‘ایستاده تا سقوط’ ملال انگیز بهانه ای برای انجام نگرفته کمدی

Ben Schwartz and Billy Crystal in Standing Up, Falling Down

بن شوارتز و بیلی کریستال در ایستاده تا سقوط. فریاد کارخانه

یک استاد غریزی و هوشمند طنز, بیلی کریستال همواره در آغوش, تازه, تعجب آور, مواد, بنابراین من در از دست دادن برای توصیف سهم خود را به یک فلج با مته سوراخ به نام ایستاده و از بالا سقوط. اگر چه خود دچار کم خونی و عملکرد به عنوان یک افسرده و نفرت انگیز متخصص پوست به سختی ثبت نام او نیز یکی از تولید کنندگان.

همچنین نگاه کنید به: ‘شب کارمند” یک “هیجان انگیز” بدون لرزش تعلیق یا تنش

Limply به کارگردانی مت رتنر و بیشتر یا کمتر اسکریپت توسط پیتر Hoare (فیلمنامه تر به نظر می رسد مانند پردازش کلمه از نوشتن) این ملال انگیز بهانه ای برای انجام نگرفته کمدی در مورد یک شسته-طنز به نام اسکات رولینز (Ben Schwartz) که حرفه ای به عنوان یک شوی هالیوود مجری دارای چهار ارسال او را به خانه به لانگ آیلند است. او را شکست و با هیچ چشم انداز کار و هیچ جای دیگری برای رفتن و من در برابر او بهتر قضاوت او گرداند برای دیدار با او چندان اشتیاقی پدر و مادر و طعنه آمیز, خواهر, که با این نسخهها کار در یک شور مغازه در بازار محلی. اسکات پدر (کوین دان) خیلی بی تفاوت به او خوش آمد می گوید پسر خود را با صرف دست دادن. مادر خود را (و متاسفانه تلف دبرا راهب) می خواهد او را به پستچی.

فرار برای برخی از صلح و آبجو اسکات در دیدار عجیب و غریب, عجیب و غریب مارتی (بیلی کریستال) در حالی که او ادرار در نزول از یک نوار کارائوکه. کنجکاو و کاملا غیر قابل توضیح رابطه ادامه می دهد زمانی که اسکات می رود به مارتی برای استرس مربوط به راش و شانس خود را در جلسات کشیدن برای آینده ساعت و نیم دوباره تعریف یکنواختی. این فیلم شامل—و بستگی دارد—هیچ چیز بیش از این واسط از دو بازیگر با بدبختی و پیدا کردن خود را به دام افتاده در اشتباه فیلم. آنها صحبت آنها را ضعیف تلاش برای بر انگیختن هر یک از دیگر از مربوطه خود افسردگی با یک آستر چند که زمین با آنچه که شما می توانید تماس اصالت یا شوخ طبعی است.


ایستاده تا سقوط ★
(1/4 ستاره)
کارگردان: مت رتنر
نوشته شده توسط: پیتر Hoare
بازیگران: Ben Schwartz, Billy Crystal, Kevin Dunn, دبرا راهب, Eloise Mumford and Nate Corddry
مدت زمان: 91 دقیقه.


کل سرمایه گذاری بسیار گنگ و مبهم شما نمی توانید باور آنچه شما در حال تماشای. در یکی از نا صحنه اسکات و مارتی نام همه بازیکنان در سال 1986 جهان سری wolfing پایین زغال اخته و بوربن. این به اندازه کافی جالب مردم به یک کل فیلم در مورد آنچه می گذرد برای گفت و گو است کاملا کشنده است. محدود به بینش فلسفی با ارز زیر است: “اگر چه من zigged زمانی که من باید zagged? تمام زندگی من می شده اند متفاوت می گوید:” اسکات. که مارتی صراحت پاسخ: “رعد و برق به ندرت حملات دو بار—اما اگر شما نگه داشتن چشم خود را باز و شما کمی خیره گه این اعتصاب می تواند دوباره.” عذاب به پایان می رسد (spoiler alert) که در آن تعلق دارد—در یک مراسم تشییع جنازه سالن.

همین حالا تعداد هر نامزد اسکار برای این یکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>