بهار/بهار بهترین غرفه شما اجازه فرار از دنیای ما زندگی می کنند در

بهار/شکستن طبقه 10. برنج جانسون

اوایل روز شنبه بعد از ظهر داران صف خارج از فضاهای نمایشگاه در بهار/شکستن هنر نمایش در حال انتظار برای بازدید کنندگان به نظر می رسد. معمولا در این زمان از روز فضا خواهد بود مواج با صدای جمع و مطبوعات. در این سال, سکوت پر از سالن ها و ضعف بوی purell پیچید از طریق ساختمان. شد coronavirus مؤثر عادلانه به نوبه خود?

با روز باران و سال گذشته تکرار که چیزی از یک مجسمه که پاسخ ممکن است کمی allusive. عوامل متعدد همواره بر حضور و غیاب. قطعا اگر چه ترس از گسترش ویروس تحت سلطه مکالمات و من صرف اکثریت از روز مذاکره مناسب handshakes. من این را در حالی که به طور همزمان در تلاش از انواع هنر و تجربه اتاق همه اما برخی به گسترش طاعون. من هنر و تجربه گنجانده شده است استفاده از جمعی تخت نمک طبقه و حرکت صندلی به نام فقط چند برنامه به طور بالقوه زندگی تغییر خطرات. من که برای شما خوانندگان عزیز از آنجا که هنر مهم است. (همچنین من قصد ندارم به مرگ است.)

به نظر من تلاش های من به ارزش آن است. این جشنواره که شامل بیش از 125 متصدی-led نمایشگاه ها گسترش بیش از دو طبقه از دفاتر رالف لورن, ویترین یک آرایه وسیعی از اهل تفریح و بازی, پاپ هنر است. گربه ها فراوانند dicks شکوفا و sci-fi مراجع ظهور از تقریبا در هر گوشه. این عطر و طعم از هنر احساس می کند کمی در تقابل با نشان گریم موضوع بیش از حد که سازمان Ambre کلی و اندرو گوری توصیف به عنوان به موقع با توجه به وزن میلیاردرهای باید در انتخابات است.

من نمی توانم صحبت می کنند و برای هر کس دیگری اما من شخصا بر این قطع یک برکت و رحمت است. سیاسی و چشم انداز رسانه های جهنمی است به اندازه کافی و بدون داشتن آن منعکس شده در تماس با ما از طریق هنر است. آزمایش بهار/شکستن را تشویق می کند تا از طریق پایین غرفه هزینه های led به دیگر هنری و زیبایی روش—مثل موقت هنر اغلب محیط های ساخته شده در آخرین لحظه (نمایشگاه مستقر در آن محل صرف هفته قبل از آن باز), عجیب و غریب میل برای یک تقلید در دیدار کشیدن ملکه خلوتگاه زیبایی و کاملا غیر قابل توضیح روند از صفحه نمایش پیچ و مهره از پارچه و حلق آویز هنر است. کم مانع ورود نیز جذب بیشتر شرکت کنندگان نشان تجربی فن آوری متمرکز هنر از در اسلحه خانه و مستقل (هر دو به روی عموم باز این هفته).

اواخر بعد از ظهر از این نمایشگاه جمعیت ضخیم و خطر عوارض جانبی مانند جمع لورا لی قهوه ای از 21c هتل ها و کارول کول یکی در کارولینای شمالی جامعه خال خال شد راه رفتن را از طریق این نمایشگاه است. به نظر من این به عنوان نشانه ای از موفقیت است. به عنوان یک جامعه-رهبری هنر نمایشگاه که امتیازات مشارکت و تمایل به شکست بیش از ارائه نرم و صاف و آبی تراشه هنر برای zillionaires آن جذب نام های بزرگ حتی زمانی که در مواجهه با بیماری های همه گیر جهانی. به نظر من این یک امتیاز برای بازدید و توصیه به انجام این کار است. برخی از نکات برجسته زیر است.

Jeila Gueramian, شکم وحش, 2020. نصب و راه اندازی رسانه های مخلوط. Jeila Gueramian

طبقه 10 لابی سرپرستی امیلی Micel تاج گل و اوان فلفل برگزاری نمایشگاه Jeila Gueramian

Jeila Gueramian وسیع قلعه های ساخته شده از بافتنی پتو و repurposed پیچ و مهره از پارچه قرعه کشی در غربت و هزار ساله زبان عامیانه. با تبدیل سابق رالف لورن لابی به خانه از یک حزب فورت با صفحه نمایش تخت آراسته با تصویری از مناظر گرفته شده از تبلیغات آبجو قطعه مجموعه پرنیان نشان می دهد. داخل حلق آویز توپ دیسکو نشسته در بالای یک حرکت صندلی به بینندگان فرصتی برای استراحت به طور خلاصه. بسیار سرگرم کننده است.

نصب و راه اندازی نمایش از جن دوایر را خیال لذت. برنج جانسون

غرفه 1039 سرپرستی توسط لورن Hirshfield, برگزاری نمایشگاه جن Dwyer

جن دوایر صبحانه قطعه زمین پیش امده شمارش به عنوان میان وحی تبدیل غرفه در نشان می دهد. دوایر مجموعه ای از نقاشی با مداد رنگی فنجان چای گلدان و شکر گلدان همراه با انسان کیفیت—انگشتان دست, دندان و دهان متصل به سرامیک های مختلف زائده. معمولا قطعات بدن تصویب فرم های زنانه مراقبت از خود-استفاده از رژ لب و یا adorning گوشواره.

علامت جاشوا اپستاین یک Struedel در یک رشته جلیقه, 2020. نقاشی, مخلوط, طراحی و نقاشی, رسانه ها در هنرمند ساخته شده با چگالی بالا فوم و اپوکسی خاک رس پنل. برنج جانسون

غرفه 1123 سرپرستی خواهد شد Hutnick, برگزاری نمایشگاه علامت جاشوا اپستاین و جاناتان Payne

سازمان یافته در اطراف این ایده از نمایشگاه, گی, مرد flamboyance خواهد Hutnick نمایشگاه شامل علامت جاشوا اپستاین را به شکل الگو نقاشی و جاناتان پین ظریف حلق آویز شبکه کار می کند ساخته شده از کتاب های کمیک و گی. در زمینه عادلانه ممکن است آن را آسان به چشم پوشی سازماندهی نیروهای, اما هنگامی که نازل شده به نظر می رسد غیر ممکن است به از دست ندهید. همچنین توجه داشته باشید هر کار نمایشگاه های فوق العاده زیبا ساخت. که جنبه به تنهایی باعث می شود این غرفه به ارزش برخی از زمان اضافی.

نصب و راه اندازی نمایی از غرفه 1150. تالی Hinkis

غرفه 1150, سرپرستی رابین کانگ و تالی Hinkis, برگزاری نمایشگاه صبرا ماه الیوت رابین Kang, پالوما Kop, LoVid, Mitch پاتریک داگلاس Repetto لورا Splan و آن ویوکس

تقریبا تمام هنر در این نمایشگاه با عنوان “فراشناخت,” به نظر می رسد مانند آن را اجرا کنید از طریق یک کامپیوتر. رابین Kang را بافته پرده بیرون کشیدن نمادهای اسطوره ای و همچنین تراشه های کامپیوتری. LoVid’ حلق آویز پارچه ابریشمی شبیه به یک صفحه نمایش کامپیوتر پس از آن هک شده است. علاقه contrariness متحد هنرمندان در نشان می دهد که اغلب ترکیبی از مخالفت با ویژگی های معنوی و الگوریتمی علمی با شاعرانه های ریاضی و بیولوژیکی. فراشناخت ارائه می دهد یین و یانگ از بهار/شکستن.

نصب و راه اندازی نمایش ایمان هلند Soft Computing. برنج جانسون

غرفه 1163 سرپرستی توسط كيلاني Nichole برگزاری نمایشگاه ایمان هلند
غرفه 1120 سرپرستی توسط گلوریا پروژه فضا (لورن Wolchik) برگزاری نمایشگاه ناتالی باکستر

صحبت از تقابل مواد هنرمندان ایمان هلند و ناتالی باکستر هر دو تولید اسباب بازی مخمل خواب دار به کنتراست کیفیت از اشیاء به آنها ارائه. در مورد هلند کسانی که آیتم های شامل نه فقط کامپیوتر و صفحه کلید او تبدیل به نرم مجسمه اما آرایه ای از حلقه متحرک راست dicks. در ضمن باکستر تبدیل اسلحه و تفنگ را پر از اسباب بازی به عنوان یک وسیله ولگرد و خشونت آمیز خود را بالقوه است. هر یک از چالش های جنسیتی ارتباط با اصل اشیاء قرار دادن یک دوز سالم از فمینیسم به مرد موضوع است.

Michael A. Robinson منشاء ایده های2013 است. برنج جانسون

غرفه 1027 سرپرستی توسط Tansy شیائو برگزاری نمایشگاه Michael A. Robinson و Chengjiang Li

می تواند ماشین آلات ایجاد جهان عاری از شفقت انسان? این سوال در مراکز Tansy شیائو دو فرد نمایشگاه که شامل یک سری از warbly ورق فلز نقل مکان کرد توسط نیروی یک فن توسط Chengjiang لی و غول پیکر (persian) چراغ توسط Michael A. Robinson. کار دومی به احتمال زیاد جذب بیشترین توجه برای عینک به تنهایی. ساخته شده از لامپ در بر داشت و سه پایه و معلق از سقف با microfilament این هشت پا مانند توپ از نور به نظر می رسد مانند آن را مخابره کردن مجموعه ای از ماتریس و به این نمایشگاه دفاتر. سورئال عطر و طعم به قطعه تمایل برای الهام بخشیدن به تصور منشاء روایات—من تصمیم گرفتم بی پیرایه جمعی از کابل های الکتریکی با اشاره به یک واقعیت رو به رشد که در آن لذت های ساده جایگزین شده بود به صورت عملی سازه. دوستان زمان زیادی را صرف بحث در مورد ارتباط آن به Borg. با وجود نسبتا خوش بینانه عنوان منشاء ایده های کار تمایل به بیرون کشیدن افکار تلخ.

نصب و راه اندازی نمایش فوق العاده آینده بچه دو برای من هیچ کدام را برای شما. برنج جانسون

غرفه 1006 و سرپرستی Mindy جزایر گالری (Che مورالس) برگزاری نمایشگاه فوق العاده آینده بچه

نمک شیرینی زنجفیلی و یک دسته کامل از نقاشی های فوق العاده آینده بچه دردار زمین بازی. بسیاری از این نقاشی ها شامل گربه ها در حال سقوط از آسمان خارج از خانه و خارج از پرتابه رنگین کمان استفراغ. هنرمند زینت دیوار با تپه ساخته شده از بستنی و شیرینی جات ، این ممکن است یکی از معدود آثار نشان می دهد که در نزدیکی مذهبی پایبند به این موضوع بیش از حد.

نصب و راه اندازی شات از گالری را بیش از حد جداسازی مخزن. برنج جانسون

غرفه 1131 و 1132 سرپرستی توسط Queenie وانگ برگزاری نمایشگاه گالری (Nathan سینا Rayman)

گالری موقت ضد جاذبه مجلسی دست هیچ ضد جاذبه, اما هنوز هم به عنوان یکی از موفق تر تلاش. غرفه نیست چیزی بیش از یک تخت اما پس از شش ساعت در این نمایشگاه من واقعا نیاز به یک استراحت. فراتر از آن است که هر چند ناتان سینا Rayman هنرمند در پشت, گالری باعث می شود که قطعه خود را از طریق کمال مهارت به عنوان یک فروشنده. به جای فروش تجربه Rayman فروش حق رای دادن کیت به طوری که دیگران می توانید راه اندازی خود را گالری در شهرها و فضاهای خود را انتخاب کنند. این کیت همراه با یک آجر و ملات فضایی است که می تواند مونتاژ جدا شده و ذخیره می شود. هیچ هنر گنجانده شده است. (به عبارت دیگر بستر نیست برای فروش.)

قبل از ورود به اتاق, Rayman توضیح داد که او مونتاژ این کیت به خانه یک ویژه طراحی تخت او ادعا می کند ناسا با استفاده از شبیه سازی از دست دادن جاذبه. من قادر به تایید این ادعا اما من مطمئن هستم که آن را مهم است. قرار دادن پای خود را پس از یک روز طولانی احساس بزرگ بدون توجه به آنچه backstory.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>