‘Strahan, سارا و Keke’ نیز لغو شده توسط ABC

ABC را در طول روز نشان می دهد بحث Strahan, سارا و Keke را گزارش نه بازگشت به شبکه.

با توجه به صفحه ششاین نشان می دهد که ستاره میزبان Michael Strahan, سارا هینز و Keke Palmer — جایگزین خواهد شد با GMA 3: آنچه شما نیاز به دانستن. جدید بخش پخش در ماه مارس در ارتفاع جهانی coronavirus همه گیر و شامل امی Robach دکتر جن اشتون و TJ هلمز. به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد و اخبار بیشتر شروع به سطح ABC گزارش تصمیم گرفت به طور دائم جایگزین Strahan, سارا و Keke با ترکیب جدید و با تمرکز بر موضوعات دیگر در اخبار چرخه.

“در ابتدا قرار بود دو هفته آزمایش و نشان می دهد آیا واقعا خوب” یک منبع به اشتراک گذاشته شده.

یک سخنگوی هر دو را نشان می دهد همچنین با بیان چگونه Strahan, سارا و Keke خواهد تکامل در طول زمان بی سابقه بار. در حالی که آنها را تایید نمی کند که نشان می دهد پایان دادن به آنها بستری در آینده نشان می دهد هنوز مشخص نیست.

“ما افتخار داریم که تیم ما در SSK و GMA3 و چگونه به سرعت آنها انتقال به تولید روزانه نشان می دهد مردم به اخبار و اطلاعات مورد نیاز آنها در طول یک بی سابقه ای همه گیر و مکالمات در ادامه در مورد چگونگی نمایش خواهد شد در ماه های آینده.”

NEW YORK, NEW YORK - SEPTEMBER 10: Keke Palmer and Michael Strahan are seen backstage at Christian Cowan SS20 x Keke Palmer For Olay Body at Gallery II at Spring Studios on September 10, 2019 in New York City
  یوجین Gologursky / گتی ایماژ

منبع دیگری تایید کرد که Strahan, سارا و Keke قرار داده شد و در وقفه و یک تاریخ برای بازگشت نشان می دهد تعیین نشده است. GMA3 تولید شده توسط ABC دامپزشک کاترین مکنزی پس از راه اندازی جدید شروع به پخش. مکنزی است که مجموعه ای به ماندن در GMA3 به عنوان تهیه کننده اجرایی در نشان می دهد.

Strahan, سارا و Keke برای اولین بار شروع به GMA روز و به زودی Strahan و سارا در ماه سپتامبر سال 2018 است. این GMA بخش مجاز Strahan و Haines به ظرف مورد موضوعات روند که اتفاق می افتد در اخبار. آنها نیز تا به حال چندین ستاره نکردم مصاحبه و هم در عمق گزارش در اخبار. در سال 2019, Palmer اعلام شد به عنوان نشان سوم میزبان. قبل از ارتکاب به این کار پالمر بود مهمان و میزبان در چندین قسمت از بحث نشان می دهد. اگر چه نشان می دهد ممکن است لغو Strahan ادامه گفتوگوهای و موقعیت خود را در GMA. همانطور که برای هینز و پالمر GMA‘s مدیران بنا به گزارش ها در تلاش برای پیدا کردن یک محل برای آنها در آنچه شما نیاز به دانستن.

اگر هینز می کند تصمیم به قطع روابط با GMAطرفداران امید او را به بازگشت به سابق میزبانی گیگ در نظر. به عنوان Inquisitr قبلا به اشتراک گذاشته شده امکان بازگشت موقت به نمایش در ماه مارس به جای شادی بهار بود که قرنطینه در خانه. طرفداران او raved در بازگشت و پیشنهاد او پیوستن به نشان می دهد تمام زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>