اخلال گران چهارشنبه ها ‘بیمارستان عمومی’: نینا مطالب به Jax در مورد کارلی در درمان Nelle

اخلال گران برای قسمت بعدی از بیمارستان عمومی جزئیات آن تمرکز خواهد شد تقریبا به طور کامل در Carly و Nelle. Carly محدود است و مصمم به نابود کردن Nelle بدون توجه به آنچه در آن طول می کشد و به نظر می رسد که نینا در حال رفتن به ابراز برخی نگرانی ها بیش از این است.

نینا صحبت کرده است به کارلی در مورد Nelle و او حتی یک تعهد برای دیدن آنچه که او می تواند یاد بگیرند که ممکن است کمک به مایکل با بازداشت خود را مورد. حتی اگر نینا و کارلی متحدان شما هستند در حال حاضر در این حداقل به یک اندازه بیمارستان عمومی اخلال گران نشان می دهد که زرشکی سر ممکن است احساس کنید که همه چیز بیش از حد.

در دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن برای روز شنبه را نشان می دهد به اشتراک گذاشته شده از طریق توییتر نینا دیده می شود با داشتن یک گفتگو با Jax. در طول این گفتگو به نظر می رسد که نینا خواهد بود بسیار آشفته. او بگویید Jax که Carly است در آینده بسیار نزدیک به مشروع اذیت و آزار Nelle و به نظر می رسد او ممکن است بخواهید او را به تلاش برای دخالت در اینجا.

کارلی خیلی بیش از حد بالا در مورد Nelle در این نقطه و او شده است داشتن یک زمان دشوار ضابط خودش وقتی که می آید به این وضعیت بازداشت. در روز سه شنبه نشان می دهد او به مایکل گفت که او قرار بود به یک برای پایان دادن به این جریان درام با Nelle و او در حال حاضر صحبت در مورد احتمالا مصرف بسیار شدید عمل است.

می تواند نینا در نهایت در واقع تلاش برای محافظت از Nelle به جای خوراک چه او gleans از او به Carly? آماتور ورزش ها صابون یادداشت ها که نینا سعی خواهد کرد به همین دلیل با Nelle در روز شنبه را نشان می دهد اما روشن نیست که این تلاش ها تاثیر چندانی. حتی اگر Jax می کند سعی کنید به قرار دادن خود را به این وضعیت به بحث از بعضی جهات به Carly آن ممکن است دشوار برای او را به هر گونه پیشرفت واقعی است یا نه.

بیمارستان عمومی اخلال گران نشان می دهد که چهار قسمت شامل برخی صحنه های فلاش بک به زمانی که Carly یک دختر جوان هنوز با زندگی فرانک و ویرجینیا بنسون. این صحنه ها میله میله به بینندگان برخی از تازه بینش چرا Carly تبدیل شده است بسیار شدید و شدید و همه را ببینید یک جوان Nelle به عنوان به خوبی. نیز وجود دارد که قرار است به برخی از شگفتی های آینده با این صحنه که مهم خواهد بود در حال حاضر روز بندر چارلز بسیار به زودی.

علاوه بر این قرار است وجود داشته باشد برخی از تحولات مربوط به نینا جستجوی مداوم برای دخترش این هفته است. در حالی که بید را دیدم گردنبند در روز سه شنبه را نشان می دهد و به نظر می رسید لرزاند توسط آن بیمارستان عمومی اخلال گران نیز اشاره کرد که Nelle می تواند در نهایت نینا دختر.

اگر می کند که به نوبه خود مورد آن را در یک کشش به فکر می کنم که نینا می تواند تغییر طرف در این Wiley حماسه کاملا به سرعت و تبدیل شدن به بسیار محافظ از او را تازه کشف شده ، بیمارستان عمومی اخلال گران اشاره است که روز شنبه را نشان می دهد در حال رفتن به یک نظر که در آن همه از این Carly و Nelle درام سران بعدی و صدا به عنوان اگر نینا خواهد رقم به رویدادهای آینده و نه برجسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>