استفانی Sanzo کشی مخروط عضله دوسر در سینه بند ورزشی و خاکستری پوش

استفانی Sanzo flaunted خود تعریف عضلانی در آخرین عکس در Instagram صفحه. مشترک, عکس, استرالیا مربی تناسب اندام را لرزاند سفید سینه بند ورزشی و خاکستری پوش به عنوان او خم او عضله دوسر. ژست با تاکید بر مخروط شانه و tricep عضلات بیش از حد و استفانی را محکم بسته abs نیز بر روی صفحه نمایش. او بطور دنج قرار گرفتن ساق همچنین با تاکید بر تعریف چهار سر ران.

استفانی لبخند زد گسترده در عکس. او عینک مو بور او را در دو messy, موی بافته, نان و به نظر می رسد به ورزش برنز سایه داستد در پلک. چشم او همچنین به نظر می رسید که برجسته با بوش و ریمل مژه و ابرو در حالی که لب های او به نظر می رسید با روکش مات رژ لب صورتی.

در عنوان استفانی درستی او را تشویق طرفداران به رسمیت شناختن نقاط قوت خود و توسعه آنها.

ارسال شده در دوست داشت بیش از 20 ، 000 بار که از این نوشتن و نزدیک به 300 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در نظرات چند تن از طرفداران او در پاسخ به او عنوان الهام بخش.

“شما حماسه!! نوشتن شرح تصاویر و خود را همیشه فکر تحریک و الهام بخش بیش از حد!! با تشکر برای شما!” یک نفر نوشت.

“دوست دارم که, پیام, تصویر, خود, ناز, نان,” دیگری اضافه شده قبل از جمله یک خم ماشین آلات کشاورزی و قلب و چشم emoji

دیگران قدردانی خود را معوج بدن.

“کامل بدن شکل” سوم شخص نوشت. “صفحه خود را که الهام بخش من من شده اند پس شما برای من هم باز من تناسب اندام و سلامت صفحه. شما واقعا آپلود محتوای بزرگ و شما برای همیشه باقی می ماند و الهام بخش برای صفحه من.

“شما نگاه شگفت انگیز ، قشنگ و باب روز ، کلاه خود را به تلاش و فداکاری” یکی دیگر اضافه شده است.

و یک سوم زیر مجموعه ای از بخش نظرات خود را نشان داد تحسین استفانی با شکلک به جای کلمات.

استفانی زده مشابه مطرح در عکسی که او به آپلود Instagram on May 3. در لحظهای که او به تن سفید بالای مخزن زوج با چاپ camo ساق پوش.

“قوی بودن به این معنا نیست شما هرگز صدمه دیده است. به این معنی حتی زمانی که شما صدمه دیده است شما هرگز اجازه دهید آن را به شما را شکست,” او نوشت: در عنوان

در حالی که این عکس ها متمرکز پیروان’ توجه استفانی فوقانی بدن یکی از پست های قبلی نشان داد که چگونه او در قطار پاهای او را و glutes. لباس پوشیدن و در یک جفت یوزپلنگ چاپ شورت و سفید سینه بند ورزشی او انجام شده یک مدار که شامل بلغاری تقسیم چمباتمه قرار میگیرند و چمباتمه جام مرحله بالا-یو پی اس متحد glute پل و متحد هیپ ربایی است.

ارسال شده در دوست داشت بیش از 35 ، 000 بار و 500 Instagram کاربران باید بر روی آن اظهار نظر پس از آن ها در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>