اخلال گران برای ‘General Hospital,’ آشکار وجود دارد یک دکتر جدید ظاهر به زودی

بیمارستان عمومی اخلال گران نشان می دهد که بینندگان به زودی خواهید دید جدید, دکتر, حلق آویز در اطراف GH و او ممکن است کسی در زمان طولانی soap opera طرفداران را تشخیص دهد. بازیگر بروک کر در حال حاضر در حال فیلمبرداری صحنه و او دیده خواهد شد در قسمت ابتدا در ماه آوریل است.

بسیاری از صابون طرفداران به یاد داشته باشید بروک از وقت خود را در احساسات سال پیش. به عنوان سرگرمی هفتگی یادداشت او با بازی ویتنی راسل هریس-جرثقیل بر روی احساسات. ویتنی بود دختر T. C. و حوا راسل مرکزی خانواده زندگی می کردند که در هماهنگی است.

پس از روی لئامت دادن در احساسات پیچیده شده در سال 2007 بروک رفت و به نظر می رسد نشان می دهد مانند Hawaii Five-0, Westworld, NCIS: Los Angeles و True Blood با توجه به IMDb صفحه.

که بروک بازی در بیمارستان عمومی? اخلال گران نشان می دهد که او برای اولین بار نشان می دهد هوا در مارس 5, و او خواهد شد ، گذشته از آن و نه بیشتر از حد شناخته شده است کاملا رتبهدهی نشده است.

چند عکس اولیه نشان بروک در این نقش جدید پدید آمده اند و به نظر می رسد او می تواند پرش به سمت راست عمل است. بیمارستان عمومی قطعا می تواند استفاده از برخی از پزشکان اضافی در کارکنان و طرفداران علاقه مند خواهد بود برای دیدن که بروک شخصیت در تعامل با GH در هفته پیش رو است.

می تواند بروک شخصیت تا پایان Trina است مادر ؟ بیمارستان عمومی اخلال گران اشاره کرده اند که بینندگان را بیشتر در مورد Trina را به زودی به خصوص در حال حاضر که آن نازل شده است که Taggert توسط دختر بابا.

کمی به هیچ چیز شناخته شده است در مورد Trina و بیمارستان عمومی طرفداران شده اند کنجکاو در مورد این که آیا زن به نوبه خود به ایجاد یک شخصیت و یا کسی که کاملا جدید است. این فقط حدس و گمان در این نقطه است که بروک شخصیت می تواند در نهایت به نوجوان مادر اما زمان این شخصیت معرفی شده قطعا به نظر می رسد به عنوان اگر آن کار می کنند.

یا نه بروک آینده نقش در بیمارستان عمومی است که کسی که شخصیت ها در حال حاضر می دانیم و یا کسی که جدید به نظر می رسد به احتمال زیاد او را به سرعت باید اتصال به دیگران در بندر چارلز تاسیس شده است.

کسانی که در حال حاضر در بندر چارلز مانند خال کوبی Taggert اردن و کورتیس باید داستان که شروع به گرم کردن و همیشه وجود دارد اتاق را برای عمل بیشتر در GH خود را. آن را احتمالا نمی خواهد بلند را برای طرفداران به شروع به فکر کردن در آینده به پتانسیل های عاشقانه جفت برای دکتر که بچه ها مثل جولیان والنتین و به احتمال زیاد به زودی Nikolas همه اساسا در دسترس است.

به نظر می رسد این ایده که این شخصیت جدید است Trina مادر است که در حال حاضر به دست آوردن با بخار در سراسر توییتر. بیمارستان عمومی اخلال گران نشان می دهد که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی به نشان می شود که آن را می آید به Trina, Taggert و خانواده پس زمینه و آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر همه چیز می تواند بسیار آبدار بسیار به زودی.

که بروک به عنوان او می پیوندد بیمارستان عمومی? اخلال گران جزئیات آنچه پیش رو با این داستان باید شروع به پدیدار شود به زودی و بینندگان خواهد بود کنجکاو برای دیدن آنچه که نویسندگان برنامه ریزی کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>