Stassie Karanikolaou ویترین شکل ساعت شنی در نئون صورتی بیکینی

روز جمعه Stassie Karanikolaou ارسال شده اولین Instagram عکس در صفحه خود در چهار روز و او flaunted او شکل ساعت شنی در روشن نئون صورتی لباس شنای زنانه دوتکه, نما در خارج از منزل در مناطق گرمسیری تنظیم.

Stassie ایستاده بود رو به دوربین مستقیم و عبور و پای راست خود را در جلو. او قرار داده و دست خود را بر سر او بود و به ظاهر تنظیم ، او gazed به طور مستقیم در دوربین با شرجی و شدید بیان در چهره او و فقط یک اشاره از یک لبخند.

مدل لباس شنای زنانه دوتکه به بالا تا به حال نازک تسمه و بالا یقه حرکت شبیه چمچه زنی است که ارائه یک نگاه اجمالی از او رخ و مطابق با کف پایین کمر و ضخامت تسمه که به سمت چپ انحنا, باسن لخت. علاوه بر این او صدای زیر شکم و پاها بودند نشان می دهد.

Stassie عینک مو را در یک موی دم اسبی با خارج از مرکز بخش و بلند او قفل شد و بخشی از خار در مقابل او شانه چپ. او بی عیب و نقص نرم افزار آرایش ظاهرا شامل نقره سایه چشم, بسیاری از رژلب صورتی و سرخ شدن و رژ لب تیره با ارغوانی رنگ رنگ. وی در ادامه افزود: به نگاه خود را با لوازم جانبی و جواهرات شامل یک صلیب کارت گردنبند و یک دستبند طلا روی مچ دست راست.

Stassie ایستاده در چمن سبز و پشت سر او بود سرسبز منطقه با بسیاری از گیاهان و درختان. نیز وجود دارد بزرگ قهوهای مایل به زرد سنگ است که از هم جدا چمن از محوطه سازی.

عکس گرفته شده در یک روز آفتابی با آسمان روشن اما او تصمیم گرفتند برای مطرح در سایه. نور سمت چپ پوست خود به دنبال بی عیب و نقص.

این به روز رسانی تنها نوشته شده 45 دقیقه پیش اما آن را در حال حاضر دریافت بیش از 189,100 را دوست دارد. Stassie طرفداران نیز با عجله به بخش نظرات به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

“Wowwwww فوق العاده کودک فوق العاده” بوده یک حامی.

“چه یک شاهزاده خانم زیبا” raved دوم تحسین.

“منفور نظر: داغتر از کایلی [Jenner],” اعلام کرد سوم شخص.

“من امیدوارم که شما خوب و امن همه آرزوهای خوب من همیشه برای شما با ارزش” نوشت: یکی دیگر از رسانه های اجتماعی کاربر.

در آخرین Instagram, آپلود Stassie مطرح شده در چه شبیه یکی دیگر از حیاط. که او را لرزاند نور زرد عروسکی با توری لهجه طول و مشاهده از طریق طراحی انواع. پارچه مجاز یک اشاره از نوک سینه خود را به نشان می دهد که او زده یک زن و شوهر از شمار در دو بخش سری. تاثیر گذار برگزار شد یک لیوان شراب سفید در دست چپ نما پشت به خوبی آراسته حیاط با قد بلند و رنگارنگ, گل هجز و گیاهان و درختان.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>