ساتبی ‘گالری شبکه’ اجازه می دهد تا جمع خرید از عمده نمایندگی مجاز و فروش در یک کلیک

سوزان Rothenberg را ‘بدون عنوان,’ 1978 اکریلیک و مداد روی کاغذ. حسن نیت ارائه میدهد از Sperone chris dobbs

سراسر جهان, گالری عکس و حراج خانه ها اینصورت کسب و کار خود را متناسب با استاندارد جدید شرایط عملیاتی ایجاد شده توسط شیوع کروناویروس. در پایان ماه مارس مگا-گالری David Zwirner اعلام کرد راه اندازی یک منبع آنلاین به نام پلت فرمهای مشاهده اتاق میزبانی در Zwirner وب سایت است که ویژگی های یک انتخاب آثار برای فروش از کوچکتر گالری در مجاورت Zwirner مکان در شهرستانها عمده. در روز سه شنبه ساتبی به طور مشابه اعلام کرد راه اندازی یک ابتکار جدید به نام Sotheby, گالری, شبکه, است که یک بازار آنلاین است که ویژگی های یک انتخاب قرار دادی دیجیتال مشاهده اتاق برای ایجاد یک فهرست از گالری که شامل Kasmin گالری Sperone chris dobbs و Gavin Brown شرکت.

آثار هنری قیمت به $150,000 می تواند خریداری شده بلافاصله از طریق گالری پلت فرم شبکه و ارائه قیمت به سمت بالا که در مجموع می توان پرسید: در مورد جمع محدود به خانه های خود. مشاهده اتاق نیز خواهد شد به روز رسانی در هر هفته به اطمینان حاصل شود که خریداران آگاه از ارائه جدید از مورد علاقه خود را به گالری. آثار اولیه برای فروش قوی هستند: Luhring آگوستین گالری پیشرو با زیبا سیاه و سفید عکس از لری کلارک تولسا سری Kasmin ارائه شده است قابل توجه وارهول کار با عنوان خانم Vardinoyannis, 1983-84.

همچنین نگاه کنید به: عمده جهانی موزه ها در نظر بازگشایی به عنوان اوایل به عنوان ممکن است

“ساتبی ساخته شده است یک نقطه از سرمایه گذاری قابل توجهی در اختصاصی ما ابزار دیجیتال بیش از چند سال گذشته و این شبکه را فراهم می کند یک فرصت برای گسترش سرمایه گذاری که برای حمایت از این بزرگتر بازار هنر در طول این زمان” سارا پریچارد ارشد متخصص در هنر معاصر برای ساتبی در بیانیه ای گفت:. “توسط اتحاد ما را به نقاط قوت متفاوت ما معتقدیم این نوع از تعاونی ترتیب می توان یک مدل برای موفقیت نه تنها در کوتاه مدت بلکه به عنوان یک دراز مدت و متقابل پروژه برای حمایت از تمام سطوح از این بازار است.”

Cosima von Bonin را می Küche (غذاهای خام)’ (2003). حسن نیت ارائه میدهد از Petzel گالری

پس از حراج خانه ها در سراسر جهان شده اند توقیف به طور نامحدود با توجه به کروناویروس دیجیتال, طرح هایی از این مطمئن می شود بسیار مهم و اساسی این نهاد با جریان درآمد در ماه آینده. اما از شواهد تازه همچنین با اشاره به این واقعیت است که انگیزه خرید است به عنوان زنده و همچنین همیشه در طول بیماری همه گیر وجود دارد شکی نیست که حراج سازمان در نهایت زنده ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>