Stassie Karanikolaou Sizzles در یک پلنگ مطلق-نسخه قابل چاپ Jumpsuit & کلاه کابوی: ‘Giddy Up’

اینترنت احساس Stassie Karanikolaou تا به حال یک شب وحشی قضاوت از آخرین پست های رسانه های اجتماعی. زرق و برق دار شخص مقتدر در جامعه و Instagram ستاره رو آنلاین و در ساعت اندکی از صبح روز شنبه برای به اشتراک گذاشتن یک گروه سه نفره از دعوت یک عکس در جایی که او را لرزاند سکسی پلنگ چاپ jumpsuit. این skintight لباس بود, با مزه, محض یک و آمد با تطبیق کابوی کلاه و چکمه های چرمی سیاه. بسیار گرم ورزش کاملا بازی بخش و حتی cinched کمر خود را با محکم کمربند چرم سیاه و سفید یک کامل با جلد چرمی قرار دادن تفنگ و برنز دست و پنجه نرم. این گیج نشان داد که نگاه کنید در حالی که نما در یک باشگاه درمان طرفداران به خصوص یکی از پر رو عکس که او را دیدم که روی زمین دراز کشیده احاطه شده توسط یک دسته از گاو-نسخه قابل چاپ بالن.

Stassie چپ کمی به تخیل در مشاهده از طریق jumpsuit که کاملا نمایش داده می شود شهوت انگیز او دارایی است. چشم ظاهر لباس یک آستین, باردو طراحی است که او را در معرض مخروط شانه ها و کمی از خود انعطاف بازگشت. یک قطعه شد و بخوبی در بین فرم و flaunted او دلخواهی شکل ساعت شنی برجسته او دور کمر کوچک و کافی derriere. Stassie دیدم لباس زیر خود را در تنگ gauzy مورد نمایش خوب نگاه اجمالی از او برهنه, bandeau, سینه بند و شورت لا کونی پایین.

22 سال, hottie تیمی اغوا کننده لباس شیک cat-آرایش چشم که به زیبایی در بازی با شرجی گربه سانان پرنیان از نگاه او. حزب گلم همچنین شامل ماهرانه منحنی ابرو لمس صورتی سرخ برجستهنگار و لذیذ, برهنه pink سایه بر روی لب کامل. Stassie مدل دهید او گیسوان طلایی در امواج شل که آبشاری از زیر براق پلنگ-نسخه قابل چاپ کلاه سقوط خود را به عقب و مسواک زدن بیش از شانه های برهنه. او افزود: برخی از کلمه پینکی با یک جفت از اسراف, بیانیه, گوشواره و لوازم با شیک نوزاد-مانیکور آبی که اضافه شدن یک اهل تفریح و بازی مقابل او زمین-صدای زیر لباس.

خیره کننده ورزش ها نمی دریغ به لاسی با دوربین و نشان داد او بمب منحنی او به عنوان کپسول مفصل ران به سمت و نوک کلاه خود, همه در حالی که تیراندازی سوختن نگاه دوربین. یکی دیگر از عکس گرفته شده از پشت spotlighting او bodacious خلفی. این کودک از پهن کردن روی زمین برای نهایی شات lounging در کنار او و با او زانو خم شده و به او نشان دهد انحنا لگن و ران.

Snaps گرفته شد در cowboy با مضمون تولد باش از Stassie و کایلی Jenner را BFF, Victoria Villarroel که تبدیل 28 ساله در روز پنج شنبه. Stassie مشترک برخی از کلیپ ها از حزب در Instagram داستان از جمله یک ویدیو که نشان داد او پدربزرگ در نوار. به گفته مردماین ستاره های نوک بال-دینگ گرد کاملا چند از مشاهیر به عنوان Kendall Jenner نیز در حضور و غیاب همراه با راز ویکتوریا مدل وینی هارلو و دیپلو. ویکتوریا دارای روابط نزدیک با Kardashian-Jenner خانواده و معروف کار می کرد به عنوان کایلی و دستیار شخصی برای چندین سال.

Stassie گذراند طنز آمیز عنوان برای او پست و افزود: قهوه ای-قلب emoji که به نظر می رسد به آینه رنگ لباس خود را. این عکس ها یک لحظه ضربه با طرفداران racking تا بیش از 42,300 در تنها 11 دقیقه از رفتن زندگی می کنند. در اولین ساعت های سه گانه به روز رسانی انباشته 190,000-به همراه دوست و 650 نظرات به عنوان پیروان نمی تواند متوقف احساساتی بیش از زیبایی را داغ نگاه دارد.

“اونا سوار کابوی” نوشت: یک فرد با اضافه کردن یک star-struck از emoji.

“Yeeeehaw” خواندن نظر دیگری.

“لعنت به شما شبیه یک گاوچران زن گفت:” یک سوم Instagrammer.

“آیا من می توانم خود را کابوی,” کنایه آمیز یک چهارم فن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>