SpaceX و ناسا Crewed ماموریت سقط با توجه به آب و هوا به تاخیر افتاد به مارس 30

ناسا فضانوردان داگ هرلی و باب Behnken آماده برای پرتاب در داخل یک SpaceX خدمه کپسول اژدها. ناسا/توییتر

SpaceX بود و انتظار می رود به پرواز دو فضانورد ناسا داگ هرلی و باب Behnken به ایستگاه فضایی بین المللی امروز در این شرکت که تا کنون crewed ماموریت از مرکز فضایی کندی در اورلاندو فلوریدا.

اما به شدت مورد پیش بینی راه اندازی معلوم شد که فقط یکی دیگر از تمرین بر روی سکوی پرتاب است. برنامه ریزی پرتاب در 4:33 p. m. EDT در روز چهارشنبه بود سقط در آخرین لحظه به دلیل نامساعد آب و هوا در اورلاندو است.

همچنین نگاه کنید به: چگونه به تماشای SpaceX و ناسا تاریخی بشر راه اندازی

ناسا گفت که “روش استاندارد” به جای اضطراری غیر منتظره به اسکراب راه اندازی به عنوان آب و هوا در فلوریدا به شدت پراکنده در اطراف این زمان از سال است. “با توجه به مکانیک مداری ما نیاز به مطمئن شوید که در زمان ما, راه اندازی, ما قادر به رسیدن به [ISS] در زمان و با دقت. به این دلیل ما نمی تواند صبر کنید برای پاک کردن آب و هوا امروز” ناسا توضیح داد: در یک توییت در روز چهارشنبه. اگر همه چیز به خوبی می رود, آن را در حدود 20 دقیقه برای فضانوردان برای رسیدن به ایستگاه فضایی.

راه اندازی در حال حاضر به تعویق افتاد شنبه, مارس 30 در 3:22 p. m. EDT. فضای طرفداران می توانید لحن در ناسا آنلاین تلویزیون و یا SpaceX سایت صبح روز شنبه به تماشای پوشش زنده دومین تلاش.

ماموریت رسما شناخته شده به عنوان نسخه ی نمایشی-2 خواهد بود که اولین بار ناسا می فرستد فضانوردان به ISS پس آژانس به حالت تعلیق برنامه شاتل فضایی در سال 2011. همچنین آزمون نهایی پرواز SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها قبل از آن می تواند گواهی برای استفاده در ناسا آینده ISS ماموریت.

در این رویداد که روز شنبه تلاش بیش از حد ناسا دو پشتیبان گیری از تاریخ برنامه ریزی شده برای 31 مه و ژوئن 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>