استارباکس خود را منتشر بهار منو که ویژگی های جدید نوشیدنی ها: آناناس Matcha & طلایی زنجبیل

استارباکس در حال آماده سازی برای فصل بهار زود با اولین نمایش جدید خود را در بهار منو که ویژگی های دو نوشیدنی های جدید و جدید صبحانه کاری ادامه داده اند به گزارش مجله مردم.

با توجه به آزادی مطبوعات از کافی شاپ های زنجیره ای خود را در بهار نوشیدنی آناناس Matcha و طلایی زنجبیل بنوشید. هر دو مناسب هستند لبنی مردم بیش از حد آنها به عنوان استفاده از غیر لبنی شیر نارگیل.

سرد آناناس Matcha نوشیدنی شامل طعم زنجبیل و آناناس با هم زده با “حق بیمه matcha چای سبز” به پایان رسید و با شیر نارگیل ریخته و بیش از یخ است. طلایی, زنجبیل, نوشیدنی, هم سرد ساخته شده است با زردچوبه و زنجبیل و آناناس طعم دهنده همراه با شیر نارگیل.

برای طرفداران این زنجیره را نیترو سرد Brews, استارباکس نیز پرده برداری از نیترو دم سرد با شور عسل فوم سرد. آزادی مطبوعات می گوید: نوشیدنی شیرین “صدر با شور عسل فوم سرد که ویژگی های یک اعتصاب تست عسل به اجازه قهوه درخشش با ظریف شیرینی” مناسب برای فصل بهار.

گذشته از نوشیدنی جدید استارباکس نیز معرفی یک زن و شوهر از صبحانه کاری ادامه داده اند به منوی آن است. برای اولین بار است که در جنوب غربی گیاهی بسته بندی که با استفاده از لوبیا سیاه و سفید, cotija پنیر پیکو د گالو sous vide سیب زمینی و قفس-رایگان تخم مرغ نیمرو. هالاپینیو پنیر خامه ای اضافه شده است یک لمس اتمام و کل چیز پیچیده شده در داخل خوشمزه سالسا نان ذرت مکزیکی.

دیگر مرزه صبحانه قرار دادن یک بیکن سوسیس و تخم مرغ بپیچید که همچنین با استفاده از قفس-رایگان تخم مرغ نیمرو و رجوع sous سیب زمینی در علاوه بر این به دو بیکن دودی و سوسیس, همه پیچیده در داخل یک نان ذرت مکزیکی آرد.

Starbucks' spring products
  استارباکس

این افراد, مجله, مقاله ادعا می کند که هر دو نوشیدنی می تواند خریداری شده در گراند اندازه برای بیش از $5.75. صبحانه کاری ادامه داده اند هزینه $5.95 و هر کدام حاوی عظیم 20 گرم پروتئین در ساخت آنها کامل میان وعده برای پشت سر هم از صبح انرژی است.

مردم همچنین گزارش می دهد که استارباکس یک ساعت یک مبارک است همچنین بازگشت این هفته در مارس 5 از 2 تا 7 p. m. در آن زمان شما می توانید هر ساخته شده به سفارش نوشیدنی و دریافت رایگان یک با آن است. این شامل نوشیدنی جدید به عنوان طولانی به عنوان شما سفارش حداقل یک گراند اندازه.

علاوه بر آن جدید و آیتم های منو استارباکس نیز به روز شده آن راهرو مواد غذایی. آزادی مطبوعات گزارش می دهد که قهوه زنجیره ای اضافه شده است چند آیتم جدید به آن سهام از جمله ورزش طلوع ترکیب زمین و K-فنجان, قهوه استارباکس با طلایی زردچوبه تکامل حیاتی تازه بری و هویج و مرکبات و درخشندگی آب میوه, Starbucks, کارامل, کرم زمین و K-فنجان قهوه فنجان و آماده به نوشیدن نیترو دم سرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>