Stassie Karanikolaou شده است وجود ندارد و از Instagram برای یک هفته تمام اما گیج کننده چک در با طرفداران خود در اواخر شب دوشنبه و او آخرین ارسال شد به خوبی به ارزش صبر کنید. زرق و برق دار مدل و مقتدر به اشتراک گذاشته عکس شب زیبا که فرستاده مدیترانه vibes بیش از همه او را خوراک, در حالی که همچنین ارائه یک نمایش بزرگ از او پر شور منحنی.

جدید ضربه محکم و ناگهانی به تصویر کشیده Instagram احساس در اسراف باغ یکی کامل با گل های گل و اسراف سبز. Stassie ایستاده بود در مقابل یک سنگ پله به ظاهر تکان دادن در طرفداران خود را. چاق و چله درخت میوه سقفی آویزان از یک درخت نزدیک اضافه کردن یک تازه پاپ رنگ به dusked دکور. انبوه گیاهان گلدانی شد در پس زمینه قابل مشاهده منظمی چیده شده در بالای سنگی, مراحل, اگر شب هنگام پنهان بسیاری از این دیدگاه.

در حالی که همه چیز در اطراف او را فرا گرفته در تجاوز تاریکی Stassie مخابره در مرکز تصویر به عنوان یک منبع نور میدرخشید و نور افکن در چهره و انحناء فرم. بور, بمب لرزاند لباس های گاه به گاه بود که بدون شیک یا گلم. او عینک سفید نابود و لگدمال سه راهی که مناسب محکم در سراسر bodacious آغوش و skintight شلوار چرم faux. کف بودند متضاد رنگ سیاه و سفید و با تاکید بر محکم بسته شده midriff مباهات بالا کمر که نشان داد یک نگاه اجمالی از پوست آن را به عنوان گل رز برای دیدار با کوچک بالا. در ضمن برام T-پیراهن برجسته و او را دارایی و حتی طعنه به یک اشاره از او نیم فنجان سینه بند, از طریق clingy پارچه. Stassie کامل نگاه مرسوم پیراهن شطرنجی در بنفش-آلو رنگ که به او اجازه coquettishly اجازه اسلاید کردن از شانه خود را در معرض بلند و باریک بازوی.

22 سال, hottie شد به دنبال در دوربین با شرجی زل زل نگاه کردن بود که تنها افزایش شیک آرایش. او sported ظریف خط چشم بالدار که او برجسته, عمیق خاکستری چشم و ملبس به یک انجام نگرفته پوست-باب روز eyeshadow که کاملا همسان او براق رژ لب. او گلم همچنین شامل یک لمس از سرخ شدن و luminizer مقدار زیادی از ریمل مژه و ابرو و ماهرانه منحنی ابرو که به نظر می رسد به رنگ افزایش یافته است.

Stassie عینک پلاتین-بور با گیسوان اواسط قسمت اجازه مو خود را سقوط او بازگشت و بیش از شانه خود را. او قفل خار او خوش بر و رو قفسه سینه خواستار توجه بیشتر به سینه منحنی. این Instagram ستاره نیز نشان داد تخت او را دشنه مانیکور که به نظر می رسید به ویژگی های پوست-صدای زیر ناخن لهستانی — یکی بود که در توافق با آرایش او را.

این کودک گفت: سلام به طرفداران خود را در عنوان و اعتبار wildly محبوب, مد, خرده فروش, Revolve, برای, روغن, سیاه, شلوار, اضافه کردن یک شکلک قلب برای تاکید. مشترک به Instagram مدت کوتاهی قبل از نیمه شب pic جذب مقدار زیادی از توجه ، racking تا بیش از 241,000 دوست دارد و 660-به علاوه نظر فقط در چهار ساعت از رفتن زندگی می کنند.

“Babyyyy” بانگ زد یکی دنبال اضافه کردن یک قلب-چشم emoji و باد-بوسه emoji.

“هدیه ای از بالا” کنایه آمیز یکی دیگر از Stassie را روشن.

“زیبا چهره زیبا همه چیز” خواندن یک سوم پیام trailed توسط یک رشته طولانی از قلب و دو دل از emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de