#StayHome: دبی برج خلیفه چراغ برای هشدار به ساکنان

دبی: برج خلیفه در دبی, های جهان, بلندترین آسمان خراش روشن با یک پیام ” در خانه بمانند… ایمن ماندن در دوشنبه شب یادآوری شهروندان به ماندن در خانه در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

برج خلیفه حساب رسمی توییتر ارسال شده از فیلم نشان دادن نمادین برج نمای برخورد با #StayHome

این #StayHome کمپین عرضه در امارات متحده عربی است که به دست آوردن زمین با شهروندان و ساکنان به طور داوطلبانه ترک لذت های ساده زندگی و تصمیم به اقامت در خانه های خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

روز دوشنبه HH شیخ حمدان بن محمد آل مکتوم ولیعهد دبی با صدور یک پیام قوی به ملت و گفت: هر کس به “فوری تشخیص جدی از این واقعیت جدید ما زندگی می کنند”.

پرداختن به چهار میلیون پیروان توییتر او در ادامه گفت: “تنها راه برای تضمین که ما حفاظت از سلامت عزیزان ما است به عمل در حال حاضر با هم و بدون استثنا. در خانه بمانند. اجتماعی فاصله است که یک ماده از انتخاب است. این یک انتقادی تقاضا از هر یک از ما در سفارش برای شهرستان ما و جامعه ما به امن باقی می ماند”.

بررسی توییتهایی اینجا:

روز دوشنبه در امارات متحده عربی گزارش شده 45 جدید کروناویروس موارد – بالاترین تک روز آوردن تعداد شمارش به 198.


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>