جدید بمب اخلال گران برای جوان و بی قرار نشان می دهد که نیک و فیلیس به اشتراک گذاری لحظه ای غیر منتظره است که باعث می شود امکان آشتی به نظر می رسد به احتمال زیاد.

جاشوا مارو به تازگی ریخته لوبیا به Soap Opera Digest در مورد آینده برخورد بین نیک و فیلیس.

در طول ویکتور (Eric Braeden) جشن بزرگ هفته آینده نیک (جاشوا فردا) مشاهده فیلیس (Michelle Stafford) و ابی (Melissa Ordway). آن است که تعجب آور صحنه پس از این دو دیده نمی شود چشم خود را به چشم می بینم. زمانی که ابی با عصبانیت stomps دور نیک می رود به صحبت کردن با همسر سابق خود و مادر خود و دختر تابستان (شکارچی کینگ).

“نیک نمی داند چه می گذرد جز این که آن دو شده اند در گلوی یکدیگر در حالی که” فردا گفت. “او دوست دارد به کسی را دست انداختن فیلیس بنابراین او می گوید که او بسیار با اعتماد به نفس که هر چه آنها استدلال در مورد او سرزنش می کنند. او می داند که او چه کسی است و این جای تعجب نیست هر زمان که او به جنبش در آوردن تا گلدان با کسی.”

فیلیس و نیک اخذ شده است همراه به تازگی و آنها هر دو اتفاق می افتد به تک در حال حاضر. عشقبازی خود را شده است که اغلب بازی های ویدئویی و آنها حتی موفق به دریافت هم چند بار به تازگی به بازی چند دور با هم. به علاوه آنها هر دو نگران تابستان و درگیری او با کایل (مایکل Mealor) به زودی پس از او و لولا (ساشا Calle) به پایان رسید.

ستاره ها را شروع کرده اند هماهنگی برای نیک و فیلیس به پشت هم. او به نظر می رسد بیش از این واقعیت است که Phillis شهادت در برابر نیکی (ملودی توماس اسکات), Victoria (آملیا Heinle) و شارون (شارون مورد) زمانی که همه چهار زن متهم ایستاده بود و باعث J. T. Hellstrom را (تاد Luckinbill) مرگ. Phyllis به نظر می رسد آماده و مایل به دوباره سعی کنید با سابق خود را. در جشن فیلیس شوک نیک با راه رفتن به او و او را عاشقانه. به نظر می رسد نیک باید بوسه Phyllis به عقب بیش از حد.

“این کار او را شگفت زده اما من فکر می کنم او بیشتر شیفته آن از هر چیزی” طعنه فردا. “نیک و فیلیس عشق به لاس زدن با هر یک از دیگر, اما من فکر می کنم امکان چیزی اتفاق می افتد بین آنها می شود خیلی بیشتر غرق در واقعیت در این نقطه است.”

با شارون مبارزه با سرطان پستان و تکیه به شدت در ری (Jordi Vilasuso) و چلسی (Melissa کلر اگان) انتخاب آدم (مارک گراسمن), نیک آماده است به حرکت به جلو با امکان دوست دارم. او تا به حال ماندگار عاشقانه در مدتی. اگر چه چیزهایی را در طول تاریخ از بین رفته ضعیف بین فیلیس و نیک آنها را قطعا تا به حال یک زمان خوب زمانی که همه چیز خوب پیش رفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im