اخلال گران برای ‘بیمارستان عمومی’ نشان می دهد که Kelly Thiebaud در بریت بازگشت است

جدید بیمارستان عمومی اخلال گران نشان می دهد که همه چیز در مورد به دست آوردن یک بیت crazier در بندر چارلز به عنوان دکتر بریت Westbury در حال بازگشت به لرزش چیز. بازیگر Kelly Thiebaud در حال آمدن است و طرفداران وزوز بیش از کجا این ممکن است ،

Soap Opera Digest شکست جذاب خبری روز چهارشنبه بعد از ظهر. در حالی که بریت گنجانیده شده بود به برخی از صحنه های با براد کمی بیش از یک سال پیش در بیمارستان عمومی اخلال گران نشان می دهد که این بازگشت ممکن است تا حدودی بیشتر قابل توجه است.

به عنوان بیمارستان عمومی طرفداران ممکن است به یاد داشته باشید بریت اول ظهور در سال 2012. او دختر کارولینای شمالی و Obrecht شد و براد در bestie. پس از مقدار زیادی از فساد اقتصادی در بندر چارلز و شاعرانه با هر دو درگیر پاتریک و نیکولاس بریت چپ شهر.

آخرین بار که بریت بود عقب بود در پاییز سال 2018 است. براد به پایان رسید تا اعتراف به حقیقت در مورد ویلی به او و در حال حاضر که اقرار فقط ممکن است نقش مهمی در بریت آینده بازگشت.

تا کنون بیمارستان عمومی اخلال گران باید دقیق نیست دقیقا زمانی که بریت دوباره ظاهر خواهد شد و یا چه مدت او خواهید بود. اما شکی نیست که او می تواند چیزهای تکان دادن.

“فرانک [Valentini تهیه کننده اجرایی] به من رسیده است از آغاز این سال به ذکر است که نویسندگان می خواستم من را برای یک بیت” Thiebaud در جزئیات.

Thiebaud در ادامه می گویند که او گفت: فرانک او را دوست دارم هیچ چیز بیشتر به بازگشت. علاوه بر این او گفت که او همیشه لذت می برد رفتن به بیمارستان عمومی برای روی لئامت دادن در اینجا و آنجا به عنوان طرفداران همیشه فوق العاده به او.

“حتی اگر آن را فقط برای یک زن و شوهر از قسمت های آنها همیشه به نظر می رسد واقعا لذت بردن از دیدن آن شخصیت و که باعث می شود آن را بیشتر سرگرم کننده و هیجان انگیز برای من” Thiebaud ادامه داد.

خواهد بریت بازگشت به سعی کنید برای کمک به براد دفاع از خودش ؟ در روز شنبه را نشان می دهد Nelle و وکیل او موفق به دریافت همه اتهامات علیه او را رد کرد و تنظیمات خود را دوباره.

در بخشی از این مسئله این بود که براد و Nelle هر دو اشاره انگشت در یکی دیگر برای نوزاد سوئیچ و نه از آنها یک فرد قابل اعتماد. در حالی که بریت نمی تواند لزوما اثبات براد گفتن حقیقت در مورد آنچه اتفاق افتاده است او می تواند جزئیات آنچه که او گفت که او تنها چند ماه پس از این وضعیت در ابتدا توسعه یافته است.

Obrecht فقط بازگشت به بندر چارلز پس از برخی از زمان به دور و او ادعا می شود یک اصلاح است. بیمارستان عمومی اخلال گران از آماتور ورزش ها صابون نشان می دهد که او را عبور از مسیرهای با Ky در روز پنج شنبه و او در حال حاضر عبور از مسیرهای با پیتر و Maxie.

به نظر می رسد تقریبا تضمین شده است که Obrecht کشیده می شود به نوزاد مبادله تحقیقات به زودی و طرفداران حدس می زنم که بازگشت از “Britch” را به نوعی اتصال به تمام این. اضافی بیمارستان عمومی اخلال گران در مورد Thiebaud در بازگشت باید ظهور به زودی و این قطعا می تواند دریافت ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>