اخلال گران برای “جوان و بی قرار’: نیک می گوید فیلیس اما طوفان یخ طرح های دیگر

بمب جدید جوان و بی قرار اخلال گران نشان می دهد که نیک اجازه می دهد تا فیلیس می دانم که آنها در حال رفتن به اتفاق می افتد در این زمان در اطراف. هنگامی که او به پایان می رسد تا گیر کرده در خانه اش به علت طوفان یخ همه شرط هستند ،

نیک (جاشوا فردا) و فیلیس (Michelle Stafford) باید رقصید در اطراف این واقعیت است که او را بوسید و او را در جشن و پس از آن نیز نشان داد تا در بیمارستان به نشستن با او و پس از ویکتوریا (آملیا Heinle گرفت و چاقو. نیک پرسید: او چند بار به همین دلیل او آن را انجام داد و فیلیس همچنان می گویند که تمام قفل لب به معنای چیزی برای او.

نیک بازیگر جاشوا مارو به تازگی مورد بحث و بررسی داستان با Soap Opera Digest, و او نشان داد که نیک اجازه می دهد تا فیلیس بحث در مورد رابطه خود و یا فقدان یکی به زودی.

زمانی که فیلیس متوقف می شود توسط یکی یخی شب برای به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی با نیک او به طور کامل در برابر او را در مورد انگیزه های نهان برای نشان دادن تا در خانه خود را. در نهایت او اجازه می دهد تا همسر سابق خود می دانم که آنها در حال رفتن به دوباره اتفاق می افتد.

“او می گوید که اما من لزوما نمی دانم اگر او به معنی آن یا آن را بیشتر “اگر ما در هر دو مورد این فکر می کنم آن را یک ایده خوب'” مارو طعنه. “من باور دارم که او نیست به طور کامل بست در آمار به خاطر این توطئه او و او در می یابد او irresistibly سکسی, اما او می داند که یک بار آنها را به پایین ارتباط مسیر معمولا آن را نمی خوب به پایان رسید.”

اما فیلیس اصرار دارد که او را نه به سعی کنید او را به تخت. او نشان می دهد که ابی (Melissa Ordway) امضا بیش از گراند هتل ققنوس به او و او نیاز به بحث در مورد یک ساختمان تجاری بزرگتر. این به ویژه مهم برای فیلیس از ابی اعلام جنگ کرد ، فیلیس نیک می گوید که او می خواهد برای رسیدگی به برخی از ساختمان ها که او از آدم (مارک گراسمن) و به بازگشت به نیک.

“البته او را باور نمی کند ، وجود دارد بسیاری از تاریخ بین این دو. او قرار داده و او را در دهان او و هر دو آنها هنوز هم احساس می کنم چیزی. داغ آنها برای هر یک از دیگر” بستری بازیگر.

در نهایت نیک می گوید Phyllis به ترک بنابراین او می شود همه چیز خود را و می رود. متاسفانه مادر طبیعت به برنامه های دیگر. وجود طوفان یخ و جاده ها بیش از حد یخی برای Phyllis به حرکت با خیال راحت. به جای ترک فیلیس او می گوید ex برای خم کردن گرما از آنجا که او ماندن. البته آنها ممکن است تا پایان اشتعال برخی از شعله های آتش خود را در حالی که آنها در حال سرد در نیک است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>