Steph Rayner Sizzles در بیکینی سفید در Instagram

مدل استرالیایی Steph Rayner به او در زمان Instagram صفحه در روز پنج شنبه و درمان پیروان خود را به مجموعه ای از لباس شنای زنانه دوتکه عکس های فوری.

در رابطه Steph دیده می شود می تواند تاب سفید bandeau سبک لباس شنای زنانه دوتکه بالا است که اجازه داده او را به نشان می دهد یک نگاه اجمالی از او سینه های طبیعی. این گروه کوچک نیز قرار داده و او را محکم بسته شده معده و مجسمه abs بر روی صفحه نمایش کامل. او تیمی بالا با کمر بالا پایین لباس شنای زنانه دوتکه است که جلب توجه به سوی او بلند و لاغر و باب روز ران.

او تصمیم گرفتند به صورت کامل آرایش صورت و ظاهر می پوشیده اند بژ پایه و اساس است که همسان او پوست قهوهای مایل به زرد. آن را مانند نگاه او به ارمغان گونه او را با صورتی سرخ تصمیم گرفتند برای یک برهنه, رژ لب, استفاده از نور و سایه چشم قهوه ای و به نظر می رسد به پایان رسید خود نرم افزار آرایش با تاریک به خوبی تعریف ابرو.

Steph عینک سبزه مو در امواج نرم و اجازه دهید او قفل آبشار بر پشت او. از نظر طلا و جواهر, او تصمیم گرفت تا برای یک جفت گوشواره و دو طلا آویز که استراحت در پایه گلو او.

در عنوان او برچسب گذاشته شده توسط خود عکاس ریچارد Guaty برای تائید. Steph مشترک سه جرقه بزند از عکس. او را فاش نمی کند اما محل یک مبل و برخی از گیاهان می تواند دیده می شود در پس زمینه.

در عکس اول او می تواند دیده می شود ایستاده با پاهای خود را کمی از هم جدا گسترش. او اسلحه خود را و زد انگشتان خود را از طریق مو خود را کج و نگاه مستقیم به دوربین.

در عکس دوم او خم به جلو کشیده در پایین لباس شنای زنانه دوتکه برداشته او چانه gazed در لنز و seductively جدا لب های او. آخرین تصویر یک نسخه از تصویر دوم.

در عرض 10 دقیقه از ارسال عکس فوری انباشته 15,000-plus دوست دارد و حدود 170 نظر است که در آن طرفداران و پیروان ستایش بهترین شکل شگفت انگیز و زیبا به نظر می رسد.

“شما چیز دیگری کودک!” یکی از طرفداران او اظهار نظر در ضربه محکم و ناگهانی.

“خیره کننده است. من این پست در حال حاضر!” کاربر دیگری chimed در.

“شما خیلی زیبا کودکان!” یک سوم تحسین گفت.

دیگر کاربران ارسال شده کلمات و عبارات مانند “بی عیب و نقص,” “الهه” و “فرشته” به بیان تحسین خود را برای hottie.

به غیر از او به طور منظم طرفداران و پیروان بسیاری از مدل های دیگر و اثرگذارندهها همچنین دوست و اظهار نظر در عکس فوری از جمله آسمان روشن و فیونا بارون.

Steph wows تحسین او با داغ او بزند تقریبا هر هفته. به عنوان Inquisitr قبلا اشاره شد او یک ضربه محکم و ناگهانی در ژوئن 19 که در آن او می تواند دیده می شود ورزشی سفید دو قطعه کت و شلوار حمام کردن یکی که نه تنها برجسته او باب روز بدن بلکه او را عمیقا پوست قهوهای مایل به زرد به ایستادگی کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>