کلمبو: سریلانکا خواهد آسانسور در سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در دوشنبه پلیس گفت: به عنوان تعداد کل عفونت در کشور رسید گذشته 400.

کشور جزیره گزارش بالاترین تعداد 49 عفونت در یک روز و در روز جمعه. جدید خوشه گزارش شد که یک سری لنکایی نیروی دریایی تسهیلات داشت 30 COVID-19 موارد است.

این کشور تا جمعه ثبت 414 موارد با 7 و میر. بیش از 100 نفر از آنها به طور کامل بهبود یافتند.

در بیانیه صادر شده در شنبه پلیس گفت که حکومت نظامی برداشته خواهد شد در ساعت 5 صبح در 27 آوریل.

وجود دارد هیچ نشانه ای در آن را دوباره تحمیل. تحلیلگران می گویند که حکومت نظامی می تواند دوباره اعمال به عنوان یک بیانیه جدید است که انتظار می رود صادر شده توسط مقامات بیش از آخر هفته.

سریلانکا است که در 24 ساعت منع رفت و آمد پس از 20 مارس به مبارزه با کشنده عفونت ویروسی.

دولت تا به حال در روز دوشنبه کاهش یافته است تصمیم خود را برای استراحت در سراسر کشور حکومت نظامی و گسترش آن به مارس 27 زیر ناگهانی افزایش تعداد COVID-19 موارد است.

شده است وجود دارد متناوب لغو حکومت نظامی در مناطق انتخاب شده بودند که نه دیده می شود به عنوان خطرناک برای گسترش این ویروس مرگبار است.

مقامات بهداشت گفت که در طول این هفته آنها را افزایش PCR (Polymerase Chain Reaction) انجام شد و هدف این است که برای انجام حدود 100 تست PCR در هر روز.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de