راه اندازی رایگان دوره های آنلاین به شما کمک کند استاد مهارت های حرفه ای شرکت ها به دنبال

این بنگلور مبتنی بر, راه اندازی, راه اندازی دوره های آموزشی رایگان در ماه گذشته. طراحی شده توسط کارشناسان صنعت و مربیان آنها به شما مهارت های مورد نیاز به شرکت های.

ارتقاء

تیاو یک پوشش نقره ای به مرگبار Coronavirus و حاصل مستند است که مجموعهای از دوره های ارائه شده توسط چند سیستم عامل آنلاین

بنگلور مبتنی بر راه اندازی IntelliPaat یک آموزش حرفه ای و صدور گواهینامه پلت فرم است که یکی از این نهاد است که با ارائه هر دو رایگان و پرداخت آنلاین دوره های آموزشی.

“مردم به طور فزاینده ای تبدیل شدن به علاقه مند به upskill خود را در طول این مستند به جای نشستن بیکار در وقت آزاد خود را. بسیاری از بخش های جامعه هستند و نه مایل به پرداخت بنابراین ما راه اندازی دوره های آموزشی رایگان در ماه گذشته. تا کنون نزدیک به 10 ، 000 نفر را برای ثبت نام در این دوره می گوید:” Diwakar Chittora بنیانگذار IntelliPaat.

“برنامه درسی طراحی شده توسط ما کارشناسان صنعت و مربیان است که توانمند سازی شرکت کنندگان با یک راه موثر, مهارت, مجموعه,” او اضافه می کند.

رایگان دوره های آنلاین با دقت انتخاب شده که مفاهیم را انتقال مهارت های لازم به شرکت ها و هیچ پیش شرط شما نیاز به انجام برسانند. همه شما نیاز دارید این است که یک شور و شوق برای یادگیری و یک اتصال به اینترنت.

  • Intellipaat را هوش مصنوعی (AI) البته

اگر شما می خواهید به kickstart حرفه ای خود را در هوش مصنوعی (AI) و سپس این سه ساعت self-paced دوره برای شما مناسب است. آن را به شما آموزش اصول اولیه هوش مصنوعی و به تدریج در حال انتقال به توسعه Tensorflow.

علاوه بر این, شما همچنین می توانید یک بینش عمیق و یادگیری شبکه های عصبی.

اینجا کلیک کنید به دانستن بیشتر و درخواست

  • Java دوره کامل

این 13 ساعته خود گام است برای توسعه دهندگان نرم افزار و معماران و طراحان وب سایت. دانش آموزان و یا حرفه ای علاقه مند در جاوا بخش نیز اعمال می شود.

این دوره را پوشش می دهد, جاوا, Java, اظهارات جز دست زدن به اشیاء و کلاس ها درک درستی از JDBC و غیره و برخی از تکالیف و آزمونها به لهستانی و استاد به تازگی آموخته مفاهیم.

در پایان این برنامه شما باید برنامه نویسی یاد گرفتیم و core Java مفاهیم روش مهم و سربار چگونه به استفاده از آرایه و HashMap و….

اینجا کلیک کنید به دانستن بیشتر و درخواست

  • DevOps دوره مقدماتی

از چرایی و چیستی از DevOps مشترک دستگاه گوارش دستورات Docker در مقابل ماشین مجازی به مشترک Docker دستورات این دوره با تمرکز بر روش های از DevOps.

این یک 4 ساعته خود گام دوره است که باید تکالیف و آزمونها کارشناسی ارشد به تازگی آموخته مفاهیم.

اینجا کلیک کنید به دانستن بیشتر و درخواست

  • Python گواهینامه دوره مقدماتی

این دوره با تمرکز بر نوشتن کد پایتون و بسته مانند SciPy, Matplotlib, NumPy لاندا تابع. آن شامل 12 ساعت از یادگیری خود گام.

علاوه بر این دوره نیز ارائه می دهد کد پایتون برای داده های بزرگ سیستم مانند Hadoop و جرقه.

به عنوان بخشی از این دوره شرکت کنندگان را وادار به کار در دنیای واقعی پروژه ها و مطالعات موردی و به دست آوردن تجربه.

اینجا کلیک کنید به دانستن بیشتر و درخواست

  • Salesforce دوره مقدماتی

Salesforce است مدیریت ارتباط با مشتری ابزار مستقر توسط شرکت های مختلف در سراسر جهان است.

این دوره رایگان کمک خواهد کرد که شما برای شروع در ابزار CRM و به طور خاص Salesforce.

این یک 10 ساعته خود گام دوره است که با تمرکز بر روی اصول Salesforce همراه با ایجاد برنامه های اشیاء و روابط از طریق تکالیف و مطالعه موردی.

اینجا کلیک کنید به دانستن بیشتر و درخواست

  • اکسل کامل دوره

بسیاری از ما معرفی شده اند به MS اکسل ورق در مدارس و در عین حال ما در تلاش برای لذت بردن از مزایا و راحتی آن است.

این دوره جامع به یادگیری و قلم مو رنگ کردن صفحهگسترده مهارت و دانش است.

شما را در یادگیری مفاهیم مانند اکسل کارنامه و جداول و سلول ایجاد یک داشبورد تعاملی اجزای نمودار فیلترینگ مرتب سازی PIVOT Table و پردازش داده ها با دنیای واقعی مجموعه داده.

درخواست اینجا را کلیک کنید

پرداخت آنلاین دوره های آموزشی با بمبی گواتی

IntelliPaat نیز به تازگی بسته تا با بمبی گواتی به ارائه سه پرداخت آنلاین دوره های آموزشی در پایان که یکی از شرکت کنندگان اهدا خواهد شد یک گواهی نامه از این نهاد است. این دوره ها به شرح زیر است:

  • Big Data Analytics

در این پست برنامه های تحصیلات تکمیلی است برای کسانی که می خواهند برای به دست آوردن آموزش در داده های بزرگ تجزیه و تحلیل مفاهیمی مانند Hadoop, جرقه, Python, MongoDB داده های انبارداری و بیشتر.

اینجا کلیک کنید به دانستن بیشتر در مورد دوره و هزینه های بیشتر.

  • ابر و DevOps

ابر و DevOps آموزش شرکت کنندگان در بالا در تقاضا ابزار مانند AWS لاجوردی و Google Cloud. آنها همچنین یاد بگیرند که در مورد DevOps روش که لازم است برای تقریبا تمام شرکت های نرم افزاری.

ارتقاء

اینجا کلیک کنید به دانستن بیشتر در مورد دوره و هزینه های بیشتر.

  • Full-Stack توسعه وب

برنامه فعال خواهد شد و شرکت کنندگان به منظور توسعه انواع برنامه های کاربردی وب از ابتدا و آموزش آنها را در مفاهیم مانند HTML, CSS, ReactJS دستگاه گوارش MVC Frameworks ،

اینجا کلیک کنید به دانستن بیشتر در مورد دوره و هزینه های بیشتر

کلیک کنید در اینجا به بررسی برخی دیگر محبوب پرداخت آنلاین دوره های آموزشی

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>