Stassi شرودر & Beau کلارک حرکت در با کتی و تام شوارتز در میان ساخت و ساز ‘قرنطینه’

Stassi شرودر و کمال کلارک نقل مکان کرده اند با تام شوارتز و کتی Maloney-شوارتز. این Vanderpump قوانین ستاره در حال زندگی در محله های نزدیک میان COVID-19 بحران به دلیل Stassi و کمال را در خانه در حال حاضر تحت یک عمده فروش.

Stassi و کمال که قرار است به کراوات گره در ایتالیا پاییز امسال برنامه ریزی شده بود به خارج از خانه خود را در حالی که در حال بازسازی بیش از چند هفته آینده. این دو مجموعه به جاده برای Stassi را مستقیم با Stassi تور اما چند تاریخ تور در ساحل شرقی شده اند به تعویق افتاد با توجه به بهداشت عمومی را بترساند.

در Instagram, داستان Stassi توضیح داد که چرا این دو تصمیم گرفتند به “قرنطینه” در تام و کتی خانه در کالیفرنیا محله دره ایجاد کرد.

“ما باید برای ماندن در کتی و تام از آنجا که خانه ما نیست و قابل زندگی هنوز” Stassi گفت: در هر Bravo.com. “فریاد به کتی و تام ما میخوایم قرنطینه با هم.”

Stassi همچنین چند فیلم از او را تحت ساخت و ساز که شامل عکس از ضبط تا ویندوز نردبان بر روی زمین و ساخت و ساز تجهیزات در هر اتاق.

“Thisssss است که چرا ما باید برای انجام این کار ما را قرنطینه در کتی و تام خانه” Stassi زیر نویس این کلیپ. این Vanderpump قوانین ستاره نیز از او تشکر کرد دیرین دوستان برای دادن به او و نامزدش از یک محل به ماندن در حالی که خانه خود را در “نوسازی mode.”

Stassi نیز به اشتراک گذاشته شده در موقت اتاق خواب به او گفت که طرفداران کتی روشن مورد علاقه خود را TOCCA شمع در اتاق برای او. سابق SURver همچنین با اشاره به یک نقاشی در اتاق که شبیه همکار castmate تام Sandoval.

“Sandoval تماشای بیش از ما به عنوان ما خواب” او به شوخی.

برای شب اول خود را به عنوان یک, تام شوارتز رخنه کرد تا در Stassi در حالی که او بر روی لپ تاپ خود را و شروع به quizzing او. آن را در حال حاضر به نظر می رسد بیش از حد هم می تواند به این دو.

بر خلاف چند Vanderpump قوانین جنسی که خریداری خانه های جدید در روستای دره Stassi و کمال خریداری یک خانه $1.7 میلیون خانه در هالیوود هیلز در سال گذشته با طرح عظیم را دوباره انجام دهید. Stassi گفت: براوو دو می خواستم برای خرید یک خانه قدیمی خود را. او اشاره کرد که آنها خواهد بود redoing حمام و سرویس بهداشتی و کف دفتر و عرشه خواهد بود و تبدیل به یکی از اتاق ها به یک گنجه بزرگ برای او.

آنچه آنها انتظار نداشتند این بود که در coronavirus را بترساند و به طور موقت بی خانمان اما حداقل آنها به برخی از کمک و ضد عفونی کننده دست — از خود Vanderpump قوانین besties.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>