سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ به تازگی کاهش یافته اولیه پس از ناکامی در به دست آوردن نمایندگان در آیووا و نیوهمشایر. با وجود خروج خود را از نژاد و حامیان او trended #StillVotingYang روز جمعه و بیان برنامه های خود را به ادامه حمایت از سرمایه گذاری برای امریکا و بنیانگذار.

“من نه #StillVotingYang چون من فکر می کنم آن را احیا مبارزات انتخاباتی خود را” یکی از حامیان نوشت. “Im[sic] رای گیری یانگ چرا که او تنها نامزد به دست آورده که به من رای داد و من چیزی را به رای دادن نه برابر.”

“من #StillVotingYang چون من می خواهم رای من به تعداد نسبت به چشم انداز آینده من در واقع باور و هیجان زده هستم در مورد” نوشت: یکی دیگر از.

“این افتخار من به رای یانگ در من غایب رای گیری برای کالیفرنیا اولیه دیروز” دیگر نوشت: با اشاره به یانگ سیاست های پیشنهادی به عنوان مهم برای قرن 21 است.

تصمیم به ادامه رای گیری برای یانگ تعجب آور نیست با توجه به این که مبارزات انتخاباتی خود جذب مردم از سراسر طیف سیاسی, بسیاری از آنها نمی شد به طور سنتی دموکرات رای دهندگان. قبلی 7News/کالج امرسون نظرسنجی 42 درصد از پاسخ دهندگان که پشتیبانی یانگ گفت که آنها نمی خواهد حمایت احتمالی دموکرات نامزد بیشترین تعداد همه نامزدها. با توجه به یانگ این تعداد نشان می دهد که او “هیجان انگیز مردم” که به طور سنتی رای برای حزب دموکرات است.

اگر چه یانگ است و دیگر در هیچ مسابقه مبارزات انتخاباتی خود را امضا جهانی درآمد اولیه (UBI) پیشنهاد به نظر می رسد به کمک فشار این ایده به جریان اصلی گفتمان. حامیان او همچنین برنامه ریزی برای ادامه حمایت از کنگره نامزدها که به نفع UBI به ذخیره کردن پایه و اساس برای یک ممکن یانگ اجرا در آینده است.

همانطور که در حال حاضر وجود دارد ده ها تن از pro-UBI نامزدها برای هدف کنگره صندلی از جمله دیوید کیم, Brianna وو و جیمز Ellars.

به عنوان گزارش شده توسط نورد سنگیانگ در حال حاضر صحبت در مورد دیگری ممکن است ریاست جمهوری اجرا در سال 2024. 45 ساله و تاجر با اشاره به کار خود در آیووا و نیوهمشایر و ادعا کرد که آن را می تواند کمک به ارائه یک پایه برای یک آینده ریاست جمهوری.

با توجه به کسب و کار خودیورمونت بهداشت ، برنی ساندرز آماده است برای بهره مندی بیشتر از یانگ خروج از ریاست جمهوری. در هر انتشار مخاطبان نظرسنجی 69 درصد از یانگ هواداران نیز خوشحال ساندرز به عنوان نامزد.

برعکس, نیویورک پست گزارش داد در دانشگاه استنفورد/بررسی واقعیت که پیشنهاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به عنوان به خوبی. از 200 یانگ حامیان که مورد سوال قرار گرفته بودند در ساعت بعد از یانگ تعلیق مبارزات انتخاباتی خود 11 درصد گفت: آنها در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن. هنوز هم همان نظرسنجی تکرار کسب و کار خودی و نشان داد که ساندرز در نهایت سود بیشتر با 33 درصد از یانگ هواداران گفت: آنها را در حمایت از سناتور ورمونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im