‘Star Trek: پیکارد’ خواستار بازگشت به محوری ‘نسل بعدی’ قسمت در مورد داده های

patrick stewart maps and legends star trek picard

پاتریک استوارت در Jean-Luc Picard در پیشتازان فضا: پیکارد‘آخرین قسمت “نقشه ها و افسانه ها.” فردا همه دسترسی

بازی پیش رو برای Star Trek: پیکارد‘s قسمت دوم, “نقشه ها و افسانه ها”

تا به حال کلاسیک ستاره بازحمت حرکت کردن شخصیت های داده (Brent Spiner) و بروس مادوکس (برایان Brophy) باید تنها به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش با هم یک بار در فصل 2 قسمت 9 از نسل بعدی به نام “اندازه گیری از یک مرد.” این قسمت خطاب که آیا داده های پیچیده آندروید, بود, بودن حساس قادر به ساخت خود را انتخاب کند. Maddox, یک متخصص فیزیولوژی با Daystrom موسسه بود بیشتر علاقه مند به جداسازی قطعات داده ها به امید ساخت دیگران درست مثل او.

Maddox دیدم اطلاعات به عنوان یک دستگاه استخراج می شود برای تحقیق—Starfleet اموال—و نه به عنوان یک خود آگاه احساس فرد است. یک قاضی تعیین می شود تصمیم به پیاده کردن بود نه به Maddox اما داده های خود را. اما هنوز هم ارائه شده برای کمک به Maddox با تحقیقات خود باعث دانشمند به تجدید نظر در آنچه درک معنی.

همچنین نگاه کنید به: ‘Star Trek: پیکارد’ با قاطعیت می رود گذشته نوستالژی و به قهرمان آن درد

این سوال ترکیبی,’ آگاهی آشنا رسم خط در TNGتا دوباره تبدیل به یک موضوع مرکزی در پیشتازان فضا: پیکاردو Maddox نقش ممکن است نگه دارید کلید برای اینکه بیشتر sentients مانند داده می تواند و یا باید ایجاد شود.

اولین قسمت “یاد” reacquainted ما با مسن تر و سرخورده Jean-Luc (پاتریک استوارت) نسبتا خوشحال به پرسه زدن او تاکستان با سگ شماره 1, اما کشتی با رویاهای رنگی. این قسمت نیز معرفی synth Dahj (Isa Briones) ممکن آندروید فرزندان از داده ها قبل از او کشته شد rogue Romulans. دو آورده بودند با هم توسط یک نیروی است که هنوز هم غیر قابل توضیح.

بررسی Dahj مرگ آورده پیکارد به Daystrom موسسه که در آن او ملاقات دکتر اگنس Jurati (Alison Pill), Maddox را همکار سابق. Jurati می گوید سنتتیک مانند Dahj همیشه با ایجاد یک دوقلو, بالا بردن امید آنها را پیدا Dahj خواهر که آنها ممکن است منجر به Maddox او قرار است خالق است.

قسمت 2, “نقشه ها و افسانه ها” باز می شود در 2385 14 سال قبل از آن در مریخ ” مدینه فاضله Planitia کشتی سازی. Synths در حال کار در کنار انسان ها برای ایجاد یک نجات ناوگان برای نجات Romulans از یک تهدید ابرنواختر.

Commander Data in Star Trek Picard

Brent Spiner به عنوان داده ها به عنوان او به نظر می رسد در پیشتازان فضا: پیکارد. فردا همه دسترسی

از همان آغاز روشن است که synths نیست در نظر گرفته شده برابر با انسان ها به خصوص پس از خدمه بهم زدن سرگرم کننده در یک تلفیقی برای “گرفتن” یک شوخی است. او retaliates با کشتن چند خدمه و سپس خود را. که مصنوعی قیام و از دست دادن زندگی منجر به پیکارد استعفای از Starfleet خود بیگانگی از بسیاری از جامعه و ممنوعیت از همه synths بر روی زمین است.

سریع به جلو به زودی پس از Dahj مرگ است. پیکارد و Laris (Orla Brady) دوباره تصویب مبارزه در Dahj آپارتمان و پیدا کردن Dahj گرفتن شده “کردن جهان” ارتباطات از او دوقلو, خواهر, soji می.

مسلح با این واقعیت وجود دارد تنها یک گزینه: پیکارد نیاز به یک کشتی است.

این به این معنی خزنده را به Starfleet که نقل مکان کرد و بدون پیکارد بی اعتنا به میراث او. با وجود هشدار خود را ممکن است Romulan حملات بر روی زمین درخواست او را رد کرده است. از ملامت قرار می دهد و او را در یک تقاطع اما جای او اشتیاق و از دست رفته در یک بزرگ راه: ماجراجویی.

نگرانی در مورد پیکارد سلامت مطرح شده توسط دکتر بنایون (David Paymer) ارسال یک پیشامد لرز از طریق “نقشه ها و افسانه ها.” اما این خبر تنها اسپرز پیکارد به جلو و او را مصمم تر برای پیدا کردن Maddox و soji می—حتی اگر آن را به معنی رفتن کیهانی شبکه به آن را انجام دهد.

مانند “یاد” “نقشه ها و افسانه ها” شامل کشت از رمز و راز از جمله تل Shiar اسطوره که حتی پیکارد نمی دانم.

اما بزرگترین گره به حل ممکن بود که آیا او می تواند خود را تعمیر قطع رابطه با Starfleet. پیکارد در اصل به این گروه برای آن ماموریت: “به دنبال زندگی جدید است.” Starfleet در یک زمان بود موظف به کشف دنیاهای دیگر و امن نگه داشتن آنها.

زمانی که پیکارد احساس این سازمان انجام نمی دهد که او استعفا داد. اما در حال حاضر اگر Maddox ایجاد شده است سنتتیک—یک نوع از “زندگی جدید” خود—مانند Dahj این پرسش که ممکن است پیچیده خود را قوس در “اندازه گیری از یک مرد.” این قسمت به پایان رسید که با مادوکس تماس داده “او” به جای “آن” در حال حاضر به عنوان یکی از به یاد ماندنی ترین قسمت در پیشتازان فضا کانن.

داده ها را به بحث در این قسمت است که ارزش به خاطر سپردن: “من در اوج یک رویا” اطلاعات گفت: Maddox. “اگر شما را آزمایش من نابود چیزی منحصر به فرد به چیزی فوق العاده خواهد بود از دست داد. من نمی توانم اجازه است. من باید رویای خود را.”

پیکارد که هنوز هم احساس گناه است که دوست خود رفته است مجبور است برای پیدا کردن که چرا Maddox ممکن است آوردن مصنوعی رویاهای خود را به زندگی حتی اگر Starfleet دیگر مراقبت. برای اطلاعات خاطر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید