Richard Branson

ریچارد برانسون بنیانگذار Virgin Galactic به شمار قبل از زنگ اول تجارت بل به مناسبت شرکت در اولین روز معاملات در بازار بورس نیویورک (NYSE) در 28 اکتبر 2019 در شهر نیویورک است. یوهانس EISELE/خبرگزاری گتی ایماژ

اگر شما تا به حال خریداری $50,000 ارزش Virgin Galactic سهام سه ماه پیش در حال حاضر شما می توانید به اندازه کافی پول برای خرید یک صندلی (250.000 دلار) در شرکت سفینه فضایی برای سفر به لبه جو زمین.

این که چقدر و با چه سرعتی Virgin Galactic سهام رو به افزایش بوده است به تازگی. به عنوان پنج شنبه, فضای, گردشگری, شرکت سهام تا به حال سر به فلک کشید بیش از 500 درصد از پایین ترین نقطه آن در ماه دسامبر و نزدیک به 400 درصد از آن IPO در اکتبر فدای راه اندازی در عظیم 5 میلیارد دلار.

همچنین نگاه کنید به: SpaceX در نهایت لطیف و واقع بینانه سفر به فضا بسته برای آماتور

در واقع Virgin Galactic سهام قابل توجهی کاهش یافت و در اولین هفته پس از فهرست بازار بورس نیویورک. سهام دیدم مدتها در انتظار سربازان ارتش در اوایل ماه دسامبر پس از بانک وال استریت آغاز شده و پوشش سهام. اما فراتر از آن نقطه هیچ کس نمی تواند توضیح دهد که چرا دقیقا سهام خود را ادامه داد وحشی افزایش به سطح فعلی آن. پس از همه چیز واقعا تغییر کرده است. شرکت تجاری خدمات پروازی نیست و انتظار می رود آغاز و تا نیمه دوم سال 2020; تنها چیزی که از آن بر درآمد در حال حاضر 80 میلیون دلار در سپرده از برخی از 600 رزرو.

وجود یک اجماع گسترده در میان تحلیلگران وال استریت که باکره کهکشانی می تواند یک موفقیت بلند مدت به عنوان یکی از اولین شرکت های ارائه واقع گرایانه سفر به فضا و بسته شدن زود است. اما در کوتاه مدت بسیاری می تواند به اشتباه.

“فکر می کنم از آن به عنوان یک راه اندازی است که فقط اتفاق می افتد به ذکر شده است… آن را به برخی از بسیار red روز و برخی از روزهای سبز” گفت: Alex پادشاه بنیانگذار Cestrian سرمایه تحقیق و ویرجین کهکشانی سهامداران در ماه اکتبر.

“این چیزی که به راحتی می تواند کشتن هر کس در هیئت مدیره” هشدار داده ست Jayson یک تحلیلگر با لباس رنگارنگ دلقک ها احمق. “برای $250,000 شما سوار بر یک هواپیما پلت فرم است که میلیون ها نفر از مایل تست شده بر روی آن. شما در یک سفینه فضایی است که واقعا می تواند از طریق برخی از مشکلات و سوزاندن شما.”

Virgin Galactic به اتمام رسانده است تمام تست مورد نیاز برای راه اندازی اولین پرواز تجاری امیدوارم با موسس آن ریچارد برانسون. در انتظار یک جریان ثابت از مشتریان پرداخت در سال های آینده این شرکت با هدف افزایش درآمد حداقل 2.5 برابر و درآمد ناخالص 5.5 بار توسط 2023.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de