دهلی نو: جدید کروناویروس ادامه داد: گسترش آن در سراسر در سراسر جهان است.

صدها نفر از هزاران نفر از کم درآمد و دستمزد پایین کارگران مهاجر در حال تحمل فشار به دلیل ورود همه گیر جهانی است که تاثیر اقتصادی است.

با چند و یا هیچ پس انداز به عقب نشینی در, نگرانی بالا در میان جمعیت های آسیب پذیر.

هنگامی که در پنجم تعامل با هند سواراج ملی رئیس جمهور Yogendra Yadav , او گفت: این بیماری کشنده را تهدید می کند هر دو غنی و فقیر اما این مردم فقیر که مبارزه بدون معیشت.

“کروناویروس یک بیماری عجیب و غریب است که آغاز شده و با غنی که در خارج از کشور معاشرت با مردم زندگی می کنند وجود دارد اما در حال حاضر فقیر در حال تحمل فشار از آن,” او گفت:.

آنچه که دولت انجام داد ؟

برای محافظت از فقرا روزانه شرط از ویرانگر اقتصادی از 21 روز در سراسر کشور مستند, وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز پنج شنبه اعلام کرد Rs 1,70,000 کرور برای کمک به مبارزه با Covid-19 شیوع.

تسکین بسته تحت Pradhan Mantri Book Kalyan ان Yojna (PMGKY) را پوشش میدهد حداقل 80 کرور مردم فقیر.

این طرح اعلام کرد و مستقیم به نفع نقل و انتقالات پول نقد به مردم از جمله شهروندان ارشد, زنان بیوه, کشاورزان و, روزانه, دستمزد کارگران, BPL, خانواده, دریافت رایگان سیلندر برای سه ماه غلات و حبوبات برای فقرا در حالی که طبقه متوسط خواهد بود قادر به برداشت وجوه از کارکنان خود صندوق اندیش (EPF) حساب.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de