استیو Bannon خواستار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به “رفتن کامل چکش بر روی این ویروس در حال حاضر با کامل Shutdown’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آینده تحت موشکافی شدید به این بیماری همه گیر کوروناویروس نابسامانی ایالات متحده با تعدادی از آلوده آمریکایی ها تا روز به روز. این بیماری همه گیر است و همچنین تهدید به علت بی سابقه بحران اقتصادی که می تواند امکان پذیر صدمه رئیس جمهور شانس در سال 2020 است.

روز یکشنبه سابق کاخ سفید استراتژیست ارشد استیو Bannon به نظر می رسد در فاکس نیوز به توصیه فرمانده کل قوا در مورد نحوه رسیدگی به این بحران است. هر RealClearPoliticsصحبت با میزبان Maria Bartiromo, Bannon اشاره کرد که این کشور در حال حاضر رو به سه بحران: گیر بحران اقتصادی و بحران مالی است.

“من فکر نمی کنم ما باید ماه به انجام این کار” Bannon آغاز شد و توضیح داد که او معتقد است بهترین راه رو به جلو برای دولت فدرال خواهد بود به همه گیر و انجام آنچه در آن طول می کشد به ضرب و شتم آن را به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. “من فکر می کنم آنچه باید اتفاق می افتد و توصیه من خواهد بود به رها کردن چکش نمی کاهش ویروس را گسترش منحنی خرد منحنی,” او گفت:.

به منظور صرفه جویی در اقتصاد با توجه به Bannon تهمت باید اعلام کامل فدرال خاموش و سپس با استفاده از محرک اقتصادی برای کمک به کارگران و کسب و کارهای کوچک آب و طوفان است. با توجه به سابق می روید خانه استراتژیست ارشد رئیس جمهور باید “رفتن کامل چکش بر روی این ویروس در حال حاضر با کامل shutdown استفاده از محرک به پل بحران اقتصادی است.”

“این که آیا آن را طول می کشد دو هفته یا چهار هفته ما از طریق این سخت و سریع است.”

با توجه به پیش بینی های عمده بحران اقتصادی است اما اجتناب ناپذیر است. در مصاحبه با بلومبرگ منتشر شده در یکشنبه, بانک فدرال رزرو سنت لوئیس رئیس جمهور جیمز بولارد پیش بینی کرد که نرخ بیکاری و آمار 30 درصد در سه ماهه دوم. او همچنین گفت که او انتظار دارد که 50 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی خواستار قوی برنامه های کمک مالی.

با توجه به بولارد “همه چیز روی میز” از نظر محرک و پول بیشتر می توان به پمپ اقتصاد است. “وجود دارد بیشتر است که ما می توانید انجام دهید اگر لازم است,” او گفت:, و اضافه کرد که “هدف کلی این است که به نگه داشتن همه خانواده ها و کسب و کار تمام.”

تهمت و دولت شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از این راه آن است که دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر. فرمانداران سراسر کشور در حال رشد به طور فزاینده ای نا امید و تلفن در دولت فدرال به ارائه کمک. تعدادی از فرمانداران آشکارا خواست رئیس جمهور برای فعال کردن دفاع تولید عمل می کنند با این استدلال که دولت نمی تواند رسیدگی به بحران خود به خود.

برخی از کشورها تبدیل شده به بخش خصوصی برای کمک به, با, کالیفرنیا جلب میلیاردر Elon Musk و مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>