هنوز هم پرتاب RO اتلاف آب ؟ 3 زنان به اشتراک گذاری چگونه به صرفه جویی 80+ لیتر/روز

اجازه RO آب خروجی را به یک سطل برای تصفیوی طبقه ساخت ده دقیقه دوش اجباری استفاده مجدد از AC آب برای گیاهان – من به دنبال این راهنمایی مذهبی است.

ارتقاء

“Sکلبه آب به ضربه بزنید و اجازه ندهید جریان آب به راحتی پول خود را جریان همان راه” اندرز مادر بزرگ من اغلب یک مؤمن واقعی در حفاظت از آب. چنای دیدم بخش زیادی از رشد سال با خاطرات سوزان تابستان به همراه حاد کمبود آب. من هنوز هم به یاد پدر و مادر من ماندن تا آخر شب منتظر تانکر آب.

بزرگان ما همیشه به ما آموخت که محتاطانه ما در استفاده از آب است. در حال رشد مانند آن, صرفه جویی در مصرف آب تبدیل به طبیعت دوم به برادر من و من.

اجازه RO آب خروجی را به یک سطل برای تصفیوی طبقه ساخت ده دقیقه دوش اجباری استفاده مجدد از AC آب برای گیاهان – من به دنبال این راهنمایی مذهبی است.

همیشه کنجکاو و مشتاق به دانستن آب دیگر تکنیک های مکالمه من در تماس باشید با سه بانوان – دهلی Rupali Bajpai Sheryari, Gurugram مبتنی بر Vidhya Venkat و Bayiravi مانی Mangoankar از بمبئی.

این زنان را در بر داشت راه های جالب برای صرفه جویی در مصرف آب در خانه های خود به طور متوسط 80 لیتر در هر روز! و جالب است بدانید که این روش سازگار با محیط زیست آگاه خانمها به دنبال تقریبا یکسان است.

اجازه بدهید با یک نگاه.

مقابله با حمام و سرویس بهداشتی – آب Guzzler در خانه

“برای چندین سال در حال حاضر من شده اند با صرفه جویی حداقل 100 لیتر آب در هر روز. و این من انجام با ایجاد تغییرات کوچک در روال می گوید:” Rupali زندگی می کند که در دهلی نو.

Rupali فوق العاده آگاهانه از کربن.

او مجموعه ای از تن ما در گفتگو با “من می دانم که من هر اقدام بالقوه برای تاثیر بر محیط زیست داشته است. این باعث می شود من فوق العاده آگاهانه در مورد همه چیز من انجام دهد.”

بحث ما شد بسیار نرم و صاف بعد از این جریان به چه گام های کوچک در خانه می تواند تفاوت به محیط زیست است.

خودتان را احاطه کرده با سبزی.

“ما خیط و پیت کردن تنها سه بار در یک روز” او می خندد در nonplussed, چهره. “منظورم این است که ما استفاده از توالت خیط و پیت کردن سه بار در غیر این صورت بقیه زمان ما با استفاده از آب جمع آوری شده در سطل از آشپزخانه و یا سیستم های تهویه مطبوع به خیط و پیت کردن.”

در سبک ورید Rupali سهام “اگر من می توانم من می خواهم به راه اندازی یک بزرگ kiddie استخر در حمام و هر زمان ما حموم, جمع آوری آب و همچنین استفاده از آن به طور موثر در اطراف خانه. اما آن کار نمی کند برای من” او خنده صمیمانه.

بمبئی Bayiravi نیز ساخت برخی از ترفند ها را به خانواده او معمول است که کمک می کند تا با حفاظت از آب. چه جالب هم این است که او چگونه موفق است که با بیش از 70 گیاهان.

برای استفاده از یک سطل به استحمام است غیر قابل مذاکره است. “حتی پس از آن, هر فرد بالغ با استفاده از حدود ده لیوان آب در حالی که من 6 ساله پسر می شود به استفاده از چهار لیوان برای حمام خود را. در مناسبت نادر او می شود ده لیوان – آن را مانند یک درمان برای او” می خندد کارآفرین است.

بعلاوه Bayiravi می گوید که او با استفاده از پس مانده آب از حمام به خیط و پیت کردن توالت.

بعد از حمام – ما مقابله با اتلاف آب در آشپزخانه

آب مجموعه تکنیک های برای آشپزخانه.

“وقتی که من آغاز شده که آگاهانه از مصرف آب در خانه من قدم اول من بود به جای یک قابلمه بزرگ در من غرق می گوید:” Rupali. من از او بپرسید که چگونه است که کمک می کند و با اشتیاق از او توضیح میدهد: “گلدان جمع آوری تمام آب از شستن سبزیجات و دست و حتی ظروف. این آب است و سپس مورد استفاده برای گیاهان آب و شستن بالکن.”

به طور متوسط Rupali موفق به جمع آوری حدود دو سطل به این شیوه است که در حدود 40 لیتر آب ذخیره شده در سمت راست وجود دارد.

در Gurugram, Vidhya یک هنرمند است و در عین حال یکی دیگر از وجدان فردی است که پیدا کردن راه های صرفه جویی در آب و استفاده مجدد از آن است. او جمع آوری فاضلاب از سیستم های تهویه مطبوع در سطل و درام قرار داده شده در سراسر خانه. هیچ چیز هدر می رود در اینجا “آب مورد استفاده برای عملیات های تصفیوی خانه من آبیاری گیاهان و حتی تمیز کردن دستشویی و حمام” سهام Vidhya.

استفاده مجدد از آب RO تصفیه آب سیستم های

آب RO مجموعه درام.

بسیاری از خانواده ها در حال حاضر یک RO سیستم تصفیه. در حالی که این کمک می کند تا در تضمین این که ما مصرف آب عاری از هر گونه ناخالصی فرآیند تصفیه منجر به تقریبا سه برابر اتلاف آب از خالص است.

است وجود دارد یک راه که در آن ما می توانید استفاده مجدد از فاضلاب?

“من اطمینان حاصل شود که هنگامی که نور سبز در RO شروع می شود مثل نور سوسو من خاموش کردن دستگاه. من پس از آن دوباره پر کردن آن را تنها زمانی که آب مقدار کاهش می یابد. ما می توانیم محدود کردن غیر ضروری و اتلاف آب می گوید:” Vidhya.

هر سه بانوان از جمله شما واقعا در حال استفاده از آب RO برای تمیز کردن کف سیفون توالت شستن اتومبیل و آبیاری گیاهان.

ارتقاء

برخی از گیاهان در محیط داخلی در Bayiravi خانه.

“همه از آن نیاز به برخی از تغییرات در زندگی روزانه ما است. این یک نی نی کمی دشوار است در ابتدا به خصوص برای توضیح به مجلس می کند که چرا ما نیاز به محتاطانه و صرفه جویی در آب. در حال حاضر آنها به آرامی در حال ساخت دیگر خانواده های آنها در کار نیز تغییر راه خود می گوید:” Vidhya.

که در آن Rupali موجب صرفه جویی در 100 لیتر آب در هر روز Bayiravi و Vidhya صرفه جویی نزدیک به 80 لیتر آب روزانه.

بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟ شروع به جمع آوری سطل; وجود دارد مقدار زیادی از آب ذخیره شود!

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>