واجد شرایط آمریکایی ها که در حال انتظار مقاله بررسی خواهد شد باید صبر کنید تا آنجا که چهار ماه. Mark Wilson/گتی ایماژ

هنوز هم منتظر است که محرک بررسی کنید ؟ شما به تنهایی نیست.

آمریکایی ها که درآمد بالغ بر کمتر از $99,000 در سال 2019 یا 2018 تلقی می شد تا حد زیادی واجد شرایط برای دریافت چک از بالا تا 1200 دلار به عنوان بخشی از دولت فدرال coronavirus اقتصادی امداد برنامه. از آوریل 9 سرویس درآمد داخلی (IRS) به صورت الکترونیکی واریز پول به بیش از 88 میلیون حساب بانکی در حدود نیمی از مجموع واجد شرایط. اگر شما نمی پرداخت شما دریافت و در عین حال در اینجا چند راه برای پیگیری آن و یا نزدیک زمان تخمینی ورود.

سریع ترین راه برای پیگیری پرداخت خود را برای رفتن به IRS’ مناسب با عنوان “من پرداخت” وب پورتال. پایه خود را وارد کنید ID اطلاعات از جمله نام و شماره امنیت اجتماعی و تاریخ تولد و سایت به شما خواهد گفت که آیا شما واجد شرایط برای پرداخت; اگر شما در واقع تلقی واجد شرایط برای $1,200 آن خواهد شد و سپس به شما بگویم زمانی که شما می توانید انتظار به پرداخت مستقیم به نشان می دهد تا.

اگر شما نمی بینم خاص به روز رسانی در IRS پورتال و یا هنوز رتبهدهی نشده است ارسال شده واریز مستقیم اطلاعات شما به احتمال زیاد در خط برای یک مقاله را بررسی کنید. علامت گذاری به تاریخ های زیر را برای دریافت یک ایده خشن از زمانی که خود را به اتمام خواهد رسید.

IRS آغاز شده پستی از کاغذ چک در اواخر مارس شروع با کمترین درآمد افراد و خانواده ها ،

چک برای کسانی که با درآمد سالانه مشمول مالیات در زیر $10,000 شد ارسال شده در مارس 24. پرداخت برای افرادی ساخته شده است که بین $20 ، 000 و $30,000 رفت و در مارس 1. مردم در $30,000—$40,000 براکت می توانید انتظار بررسی خود را به ترک IRS در 8 مه. پس از آن شما می توانید اضافه کردن اضافی هفته از زمان انتظار برای هر 10 ، 000 دلار افزایش در درآمد.

IRS گفت: آن را پست کردن حدود پنج میلیون چک مقاله در هفته از طریق 4 سپتامبر به پوشش بسیاری از دریافت کنندگان. سپس یک هفته بعد از آن در 11 سپتامبر آژانس ارسال خواهد شد باقی مانده پرداخت به هر کس پشت سر گذاشت.

در ضمن در اوایل ماه مه کاغذ چک را شروع رفتن به واجد شرایط دریافت کنندگان که به فایل اظهارنامه مالیاتی از جمله کسانی که دریافت بازنشستگی تامین اجتماعی و مزایای از کار افتادگی و راه آهن و مزایای بازنشستگی مکمل امنیتی درآمد و مزایای VA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im