SpaceX در حال راه اندازی جدید “ستاره شناس پسند’ Starlink ماهواره امروز

60 از Starlink ارتباطات اینترنت ماهواره از ایلان SpaceX خصوصی پروازهای فضایی شرکت دیده می شود در آسمان شب است. یوری SmityukTASS via Getty Images

SpaceX را بلند پروازانه Starlink پروژه که شامل ارسال دهها هزار نفر از ماهواره به مدار زمین حرکت خواهد کرد یک گام نزدیک تر به هدف خود از ارائه جهانی پهنای باند اینترنت پوشش با یکی دیگر از پرتاب در روز سه شنبه.

پس از دو تلاش ناموفق در ماه ژوئن و این گذشته چهارشنبه Elon Musk-اجرا موشک شرکت برای راه اندازی 10 دسته ای از Starlink ماهواره در صبح روز شنبه. شما می توانید راه اندازی زندگی می کنند در SpaceX وب سایت و یا شرکت کانال یوتیوب. پرتاب برنامه ریزی شده است برای شروع در 10:54 صبح با پوشش آغاز و در حدود 10:40 a. m. ET.

شنبه ماموریت راه اندازی خواهد شد 57 Starlink ماهواره و دو geospatial هوش ماهواره (BlackSky جهانی 7 و 8) ساخته شده توسط Spaceflight Industries, Inc. به عنوان بخشی از SpaceX جدید rideshare برنامه.

پس از آن اولین Starlink راه اندازی ممکن است آخرین SpaceX فرستاده است تا نزدیک به 600 ماهواره به مدار زمین ساخت این صورت فلکی به اندازه کافی بزرگ برای ارائه سرویس اینترنت به انتخاب مکان بر روی زمین از جمله مشک در لس آنجلس. پوشش جهانی نیاز خواهد داشت اضافی 900 ماهواره یا حدود 14 بیشتر راه اندازی شد. و هر راه اندازی پس از آن را افزایش خدمات و ظرفیت.

آن نبوده است همه آفتاب برای شرکت; موجود در آن ماهواره ها در آسمان در حال حاضر زحمت بسیاری از ستاره شناسان حرفه ای که شکایت دارند که این ماهواره تبدیل به بیش از حد روشن در هنگام روشن و در نتیجه تداخل با مشاهدات علمی. برخی از ستاره شناسان حتی گرفتار رشته Starlink ماهواره پرواز خود را بیش از تلسکوپ هنگام انجام منظم تحقیقات وظایف.

که دیگر باید یک موضوع است. همه Starlink ماهواره در شنبه راه اندازی می پوشند یک آفتابگیر به نام “VisorSat” است که منحرف کردن نور خورشید و کاهش ماهواره’ روشنایی. دستگاه تست شد بر روی یک ماهواره در یک راه اندازی در ماه گذشته.

راه حل های دیگر SpaceX آزمایش قرار گرفته است و شامل تیره های ماهواره ای پوشش به نام “DarkSat.” اما این شرکت نمی پیدا کردن شواهد کافی برای اثبات اثربخشی آن است.

“همه Starlink ماهواره در این پرواز هستند مجهز به خدمت گیر برای جلوگیری از نور خورشید را از ضربه زدن به درخشان ترین نقاط فضاپیما” SpaceX مورد گفت: امروز ماموریت در وب سایت خود را “یک اقدام SpaceX گرفته شده به عنوان بخشی از کار ما با پیشرو فصل های گروه برای کاهش ماهواره ای بازتاب.”

اگر این ماموریت با موفقیت انجام SpaceX راه اندازی 11th دسته از ماهواره ها در اواخر این ماه. این شرکت وعده داده شده به ارائه پایه خدمات اینترنت در آمریکا و کانادا تا پایان سال و رسیدن به پوشش جهانی تا سال 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>