اسپانیا رکورد 331 ویروس جدید مرگ و میر در 24 ساعت

مادرید,اسپانیا در حال ضبط 331 جدید مرگ و میر با کروناویروس در 24 ساعت گذشته از روز یکشنبه 288 در حالی که سیاسی و اجتماعی بحث با تمرکز بر راه خروج از یکی از اروپا و دقیقترین مستندات.

کل مرگ و میر می ایستد در روز دوشنبه بیش از 23,500 در حالی که تعدادی از عفونت است که بیش از 200 ، 000 با توجه به آخرین تعداد از وزارت بهداشت و درمان است که سوابق تنها مورد تایید از طریق تست های آزمایشگاهی.

با نظارت و کودکان زیر 14 مجاز به لذت بردن از یک ساعت از هر روز از روز یکشنبه اسپانیایی ها در حال حاضر تنظیم چشم در آینده آرامش از زندان در حال حاضر ورود آن هفته هفتم.

از روز جمعه در مردم از همه سنین خواهد شد مجاز به رفتن در پیاده رو و یا تمرین های ورزشی در خارج از منزل نخست وزیر پدرو S nchez اعلام کرده است.

جزئیات بیشتر در مورد این و دیگر اقدامات جدید انتظار می رود به اتو کردن در روز سه شنبه زمانی که دولت دارد یک جلسه. شل شدن بیشتر است که می تواند کمک به فعال کردن اقتصاد از جمله بازگشایی غیرضروری مغازه و یا رستوران است که هنوز هم مورد بحث است.

مقامات بهداشتی در حال نورد در دوشنبه 8 هفته نظرسنجی در میان 36,000 اسپانیایی خانواده ها با یک سری از آزمایشات است که باید روشن چه سهم از جمعیت است که غلبه بر COVID-19 بیماری است.

منبع: AP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>