده روی صفحه نمایش کامپیوتر. برای بسیاری از رقصندگان نسخه آنلاین از یک کلاس رقص به سختی می تواند در مقایسه با سنتی تنظیم. جزئیات یک بدن در حرکت هستند سخت تر به درک آنلاین و سخت تر برای یک معلم به صحیح—رقص یک هنر دست فرم. نه به ذکر است این مشکل به saut د چت در اتاق نشیمن خود را. اما اگر شما هرگز یک کلاس رقص قبل از آن را نیز ممکن است به خوبی می تواند بهترین زمان برای شروع است.

همچنین نگاه کنید به: تاریخ این تئاتر معماران و طراحان در تلاش خود را به الهام بخش هنر در خانه

حریم خصوصی از خانه خود سازه یک تور ایمنی برای تازه کار محرک است. که در آن راه رفتن به استودیو رقص پر از مردم که ممکن است یا ممکن است پیشرفته تر از شما پتانسیل برای جلوگیری از بسیاری از تازه واردان از شروع در راحتی از فضای شخصی شما اجازه می دهد آزادی برای goofiness ظروف سرباز یا مسافر یو پی اس حتی بداهه و بدون ترس از حال تماشا یا قضاوت. و اگر چه با توجه به شرایط ناگوار در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از آنلاین ناشناس و فرصت ها برای همه سنین, جدید, رقصنده شیر به یک طریقی Misty Copeland alter ego.

بسیاری از رقصنده های حرفه ای گرفته اند به Instagram زنده به ارائه رایگان کلاس های رقص. کاشی پز پک اصلی با باله نیویورک است میزبانی کلاس هر دوشنبه از طریق جمعه در 1 p. m. ET. کلاس را دنده نسبت به همه سطوح اما ممکن است نیاز به کمی تجربه بیشتر از واقعی مبتدی. علامت موریس مرکز رقص که IRL کلاس های فوق العاده برای مبتدیان است livestreaming رقص کلاس از همه سبک ها و سطوح در یوتیوب روزانه. شما می توانید برنامه خود را در اینجا. شما حتی می تواند یک کلاس رقص از یک استودیو در دولت دیگر که شما ممکن است به طور معمول تا کنون بازدید کردند. مریلند جوانان باله بزرگ, بزرگسالان و کودکان, برنامه و ارسال یک سری از ویدئوها برای سطوح مختلف در سایت. و اگر شما به دنبال چیزی بیشتر مبتنی بر تناسب اندام, به قلب خود را رفتن 305 تناسب اندام, موسس, Sadie Kurzban میزبانی رقص تمرینات دو بار در روز بر روی یوتیوب از خانه اش در میامی. شما می توانید ترک این قرنطینه دانستن چگونه به twerk!

دبورا Lohse یک آموزش هنرمند با مرکز لینکلن که می تواند آموزش و انجام بیش از همه در این شهرستان قبل از روز از قرنطینه به او آموخته سوم coronavirus-موجه آنلاین کلاس رقص در روز پنج شنبه در ساعت 10 صبح و زندگی می کنند در مرکز لینکلن را در Facebook صفحه. کلاس بخشی از مرکز لینکلن جدید #LincolnCenterAtHome برنامه است و در راستای جوانتر رقصنده (هر چند او وعده داده است که هر گروه سنی می توانند شرکت کنند). دانستن است که بسیاری از بینندگان در خانه های خود Lohse به نظر می رسد محدودیت های ما وضعیت به عنوان یک فرصت برای به چالش کشیدن رقصندگان را به جنبش با الهام از اشکال از اتاق خود را. “من درخواست دانش آموزان را به نگاه خود را به اتاق نشیمن اتاق خواب اتاق ناهار خوری اتاق در هر کجا که هستند در یک راه جدید است. شاید ما انجام نداده اند به طوری که در مدت زمان طولانی و یا تا کنون.”

با کلاس بودن به صورت زنده وجود ندارد تماس تصویری با دانش آموزان خود را. زمانی که من بپرسید که چگونه این ممکن است او را تحت تاثیر قرار آموزش Lohse اشاره می کند که او زاده خواهد شد که از کالیفرنیا و امیدوارم همچنین برخی از دانش آموزان از مدرسه برنامه. “که ارضاء فوری از تماشای بدن واکنش نشان می دهند و نمی شود وجود دارد, اما من قصد دارم برای درمان من صفحه نمایش مانند آن خواهر زاده من و همه دوستان بچه ها.” در نهایت Lohse هیجان زده است برای بداهه فرصت است که جریان به ارمغان می آورد با آن است. “من بسیار هیجان زده هستم به ریف و بازی و استوک خود من الهام بخش, الهام بخش, شاد, آتش سوزی برای خودم.” هر چند متفاوت و نه لزوما برابر با یک فرد کلاس رقص Lohse دارای یک چشم انداز مثبت در این وضعیت است. “اگر من می تواند وارد خانه کسی و به آنها مهلت و 40 دقیقه از حرکت بدن خود و در واقع به دنبال این است که فضای امن نگه داشتن آنها را در حال حاضر و انجام یک رقص به افتخار این فضا احساس می کند که واقعا هدفمند است.”

بنابراین نه تنها آن است که زمان زیادی را برای هر کسی که تا به حال اطلاع به سعی کنید یک کلاس رقص برای انجام این کار, آن را نیز ممکن است فقط آنچه شما نیاز ذهنی. “این یک یادآوری که ما بیشتر و بیشتر به همه چیز آنلاین است که ما هنوز فیزیکی انسان…نه فقط صحبت سر” Lohse می گوید. “من می خواهم مردم را تشویق افرادی که احساس می کنند مانند آنها رقصندگان این زمان به دوباره اختراع یک زمان را به خطرات و زمان به گسترش است. دنبال چیزهایی هستند که آوردن آنها شادی و رقص در کلاس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>