استیو Bannon می گوید Coronavirus کمک خواهد کرد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در سال 2020 حتی در برابر میشل اوباما

اگر چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است در زیر آتش از برخی برای پاسخ به coronavirus سابق کاخ سفید استراتژیست ارشد استیو Bannon گفت: فردا نیوز, میزبان, Maria Bartiromo روز یکشنبه که این بیماری همه گیر خواهد شد و در نهایت کمک به او برنده انتخابات مجدد.

در هر داستان خام, Bannon شروع به ظاهر خود را در صبح روز یکشنبه آتی با بحث در مورد نظر او از زمان دولت دموکراتیک اولیه و اعتقاد خود را که رای دهندگان — حیاتی دموکراتیک رای گیری بلوک — علاقمند به برنی ساندرز’ نامزدی.

“آنها در حال خرید سوسیالیسم. آنها در حال خرید رادیکالیسم آنها خرید نمی انقلاب است. این بسیار عملی و عملی مردم است.”

با توجه به Bannon, حزب دموکرات در حال رفتن به “سرقت نامزدی” از ساندرز دوباره انعکاس مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در هفته های اخیر. اگر این می آید به Bannon معتقد است فشار آن خواهد شد بسیاری از سناتور ورمونت ناراضی حامیان به ناروا در سال 2020 است. Bannon پیشنهاد کرد که هیلاری کلینتون ممکن است در آخرین لحظات پیشنهاد ریاست جمهوری در حالی که Bartiromo استدلال که دموکراتیک نخبگان را انتخاب کنید سابق بانوی اول میشل اوباما در یک رقابت کنوانسیون.

“من فکر می کنم اگر آنها به این کنوانسیون و آنها از جان و برنی راه پشت سر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اوباما و کلینتون را برای هر گونه جایگزین برای سعی کنید به شکست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” Bannon گفت.

این 66 سال استراتژیست سیاسی ادعا کرد که کروناویروس در نهایت می تواند مثبت برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آن را فشار او را به این کشور هم در برابر سختی را ایجاد می کند.

“این تهمت را چرچیل لحظه” Bannon گفت. “او را به این کشور هم که او را به انجام. او برای مقابله با نه فقط ویروس های اقتصادی سرایت که بیرون آمدن از چین… او می کند که شما لازم نیست به نگرانی در مورد سال 2020 است.”

به گزارش نیوز مکس, Bannon ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن برای تصمیم خود برای ممنوعیت سفر به و از چین است که در آن coronavirus نشات گرفته است. او همچنین ادعا تهمت مناسب است برای اعمال فشار به رئیس جمهور چین شی جینپینگ برای شفافیت و ستایش او تصمیم به استفاده از معاون رئیس جمهور مایک پنس را “دست ثابت” راهنمای coronavirus نیروی کار.

با وجود Bannon ادعای دیگر گزارش های رنگ های مختلف تصویر از کاخ سفید را coronavirus پاسخ. به گزارش Inquisitr, واشنگتن پست خطاب به تقریبا دو دوجین مقامات قانونگذاران سابق مشاوران و کارشناسان بهداشت عمومی در مورد تهمت و دولت را در نزدیک شدن به این ویروس و آن را به خوبی جواب نمی. با توجه به گزارش در گفتگو دولت در تلاش است با فقدان رهبری با یک مقام ارشد دعوت دولت پاسخ “هرج و مرج کامل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>