SpaceX CEO Elon Musk

SpaceX به لطف بسیاری از خطوط از کسب و کار رسیده عظیم ارزش 33 میلیارد دلار. Paul Hennessy/NurPhoto via Getty Images

ایلان موشک شرکت اسپیس ایکس است که با توجه به چرخش خود گران ماهواره ای مبتنی بر اینترنت پهن باند, پروژه, Starlink و ساخت آن را جداگانه در مکان عمومی, شرکت, شرکت فضایی رئیس جمهور Gwynne Shotwell گفت: سرمایه گذاران در روز پنج شنبه در یک رویداد خصوصی توسط جی پی مورگان چیس در میامی, عصر ایران, اولین گزارش شده است.

“در حال حاضر ما یک شرکت خصوصی اما Starlink است که نوع مناسب از کسب و کار است که ما می توانید پیش بروید و عمومی” Shotwell گفت. “که قطعه خاص یک عنصر از کسب و کار است که ما به احتمال زیاد به چرخش کردن و رفتن ،

همچنین نگاه کنید به: مغلوب ساختن پیشی جستن آواز می خواند و غریب ستایش برای Elon Musk: نابغه می کند خوب در موشک

SpaceX قصد دارد برای راه اندازی تا به 42,000 ماهواره به پایین مدار زمین به ارائه پوشش جهانی از اینترنت با سرعت بالا خدمات. آن را سخت به تصویر فصل هزینه این پروژه را قبل از آن می تواند تولید هر گونه سود. اما مشک به عنوان با دیگر سرمایه گذاری مخاطره آمیز است که شرط بندی بر روی یک مزیت اول تکان دهنده در این نوپای زمینه و نمی ترسم از سوزاندن برخی از پول نقد در مراحل اولیه.

تا کنون SpaceX راه اندازی کرده است بیش از 240 Starlink ماهواره از طریق چهار دسته. آن را به دو دسته برای صورت فلکی به شروع ارائه خدمات اینترنت در بخش هایی از آمریکا و کانادا می رود در تابستان امسال است. پوشش جهانی خواهد شد و دیگر نیاز به 1000 یا پس ماهواره.

“این است که به نوبه SpaceX به یک شرکت است که ارائه خدمات به مصرف کنندگان است که ما هیجان زده در مورد” Shotwell گفت:, و اضافه کرد که Starlink خدمات هزینه خواهد شد “کمتر از آنچه شما در حال حاضر پرداخت برای حدود پنج تا 10 برابر سرعت شما در حال گرفتن.”

اما مشک که صاحب 54 درصد SpaceX تصویب یک IPO ؟ پس از همه, آن می تواند کاملا به خروج از راه معمول خود انجام کسب و کار. فقط کمتر از دو سال پیش میلیاردر کارآفرین بود تلخی حسرت او تصمیم خود را به ماشین های الکتریکی شرکت تسلا و در واقع تعیین یک برنامه ریزی برای آن را به عقب به یک شرکت خصوصی برای جلوگیری از این هرگز پایان دادن به موشکافی و سود سه ماهه فشار از سرمایه گذاران. این طرح شکست خورده epically در قیمت مشک پرداخت SEC a $20 میلیون جریمه برای گمراه کردن سهامداران.

همانطور که برای SpaceX که مدیر عامل شرکت تسلا گفته است او نمی خواهد در نظر گرفتن آن این شرکت قادر است به طور منظم به مردم ارسال به مریخ است.

اما شاید موج اخیر تسلا سهام اتحادش را تغییر ذهن خود را. بیش از سه ماه گذشته تسلا سهام افزایش یافت 300% به دلایل هیچ کس واقعا می داند. آن را کتمان می شود می گویند مشک شده است در خلق و خوی خوب به دلیل تسلا تجمع سهام به تازگی. به جای نگرانی در مورد کارخانه پیشرفت میلیاردر نگر بوده و مشغول نوشتن آهنگ ها آمار و برنامه ریزی, برنامه نویسی احزاب در خانه اش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de