اخلال گران برای “جوان و بی قرار’: ابی رود مخفی

جدید جوان و بی قرار اخلال گران نشان می دهد که ابی می کشد و از همه متوقف می شود به کمک شانس پایین آوردن فیلیس یک بار و برای همه است. اما فیلیس ممکن است مدیریت به فویل ابی این طرح است.

این هیچ راز است که فیلیس (Michelle Stafford) تهدید شانس (دانی بواز) ابی (Melissa Ordway) آدم (مارک گراسمن) و چلسی (Melissa کلر اگان) با ضبط آدم و شانس به جرم خود اعتراف. تا کنون فیلیس تاکنون موفق به زور هم ابی و چلسی به از دست دادن سهام خود را از گراند هتل ققنوس که باعث می شود او تنها به مالک است. این هتل نوزاد و فیلیس احساس او حق دارد خود را به آن.

در حال حاضر ابی تا به حال آن را با فیلیس رفتار و شانس موافقت با او. با هم آنها به منظور توسعه یک طرح برای به دست آوردن ضبط و خنثی کردن فیلیس را تهدید. Y&R سر نویسنده و شرکت تهیه کننده اجرایی جاش گریفیث به تازگی مورد بحث داستان در مورد ابی و احتمال جنگ با فیلیس با Soap Opera Digest.

“آنها درک کنند که آنها نیاز به ضرب و شتم فیلیس در خود بازی” گریفیث نشان داد. “شانس ابی و خود را “خم قانون’ به جای ‘شکستن آن را به طوری که آنها می تواند شکست Phyllis.

هم فرصت و ابی توسعه یک طرح غیر مستقیم. آنها تصمیم می گیرید که فیلیس به احتمال زیاد تا کپی از این گفتگو در صندوق امانات. چون ابی است که یک زن آنها را به نوعی فکر می کنم که ابی خواهد بود قادر به رابجای دیگری جا زدن Phyllis به راحتی. مطمئن شوید که او در دهه های جوان با موهای بور و ابی نیز بسیار قابل تشخیص نیومن — مطمئنا او به یاد او بزرگ جلد مجله در سال گذشته — اما آن را متوقف نمی کند جدید پویا اواز یا موسیقی دو نفری از انجام این طرح است. ابی هیجان زده است با ایده از آنچه که او در مورد به انجام.

“ابی همیشه لذت بردم از احساس خطر و ادویه فرصت برای گرفتن انتقام در برابر فیلیس” طعنه های کاتب.

ابی نیست که دور از لب شیرین کاری روز به عنوان یک اری برنده زن که از دست همه لباس او که یک بار او را دوست دارد و کمی از ماجراجویی در زندگی او است. این دشمنی با فیلیس و ex-FBI پسر است فقط به آنچه که او نیاز دارد.

ابی لباس تا مانند فیلیس و مستقیما به بانک به بحث راه خود را به آن صندوق امانات بانک. قطعا وجود دارد هیچ وجه این طرح با شکست مواجه خواهد شد. اما Phyllis به پایان می رسد تا در همان زمان که برگ ابی جدی ترشی. با زمان کمی به فکر می کنم ابی قفل خودش را در غرفه حمام. اما فیلیس yells توهین از طریق درب و ابی است که در مورد به ضربه همه چیز آسمان بالا پس از فیلیس این رفتار توهین آمیز.

“کمی کند فیلیس می دانید, Abby آماده به منفجر شدن و خطر افشای کل طرح گفت:” گریفیث.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>