ساتبی به راه اندازی اولین Livestreamed حراج با 60 میلیون دلار فرانسیس بیکن Triptych

یک گرافیک از ساتبی نشان میدهد که چگونه از راه دور مزایده انجام خواهد شد. ساتبی / توییتر

پس از coronavirus ساخته شده در فرد گردهمایی برای زنده مزایده به طور موقت غیر ممکن است حراج خانه شده اند تعمیرات اساسی خود را به روشهای سنتی فروش برای جذب خریداران به بازار های آنلاین. کریستی برنامه ریزی شده چهار بار به عنوان بسیاری از خرید و فروش آنلاین بین اوایل ماه مه و ژوئن به عنوان آن را تا به حال در سال 2019 و ساتبی نگه داشته است خود را مشغول فرهنگی مربوط به فروش های آرزو Air Jordans و نقاشی دوباره کشف نابغه جوآن میچل. روز جمعه ساتبی مدیران اعلام کرد در یک کنفرانس که در تاریخ 29 ژوئن آنها را به خریداران ارائه می دهد یک زندگی, حراج هنر معاصر خواهد بود که از راه دور انجام شده توسط حراج بیش از livestream. حراج الیور بارکر خواهد بود مستقر در نیویورک و مناقصه از ساتبی متخصصان در هنگ کنگ و لندن و نیویورک.

همچنین ببینید: عکس های براد پیت و باراک اوباما در حال حراج کردن برای COVID-19 امداد

با وجود این واقعیت است که خانه های حراج شده اند furloughing کارکنان و کاهش هزینه ها با توجه به همه گیر فروش آنلاین اعداد مانده اند به طور مداوم قوی است. پیشتر در ماه مه ساتبی اعلام کرد که اولین هنر معاصر روز آنلاین حراج منجر به فروش $13.7 میلیون, بالاترین مجموع تا کنون برای یک ساتبی فروش آنلاین. علاوه بر این ساتبی همچنین گفت که جهانی خود را خرید و فروش آنلاین در حال حاضر عبور از $100 میلیون در سال 2020 است که 370 درصد بیشتر از آنها ساخته شده و در همان دوره در سال 2019. کریستی شده است مشکلات ناسازگار بودن به طور مشابه تشویق تعداد: یک کریستی در هنگ کنگ آنلاین طلا و جواهر و تماشای حراج به تازگی برداشته بالاترین مجموع فروش خود را آنلاین باز تنها فروش شده اند و در نتیجه قابل توجه را برمی گرداند.

هر دو کریستی و ساتبی باید برنامه در محل که شامل جریان مزایده و فروش آنلاین اما ساتبی است لگد زدن به آن در ژوئن 29 زنده-جریان فروش با نقاشی سه قابی با الهام از Oresteia از آشیلوس دارند, خیره کننده سری توسط فرانسیس بیکن که تخمین زده می شود برای فروش برای حدود $60 میلیون. پیام فرستاده شده توسط ساتبی روشن به نظر می رسد: حتی اگر عرضه زنجیره ای برای مزایده و تحویل شده اند ممکن است آهسته همه گیر آنها هنوز هم در حال شمارش را بر انسانهایی تمایل برای کیفیت از جمع به آنها را از طریق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>