Stefflon به شمار بر روی یک تخت در پی مخملی Jumpsuit: ‘Wish You Were Here’

Stefflon همین زمان به Instagram به اشتراک گذاشتن تعدادی از جدید سیگار کشیدن عکس از خودش و آنها نرفته اند خسته شده اید.

که “دختر زیبا” songstress حیرت زده کرد در پی red velvet jumpsuit که تا به حال سفید جزئیات پایین رفتن کنار. آیتم از لباس بود و آستین, اما هنوز هم نشان داد او شانه ها و بالاتنه پشت. Steff عینک, پستان بند, زیر و sported او آبی, موی فرفری, در یک موی دم اسبی. رپر قرار داده و در یک sparkly حلقه نقره ای و نمی انتخاب کردن برای هر گونه دیگر قابل مشاهده و لوازم جانبی. برای او آرایش, نرم افزار, Steff اعمال براق لب و به نظر میرسد که ریمل و خط چشم ،

28 ساله ارسال شده در سه عکس در یک ها.

در ضربه اول او گرفته شده توسط یک تخت خواب از طرف. Steff مطرح شده یک پا و استراحت دست خود را نزدیک به صورت او. او کج شده سر او sidewards و نگاه لنز دوربین با یک pouty بیان.

در اسلاید بعدی Steff شد عکس, نشستن روی لبه تخت. او نمایش خود را کنار مشخصات و نگاه به طور مستقیم در مقابل از او. سرگرم کننده نمایش داده می شود تیز jawline در حالی که در حال استراحت یک دست بر روی سر از بستر.

در سومین و آخرین قاب او جامعی از پشت. Steff را لرزاند بیش از شانه برخواهد داشت و نشان داد که جزئیات این لباس از پشت. او نگاه دوربین با یک پوزخند و مطرح نگاه گردیده است.

Steff نمی افزودن یک برچسب جغرافیایی به ها. با این حال او شده است صرف قرنطینه در خانه در طول coronavirus همه گیر و قبلا برگزار شد “قرنطینه حزب” برای کمک به سرگرم کردن طرفداران خود را.

در کمتر از یک ساعت پس متصلب تا بیش از 45,000 دوست دارد و بیش از 780 نظرات اثبات می شود فورا محبوب با 2.4 میلیون پیروان.

“زن زیبا. شما فقط زن من له. سلام از لوکزامبورگ” یک کاربر نوشت و اضافه کرد متعدد قلبی چشم از emoji.

“Steff!!! من شما را خیلی دوست دارم!” یکی دیگر از شیفتگان به اشتراک گذاشته.

“شما همیشه به دنبال آتش” اظهار داشت: یک سوم فن.

“این لباس به نظر می رسد شگفت انگیز بر شما” یک چهارم تحسین اظهار نظر.

Steff هیچ غریبه ای به تحت تاثیر قرار دادن او وفادار رسانه های اجتماعی زیر است. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاو wowed در نور-رنگ لباس بود که skintight و پایین برش. این “Hurtin ” من” hitmaker accessorized با متعدد blinged تا زنجیر و سبک او مو را با یک زن و شوهر از کلیپ های مو در سمت. برای نرم افزار آرایش, او به نظر می رسد به لب های بلند, مژه نادرست shimmery eyeshadow, blusher و برجستهنگار در نوک بینی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>