جنوب شرق آسیا با مواد مخدر بازارهای پررونق در میان Coronavirus همه گیر

هر چند بسیاری از بازارهای در حال درد و رنج شدید و زیان با توجه به اثرات رمان coronavirus همه گیر وجود دارد این است که یک کسب و کار پررونق در طول بحران: صنعت دارو. سازمان ملل متحد’ جرایم مواد مخدر و آژانس منتشر شد گزارش روز جمعه که جزئیات نگران کننده رشد از کار افتاده تجارت علاوه بر اینکه چگونه رهبران آن در حال بهره گیری از این بیماری همه گیر به تحکیم قدرت و گسترش دهد.

“این سخت است تصور کنید که جرم و جنایت سازمان یافته را دوباره موفق به گسترش مواد مخدر در بازار, اما آنها گفت:” جرمی داگلاس مخدر و نماینده آسیای جنوب شرقی و اقیانوس آرام در یک بیانیه نوشته شده است (از طریق رادیو آزاد آسیا).

“در حالی که جهان منتقل شده توجه خود را به COVID-19 pandemic, همه نشانه این است که تولید و قاچاق مواد مخدر مصنوعی و مواد شیمیایی همچنان در سطح رکورد در منطقه,” او اضافه شده است.

یکی از نگران کننده ترین آمار ارائه شده توسط دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم و جنایت شد و ادعا می کنند که منابع مصنوعی مواد مخدر تا به حال به شدت افزایش یافته است بیش از 900 درصد در طول پنج سال گذشته.

در ضمن قیمت متامفتامين کاهش یافته و به پایین ترین سطح در یک دهه گذشته نشان می دهد در دسترس بودن گسترده به احتمال زیاد با توجه به افزایش تولید و سرمایه گذاری است که سازندگان دارو قرار داده اند به این صنعت است.

“عامل ساخته شده است که متامفتامین قیمت ارزان تر این است که هر دو تکنولوژی تولید و ظرفیت بهبود یافته است” توضیح کلی عمده Yingyos Thepjumnong معاون فرمانده مبارزه با مواد مخدر سرکوب دفتر سلطنتی پلیس تایلند.

مواد مخدر کسب و کار به نظر می رسد برای تبدیل شدن به فعال به خصوص در اطراف مثلث طلایی این منطقه که در مرز تایلند و لائوس و میانمار دیدار در تلاقی Ruak و مکونگ رودخانه. منطقه از راه دور در حال حاضر رنج می برد از دولت محدود کنترل قبل از همه گیر UNODC گفت. اما با COVID-19 بحران انحصار دولت توجه بازارهای مواد مخدر تقریبا هیچ تهدیدی از نظارت دولت.

heroin users
  پائولا برونشتاین / گتی ایماژ

علاوه بر این در جالب به نوبه خود از وقایع و قاچاقچیان با استفاده از رشد ایمیل و آنلاین سفارش.

“ما ممکن است دیدن در اندازه بزرگ قاچاق عملیات به دلیل وجود دارد بسیاری از پست های بازرسی در طول COVID-19” گفت: عمده کلی Thepjumnong.

“اما آنها در می آیند مانند ارتش مورچه ها با دسترسی آسان به مرکز شهر و [تحویل] از طریق پاکت پست. آن را تبدیل به یک مشکل جدید در حال حاضر” او هشدار داد.

در همین حال ایالات متحده ممکن است در نظر گرفتن این رویکرد مخالف در جنگ با مواد مخدر در طول COVID-19 بیماری همه گیر. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrمنجر مالی نویسنده دیوید Jagielski پیشنهاد کرد که این کشور ممکن است به طور بالقوه قانونی کردن ماری جوانا برای کمک به بهبود اقتصاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>