جلوگیری از قرار دادن ماسک پزشکی در مجسمه آن را تنها مردم بیشتر گیج

این ‘دختر بی باک’ مجسمه پوشیدن coronavirus ماسک. Luiz روبرتو Lima-ANB/اقیانوس آرام پرس/LightRocket via Getty Images

گوش دادن: وجود دارد تقریبا همیشه در یک زمان و مکان برای slapdash هنر مفهومی به خصوص اگر آن را محصول از جرم همکاری. در طول زمان که در آن coronavirus است ravaging سیاره, باعث, فقط به عنوان بسیار احساسی از ناامیدی به عنوان فیزیکی ویرانی مردم قطعا حق را به دنبال خلاق رسانه ها به طوری که آنها می تواند به دفع رکود و خستگی. اما مجسمه های سراسر جهان در حال حاضر در حال کشف با ماسک پزشکی چسبیده به دهان خود را از جمله “دختر بی باک” در شهر نیویورک یک مجسمه از کنفوسیوس در شمال تایوان و Manneken-Pis مجسمه در بروکسل, بلژیک. به عنوان حیاتی به عنوان خلاقیت است که باید گفت: هنگامی که وجود دارد چنین به وضوح عملی و فوری نیاز به ماسک های پزشکی در سراسر جهان و قرار دادن آنها بر روی مجسمه های گیج کننده و فقط می افزاید: یک نکته اضافی از سردرگمی که در آن باید وجود داشته باشد یک.

همچنین نگاه کنید به: واقعیت مجازی نرم افزار برای گالری و جمع و باز می شود تا یک هنر جدید تجربه خرید

در ایالات متحده آمریکا ظاهرا ثروتمندترین و مرفه ترین کشور در جهان وجود دارد کمبود شدید N95 ماسک صورت و کمبود هواکش ماشین آلات که به شدت بیمار قربانیان این ویروس را در جهت نیاز به نگه داشتن تنفس و امیدوارم بازیابی از عفونت است. با توجه به این واقعیت است که کارگران بیمارستان و پزشکان در حال حاضر در حال تاخت و تاز کردن در اتاق های اورژانس با بیماران جدید آنها نیاز به استفاده مجدد از ماسک های پزشکی که واقعا باید تنها یک بار استفاده می شود و حتی با توسل به پوشیدن کیسه زباله برای محافظت از خود از افراد آلوده. در ضمن مردم در سراسر جهان روبرو هستند معمای از اینکه به فکر یک ماسک خود را; گزارش های متنوع, بین, بیان, آنها کمک خواهد کرد که درخواست مردم را به ترک آنها را برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و توصیه های خود استفاده کنید.

چیزی که ما میدانیم این است که هر پزشکی ماسک ارزشمند است و باید حرکت در زنجیره تامین به طور مستقیم به سمت حرفه ای است که به آن نیاز دارید بیشتر: پزشکان و پرستاران در خط مقدم از این بیماری همه گیر و همچنین بیماران خود را و هر کسی که کار هنوز هم نیاز به آنها را به تعامل با مردم را در هر راه. قرار دادن ماسک بر روی مجسمه را محدود نمی کند مقدار که در حال رفتن به پزشکان به هیچ وجه قابل اما این عمل می کند ترویج بیهوده و بیمعنی نگرش در مورد ماسک که قطعا نیاز نیست در حال حاضر. زمانی که مردم از ترس در مورد حفاظت از خود و عزیزان خود آنها نیاز به دستورالعمل های روشن در مورد آنچه به انجام نمی موضعی تلاش در هنر است. هنری است که هنوز هم حیاتی لازم است اما نه فقط خاص این تلاش در پای چوبه دار طنز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>