‘Star Trek: پیکارد” در حال حاضر بهترین خود را (رایگان) Coronavirus شراب خواری

Coronavirus Streaming Guide CBS All Access

فردا همه دسترسی در حال تلاش برای پر کردن محتوا خالی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. Trae Patton/CBS

با تشکر از COVID-19 هالیوود را در جریان برنامه نویسی جدید کند شده است به شدت به عنوان عمده فیلم های پرفروش در حال حذف از برنامه انتشار و تولید در فیلم و تلویزیون پروژه معلق است به طور نامحدود. این منجر به راش از علاج ناپذیر خستگی—وجود تنها بسیاری از بالش قلعه شما می توانید در اتاق نشیمن خود را. اما فردا همه دسترسی است تلاش برای بهبود وضعیت با رایگان یک ماه آزمایشی از یکی از هیجان انگیز ترین و جدید را نشان می دهد.

Star Trek: پیکارد ستاره سر پاتریک استوارت در زمان به توییتر پیش از پنجشنبه آخر فصل به اعلام ارائه دهد. با استفاده از کد های تبلیغاتی او لوازم و voila شما می توانید یک ماه رایگان از فردا همه دسترسی داشته باشید.

فردا همه دسترسی ممکن است بی پایان کتابخانه عناوین اصلی که Netflix بکشد می بالد و یا فیلمهای حق رای دادن قدرت دیزنی+. اما آن را شامل سری اصلی مانند Star Trek: کشف و منطقه گرگ و میش راه اندازی مجدد و همچنین جذاب کاتالوگ پشت تمام قبلی Star Trek سریال Twin Peaks و به سلامتی.

چرا باید شما را CBS همه دسترسی در این ارائه می دهد ؟ برای شروع پیکارد به سرعت تبدیل به باید ببینید سرگرمی برای هر متعهد ستاره بازحمت حرکت کردن فن. سری بسیار غرفه خود را در آن به عنوان یک مطلب خود بازتاب ورود در حق رای دادن و به ما ارائه با پیکارد, wan و تلخ بیش از اشتباهات ساخته شده داخلی و خارجی. این به خودی خود یک خروج از استاندارد تخیلی Star Trek کرایه و ارائه می دهد یک اکتشاف عمیق تر از آن منجر شود ، این مجموعه هنوز هم با دقت در بافت قبلی دلتنگ عناصر از حق رای دادن. هنگامی که به یاد کوچکتر لحظات از پیشتازان فضا: نسل بعدی مانند زیر آن را می سازد پیکارد‘s مرکزی داستان احساس ملموس تر و عاطفی استادانه است.

Gene Roddenberry مرکزی تم تحمل و پذیرش دیپلماسی و درک بیشتر احساس مربوطه در حال حاضر—در میان همه گیر جهانی است که به معنای واقعی کلمه و ظاهرا تقسیم ما—بیشتر از همیشه. پیکارد خلاقانه emboldens این ایده ها در حالی که همچنین معکوس کردن آنها به عنوان مبارزه نیست خیلی بین فدراسیون و Romulans آن را به عنوان بیش از فلسفه و ایدئولوژی.

با ویاکام و CBS remerging سال گذشته مطالب خود را در کتابخانه ها در حال حاضر تحت یک شرکت سقف. که بدان معنی است که آن را آسان تر از همیشه برای بزرگ و صفحه نمایش کوچک Star Trek ماجراهای متقاطع با یکدیگر است. ما می دانیم که فارگو خالق نوح هاولی در حال کار بر روی یک ستاره بازحمت حرکت کردن ویژگی (که به احتمال زیاد خواهد شد, ورزش های جدید بازیگران) ما می دانیم که کوئنتین تارانتینو R-rated پیشتازان فضا فیلم است و به احتمال زیاد مرده و ما می دانیم که چندین کوچک تر-صفحه نمایش Star Trek سری در آثار هستند. در حال حاضر زمان مناسب برای رفتن کامل مارول سینمایی جهان بر ما اگر ViacomCBS را انتخاب. با توجه به امکان چرا گرفتن از طریق فردا همه دسترسی داشته باشید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>