St. Louis معترضان به محله ای که در آن زن و شوهر با اشاره اسلحه در آنها

معترضان در سنت لوئیس میسوری دوباره راهپیمایی گذشته محله ای که در آن یک هفته زودتر یک زن و شوهر معروف آمده از خانه خود با اشاره اسلحه در آنها ARCH-تلویزیون گزارش شده است. این زمان به هیچ جا دیده می شود.

در هفته گذشته همانطور که در آن زمان توسط Inquisitr, یک حادثه گشوده در سنت لوئیس محله ساخته شده است که بین المللی عناوین. تظاهرات و راهپیمایی در شهر پورتلند محل خصوصی محله با شکوه قصرها با نظر نسبت به اعتراض در مقابل خانه این شهر را شهردار Lyda Krewson.

دو همسایه بعد از شناسایی به عنوان خوانده شده را علامت McCloskey, 61 و 63 ساله همسر پاتریشیا آمده از خانه خود را تحمل اسلحه و اشاره آنها را در تظاهرات. پاتریشیا برگزار آنچه به نظر می رسد یک تفنگ دستی, در حالی که علامت با مته سوراخ کردن آنچه در ظاهر به یک تفنگ.

تصویری از این حادثه دیده می شود در اینجا.

علامت McCloskey بعدها به می گویند که معترضان تا به حال نقض دروازه که بسته کردن خصوصی محله به خارجی ها و این که او و همسرش احساس تهدید توسط “اوباش” و این که زندگی خود را در معرض خطر بودند.

یک گروه از ساکنان محله را محکوم کرد و اقدامات در بیانیه ای.

“رفتار هر کسی که با استفاده از تهدید خشونت به خصوص از طریق brandishing از سلاح گرم برای اخلال در تظاهرات مسالمت آمیز آن است که آیا در این محله و یا در هر نقطه در ایالات متحده” در این بیانیه خوانده شده در بخش.

روز جمعه یکی دیگر از اعتراض در محل خانه, البته زیر کمی تفاوت شرایط است.

EAST ST LOUIS, IL - JUNE 6: The St. Louis skyline is seen as the Mississippi River swells on June 6, 2019 in East St. Louis, Illinois. Residents along the Mississippi River are bracing for the expected arrival of the crest at near-record levels on Friday. (Photo by Michael B. Thomas/Getty Images)
  Michael B. Thomas / گتی ایماژ

این بار معترضان شد و در مجاور Kingshighway یک خیابان شلوغ که ته در مقابل محله اما بر خلاف Portland Place, باز به ترافیک. این بار معترضان نقض نکرده دروازه که به نظر می رسد به اند افزایش داده شده است تا با موانع. یکی از معترضان را صعود بالای دروازه و عمل به عنوان اگر او بودند رفتن به پرش بیش از آن اما نیست.

در بالکن, زن و شوهر در خانه, یک دوجین یا بیشتر مردان در لباس ساده می تواند دیده می شود در مورد راه رفتن هر چند هیچ کدام نمایش داده می شود سلاح و یا به نظر می رسد برای نشان دادن هر گونه نشانه ای از پرخاشگری است. یک مرد حتی کف همراه با معترضان به آنها شعار می دادند.

پس از اعتراض در نزدیکی McCloskeys’ عمارت معترضان راهپیمایی در طول خیابان به نزدیکی بزرگراه 64 که پلیس تا به حال بسته به تظاهرات در هر دو جهت. وجود گروه نشسته روی زمین به صورت تقریبا 8 دقیقه یک مرجع برای مقدار از زمان که در طی آن یک مینیاپولیس افسر پلیس تحت فشار قرار دادند زانو خود را به جورج فلوید گردن به او التماس برای زندگی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>