دهلی نو: در میان مداوم coronavirus همه گیر است که تحت تاثیر تمام جهان سابق کریکت پاکستان شعیب اختر به خواست مردم برای کمک به یکدیگر افزایش بالاتر از دین و اقتصادی وضعیت.

در یک ویدیو ارسال شده در کانال یوتیوب اختر همچنین درخواست برای کار به عنوان یک “جهانی زور” و پایبند به دستورالعمل های صادر شده توسط مقامات.

“درخواست همه طرفداران در سراسر جهان است. کروناویروس یک بحران جهانی است و ما باید به فکر می کنم به عنوان یک جهانی نیروی بالاتر از دین است. مستند اتفاق می افتد به طوری که این ویروس می کند ، اگر شما در حال انجام تعامل و جلسه در مکان آن را نمی خواهد کمک” اختر.

“اگر شما در حال جمع اوری چیز لطفا فکر می کنم در مورد دستمزد روزانه کارگران است. فروشگاه ها خالی هستند. چه تضمینی هست که شما زندگی می کنند پس از سه ماه ؟ فکر می کنم در مورد دستمزد روزانه کارگر چگونه می خواهد او را غذا ، فکر می کنم در مورد مردم زمان به عنوان یک انسان نه هندو مسلمان. مردم را برای کمک به یکدیگر, جمع آوری کمک های مالی. جلوگیری از احتکار.

“غنی هنوز هم زنده ماندن; چگونه خواهد فقیر برای زنده ماندن ؟ ایمان داشته باشد. ما در زندگی مانند حیوانات زنده مانند انسان است. سعی کنید به مفید لطفا توقف ذخیره سازی مسائل است. آن زمان ما پس از هر یک از دیگر. هیچ وقت به توان ما برای زندگی به عنوان انسان,” او اضافه شده است.

قبلا اختر تا به حال دو جنگ جهاني در کسانی که مسئول ساخت coronavirus آلوده کردن انسان و سرزنش چین تنها برای شیوع.

“من نمی فهمم که چرا شما باید به خوردن چیزهایی مانند خفاش نوشیدن خون و ادرار و گسترش برخی از ویروس در سراسر جهان…من صحبت کردن در مورد مردم چین است. آنها با قرار دادن جهان در خطر است. من واقعا درک نمی کنم که چگونه شما می توانید غذا خوردن خفاش و سگ و گربه. من واقعا عصبانی” اختر گفته بود در اوایل تصویری ارسال شده در کانال یوتیوب.

Coronavirus که سرچشمه در چین در شهر ووهان تاکنون به بیش از 100 کشور آلوده کردن بیش از 3,00,000 مردم و این ادعا بیش از 13000 زندگی می کند.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im