حیدرآباد: برای اطمینان از ایمنی دانش آموزان حیدرآباد ترافیک پلیس بال آغاز شده بود ویژه درایو در سراسر شهر در برابر گمراهان خودکار rickshaws حمل غیرمنتظره دانش آموزان.

این درایو انجام شد دو بار در روز از 7.30 تا 9.30 صبح و از 3 ساعت به 5 ساعت در شب. مقامات گفت: تمرکز ویژه بر وسایل نقلیه بدون, تناسب اندام گواهی و مجوز جدا از رانندگی در حال مستی و سربار در میان دیگر موارد نقض.

در طول دو روز ویژه رانندگی, حیدرآباد, ترافیک پلیس رزرو 3,221 موارد در برابر auto-rickshaws مختلف نقض شده است. بیشترین تعداد موارد 180, رزرو شد برای اضافه بار.

این حیدرآباد پلیس راهنمایی و رانندگی درخواست پدر و مادر به فرزندان خود را در وسایل نقلیه حمل بیش از ظرفیت مجاز. حمل و نقل کودکان در پربار خودرو روشن است نقض قوانین ترافیک و خطر می اندازد زندگی کودکان. مقامات همچنین درخواست مدرسه

ترافیک بال نیز توصیه مدرسه مدیریت به بررسی اعتبار و اسناد و به خصوص گواهینامه رانندگی راننده و تناسب اندام گواهی وسایل نقلیه قبل از استخدام آنها.

جدای از آن, بررسی سوابق راننده باید انجام شود به آنها گفت. آنها درخواست شهروندان برای اطلاع رسانی به نقض ترافیک توسط مدرسه, اتوبوس, ون و خودرو-rickshaws حمل کودکان مدرسه به حیدرآباد ترافیک پلیس حیدرآباد از طریق پلیس راهنمایی و رانندگی Facebook, Twitter, ترافیک کمک خط (9010203626) و ترافیک زندگی می کنند برنامه برای اطمینان از ایمنی و امنیت دانش آموزان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im