Stassi شرودر ظروف ‘غمگین’ سقوط با کریستن Doute در ‘Vanderpump قوانین’ تایید وضعیت فعلی

Stassi شرودر دیده خواهد شد باز کردن در مورد او را “غم انگیز” در حال سقوط با کریستن Doute در طول امشب قسمت جدید از Vanderpump قوانین و پیش از نمایش پخش او را باز کرد تا در مورد وضعیت فعلی با Doute در E!’s پاپ صبح.

“من واقعا فکر می کنم این یک راز است که ما به خوبی انجام می دهند” شرودر توضیح داد. “من او را دوست دارم. من همیشه او را دوست دارم. من فکر می کنم ما هر دو امیدوار است که ما به یک نقطه که در آن ما را در درک هر یک از دیگر, اما در حال حاضر این بهترین نیست.”

شرودر و Doute دچار سقوط با یک دیگر در طول فیلمبرداری در حال پخش فصل هشتم Vanderpump قوانین شده اند و جدا از زمان. اما زمانی که شرودر خواسته شده بود توسط E! میزبان اگر آشتی ممکن بود شرودر به یک شرکت “بله” قبل از توضیح میدهد که او و Doute را به درک بهتر یکدیگر به منظور حرکت رو به جلو با یک تجدید دوستی.

شرودر در ادامه می گویند او خواهد بود تماشای Vanderpump قوانین فصل 8 مانند یک فن به امید گرفتن یک ایده بهتر از که در آن Doute بود که از طول زمان است که دو نفر از آنها قادر به دیدن “چشم به چشم.”

در طول امشب قسمت شرودر دیده خواهد شد گفتن دوربین است که در حالی که او کتی Maloney و Doute استفاده می شود به نشستن در اطراف صحبت کردن در مورد دیگران از آن او بود و ملونی که نشسته بودند در اطراف صحبت کردن در مورد Doute در طول بازیگران, سفر به میامی برای Jax تیلور و بریتنی Cartwright قبل از عروسی جشن.

“این در واقع آن نوع غمگین” شرودر گفت: در بازیگران اعترافی.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده شرودر نیست تنها عضو “جادوگران از WeHo” که باز است به آشتی با Doute. اگر چه Maloney به نظر می رسد مردد به او دوستی با Doute یکی دیگر از شات زمانی که او توضیح می دهد که رابطه خود را به عنوان “سمی” در توییتر در هفته گذشته Doute خطاب به ایده آشتی در یک سری از کلیپ های ویدئویی به اشتراک گذاشته به او Instagram داستان هفته گذشته است.

در همین ارتباط Doute گفت که وقتی که می آید به فصل هشتم Vanderpump قوانینطرفداران می توانند انتظار برای دیدن “همه salaciousness که [آنها] عشق” و همچنین “همه دیوانه sh*t [آنها] نفرت است.”

“[و] انگار تازه خون” Doute ادامه داد جدید شرکت ستاره از جمله حداکثر Boyens برت Caprioni کرم Kathan English پایین و Charli برنت.

Doute سپس بستری بودن یک بیت “whiny” در طول فصل و به او گفت که طرفداران و پیروان او گریه غالبا.

“شما در حال رفتن به سازمان دیده بان کل مقابله با کارتر پایین رفتن و ما هنوز شکسته” Doute اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر